Ostrava – Liberec 5:3 (kon.) | Pardubice – Kladno 6:1 (kon.)
BA SOKOLI Pardubice
6:1 (1:0, 0:0, 5:1)
Kanonýři Kladno
cz Sobota 08.03.2014, 18:00 • SH Dašická, Pardubice • Play-down Livesport Superligy CZ

Máme tu konec zápasu, ve kterém suverénně vítězí Pardubice poměrem 6:1. Z mojí strany je to všechno a budu se těšit u dalších florbalových střetnutí zase někdy příště, příjemný zbytek večera! (20:00:06)

60:00

59:52
    Krajcigrova střela zblokována.

59:11
    Na hřiště nastupuje nový brankář Jiří Šimon.

59:11
    Pošta si zřejmě něco natáhl, vypadá to na tříslo, a odchází ze hřiště.

59:10
    Pardubice už se do střel moc nehrnou.

58:20
    Burian nahrál na střed volnému Teichmanovi, ten promáchl.

57:50
    Zozulák hledal u pravé tyče Krajcigra, ale k tomu se přihrávka nedostala.

57:18
    Miroslav Hanzlík (KLA) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

56:49
    Formánkův únik zastavuje obranným zákrokem Kindl.

56:32
    Oddechový čas pro domácí.

56:10
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Ze skrumáže hráčů před Levínského brankou vyběhl RADIM FOŘT a překonal domácího brankáře, který si tak nepřipisuje čisté konto, ke kterému zápas směřoval. Bez asistence

56:06
    Kladno k závěru zápasu přidává na aktivitě.

54:49
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A Kladnu se power play opět nevyplácí. Jejich chybu v rozehrávce vypíchl RADEK KRAJCIGR a z poloviny hřiště trefil prázdnou bránu. Bez asistence

54:10
    Kladno opět v šesti hráčích v poli.

53:56
    Hned poté, co se vydal Pošta na střídačku a Kladno hrálo v šesti, trefuje odkrytou klec MARTIN ZOZULÁK. Bez asistence

53:21
    Před Holčákem se zjevila prázdná brána, ale kladenský hráč s číslem 7 míjí!

52:46
    Oddechový čas pro hosty.

52:46
    Pardubice se dostávají zásluhou JAROMÍRA LISY, který vstřelil dnes svůj druhý gól, do čtyřbrankového vedení. Asistence: Adam Šťastný

52:37
    Raiterova přízemní bomba prosvištěla kolem pravé tyče kladenské branky.

52:08
    Do Slivkovy střely vlétl Šťastný.

51:11
    Holčákovu přihrávku přečetl Brychta a vložil do ní hůl.

50:05
    Holčák tvrdě srazil v rohu hřiště Janečka.

49:34
    Holčák střílí z první, ale míjí.

48:34
    Před Burianem se objevila prázdná brána, ale pardubický útočník minul!

47:51
    Holčák už se chystal střílet, ale v koncovce mu míček vypíchl Formánek.

46:54
    Oubecht se vydal na útočný výlet, ale jeho střelu vyrazil pošta maskou.

45:41
    Jakub Burian si vyběhl před bránu, jeho střelu ještě Pošta vyrazil, ale na následnou dorážku MARTINA ZOZULÁKA nestačil. Asistence: Jakub Burian

45:13
    Ke střele se dostal Zozulák, ale netrefil míček ideálně.

44:21
    Formánek hledal před bránou stojícího Bahníka, ale jeho přihrávku vypíchl Holčák.

43:20
    Krajcigr sklepával míček ze vzduchu, o vysokou hůl se nejednalo, a tak musel zasahovat Pošta.

42:22
    Burianovu střelu blokuje Holčák.

41:09
    Po faulu na Raitera rozehrával MICHAL JANEČEK, volil střelu a trefil se přesně. Asistence: Adam Šťastný

40:30
    Kladno dlouho čekalo za vlastní bránou, než rozehrálo.

40:01

Střely ve druhé třetině:
    Pardubice: 9
    Kladno: 4

40:00

39:47
    Další útok Pardubic zastavuje obrana Kladna.

38:35
    Bahník vystřelil po odpískání, což se hostům nelíbí.

37:32
    Ďopanovu střelu tahem vyráží skvělým zákrokem Pošta.

35:29
    Petr Lacko mířil do levého horního rohu, ale míček perfektně vyrazil Levínský!

34:41
    Lisa zápěstím míjí.

Dnešní utkání sleduje 230 diváků.

33:41
    Kindl se do toho opřel ze vzduchu, ale Levínský jeho bombu vyráží levou nohou.

33:18
    Zozulákovu střelu vyráží reflexním zákrokem Pošta.

32:29
    Formánek sice unikl hostující obraně, ale míček vrátil do obrany Karlu Brychtovi.

31:31
    Chmelařova střela se k Poštovi nedostala.

30:45
    Slivkovu střelu vyráží Levínský ramenem.

29:25
    V hale panuje trochu nudná atmosféra, bude to tím, že hra ve druhé třetině zatím nepřináší moc šancí.

28:30
    Formánkova střela zblokována.

27:15
    Do odkryté brána zaklekl Kindl a zblokoval střelu Krajcigra.

26:23
    Zozulákovu střelu blokuje hostující obrana.

25:11
    Jirákovu střelu blokuje Kindl.

24:01

23:31
    V leže dokázal zlikvidovat Pošta Zozulákovu střelu.

22:54
    Burianova střela změnila směr odrazem od Kindla, ale i s tím si Pošta poradil.

22:21
    Pardubická akce na jeden dotek končí u Bahníka, jehož střelu blokuje hostující obrana.

22:01
    David Ondrejíčka (KLA) vyloučen na dvě minuty za blokování hole.

21:13
    Zozulákovu střelu z první vyráží akrobatickým zákrokem Pošta.

20:41
    Jakub Burian dostal mnoho prostoru na střelu, ale jeho pokus chytá Pošta.

20:01

Střely v první třetině:
    Kladno: 9

20:00

19:18
    Tohle není sportovní chování. Martin Holčák (KLA) se fyzicky opřel do Iva Teichmana po odpískání a obdržel dvě minuty za hrubost.

18:46
    Brychtovu střelu z rozehrávky blokuje Wild.

17:57
    Je tu první branka utkání, kterou vstřelil JAROMÍR LISA, když si dokázal vyběhnout do středu hřiště a přesně zakončit pod horní tyč kladneské branky. Asistence: Adam Šťastný

17:51
    Přestože měl Pošta zakrytý výhled, dokázal vyrazit střelu Marka Ďopana.

17:23
    Levínský zatím nemá moc práce, většinu kladenských útoků zastaví obrana Pardubic.

16:16
    D\lší pardubický útok končí nepřesnou přihrávkou.

15:26
    Oubrechtovu střelu blokuje Pacan a míček ho trefil do obličeje.

14:17
    Wild hledal před bránou Kindla, ale jeho úmysl přečetl Brychta a pas zblokoval.

13:18
    Kladno váhá s rozehrávkou a dlouho drží míček na své polovině.

12:14
    Šťastného střela letí mimo.

10:53
    Hned dvakrát si přenechali domácí útočníci míček, v druhém případě hledal Burian Zozuláka, ale tuto akci likviduje obrana Kladna.

09:40
    Štěpán Raiter střílel tahem, střela letěla těsně nad zemí, avšak Pošta si s ní dokázal poradit.

09:17
    Lisova střela opět zblokována.

08:39
    Kindl přečetl úmysl domácí obrany, vypíchl rozehrávku, ale jeho střelu zblokoval skvělým obranným zákrokem Brychta.

08:10
    Zozulákova blokovaná střela pouze doplachtila k Poštovi.

07:47
    Burian si vyběhl do středu hřiště, ale jeho střelu blokuje hostující obrana.

07:15
    Jirákova střela z první končí na levé tyči!

06:20
    Šťastného přízemní střela míjí levou tyč.

05:19
    Zozulák vypíchl rozehrávku hostů, v souboji 1 na 1 volil střelu zápěstím, ale trefil tyč! Následnou dorážku nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

04:19
    Další Ondrejíčkovu střelu vyráží pozorný Levínský.

03:31
    Střela Václava Linharta zblokována.

02:18
    Přihrávku Davida Ondrejíčka vyráží Ďopan nohou za mantinel.

01:45
    Z úvodu zápasu jsou aktivnější Pardubice, které aktivně obstřelují Poštovu branku.

00:34
    Velmi pohledná akce domácího celku. Zozulák hledal na pravé tyči volného Teichmana, ten v koncovce netrefil míček!

00:17
    První Brychtova střela zblokována.

00:01

Sokol Pardubice: Levínský (Pipek) – Raiter, Oubrecht, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Jelínek, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek

FBC Kladno: Pošta (Němeček) – Hanzlík, Tlučhoř, Slivka, Syrovátko, Holčák, Wild, Fořt, Pacan, Nováček , Lacko, Prošek, Ondrejíčka, Novák, Kindl

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Radek Štengl.

17.11. 2013 – KLA 6:4 PCE
    V první třetině tohoto utkání se šlo do kabin za stavu 0:1, jediný gól vstřelil Ivo Teichman. Druhá třetina ale byla mnohem vyrovnanější. Svou hlavní roli sehrál Filip Pacan, který v ní vstřelil obě branky Kladna. Pardubice se nenechaly ničím zaskočit a vstřelily taktéž dvě branky, o které se postarali Martin Zozulák a znovu Ivo Teichman. Třetí třetina ale nabrala úplně jiný směr. Jako hurikán do ní vlétli kladenští a vstřelili čtyři branky, přičemž Pardubice se zmohly pouze na jedinou, kterou vsítil Radek Krajcigr.

19.10. 2013 – PCE 4:5sn KLA
    První vzájemný zápas, to bylo drama do poslední sekundy. V první třetině jsme neviděli žádnou branku, přestože šancí bylo nespočet. Druhá třetina s sebou přinesla celkem šest branek, tři na každé straně. Za Pardubice se trefili Martin Zozulák a po něm dvakrát Ondřej Vaculík. Na kladenské straně to byli Filip Filipovič, Dušan Přívara a Jakub Prošek. Ve třetí třetině padly dva góly, jeden na každé straně. Ten pardubický vstřelil Jaromír Lisa, ten kladenský pak Karel Eichler. Následovalo prodloužení, ve kterém branka nepadla a muselo se jít do nájezdů, ve kterých po urputném boji Kladno zvítězilo.

Tyto celky na sebe v sezóně narazily celkem dvakrát, a i když se to může zdát překvapivé, z obou zápasů vycházelo vítězně Kladno. Nejdříve porazilo Pardubice v jejich přirozeném prostředí 4:5 v samostatných nájezdech a poté na vlastní palubovce zvítězilo 6:4.

Příjemný florbalový podvečer, dovolte mi, abych vás provedl prvním utkáním play down série mezi týmy Pardubic a Kladna!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Robert Novotný

Góly a asistencie: 18. Lisa (Šťastný), 42. Janeček (Šťastný), 46. Zozulák (Burian), 53. Lisa (Šťastný), 54. Zozulák, 55. Krajcigr – 57. Fořt

BA SOKOLI Pardubice: Levínský (Pipek) – Raiter, Oubrecht, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Jelínek, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek
    Kanonýři Kladno: Pošta (Šimon) – Hanzlík, Tlučhoř, Slivka, Syrovátko, Holčák, Wild, Fořt, Pacan, Nováček , Lacko, Prošek, Ondrejíčka, Novák, Kindl

Rozhodca: Jakub Furmánek, Radek Štengl