2:1 (1:0)
Vitoria Guimarães
cz Pondelok 10.03.2014, 21:00 • Estádio dos Barreiros • Primeira Liga

Přeji vám hezký zbytek večera. (22:55:06)

Je tady konec dnešního zápasu mezi Marítimem a Vitórii Guimarães. Hosté ve druhém poločase jednobrankový náskok kontrolovali, byť v nejméně očekávanou chvíli inkasovali. Vlastní gól si dal Diogo. Marítimo ale po krátké hluché části zápasu pokračovalo v náporu a vedení si vzalo zpět. To už nepustilo a v souboji dvou týmů, které se v tabulce nacházejí velmi blízko sebe, urvalo 3 důležité body.

90+2
    Utkání už se jen dohrává. Hosté se pomalu smiřují s tím, že ze zápasu odejdou bez bodů.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty nad rámec zápasu.

90
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Artur, přichází Soares.

87
    Zdá se, že domácí už si situaci pohlídají a o tři body se připravit nenechají. Aktivitu sice přenechávají hostům, ti se ale v posledních 10-12 minutách nedokázali dostat byť jen do menší šance.

86
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Addy, přichází Hernãni.

81
    Vitória se i přes inkasovaný gól ještě nehodlá vzdát a o bod se popere. V posledních vteřinách a minutách se hraje jen před brankou Marítima.

78
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Danilo Dias, přichází João Luiz.

76
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Domácí si berou vedení zpět! Do třetice centr z pravé strany, tentokrát z kopačky Artura, DERLEY se zavěsil do vzduchu, trefil sice jen spojnici, ale od ní míč za plachtícím gólmanem Assisem doputoval za čáru.

73
    Crivellaro se prokličkoval mezi lesem nohou bránících hráčů Marítima a z nevelké vzdálenosti orazítkoval tyč. Jen to zazvonilo...

70
    Pomalu se začínají misky vah přelévat na stranu hostující Vitórie. Marítimo sice z brejků hrozí, ale kontrolu nad hrou ztratilo.

67
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Barrientos, přichází Tomané.

67
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Weeks, přichází Brígido.

66
    Pokud ale nechtějí brzy znovu prohrávat, budou muset myslet i na defenzivu. Danilo Dias unikl po levé straně a jeho skákavá nadzemní střela nemířila daleko od tyče.

65
    Převaha domácích se po gólu rozplynula, hosté ihned vycítili šanci.

62
    Z něj nic nebude, naopak k brance soupeře postupují hráči Marítima. Ti utrpěli velký šok, v době, kdy utkání více méně ovládali, inkasovali a musejí začínat znova.

61
    Vitórii jako by gól pokropil živou vodou, zůstává na půlce soupeře a bude zahrávat rohový kop.

59
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno. Stejně jako u gólu z prvního poločasu, i tentokrát se jednalo o centr z pravé strany a následnou chybu někoho na straně bránícího týmu. Tentokrát jím byl JOAO DIOGO, který si ve skluzu vstřelil ukázkový vlastenec.