Bohemians – Jablonec n. J. 1:0 (kon.) | Pardubice – Sparta B 2:0 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:2 (kon.)
Roudnice – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Vlašim – Pelhřimov 2:0 (kon.)
FC Graffin Vlašim
2:0 (1:0)
FK Maraton Pelhřimov
cz Sobota 01.03.2014, 14:00 • Kollárova ulice, Vlašim • Prípravný zápas

Konec zápasu. (15:49:41)

85
    Nyní pro změnu Sus nedosáhl na přihrávku od Hronka.

84
    Průchu nyní zradilo zpracování, jinak by postupoval sám na bránu.

81
    Ojedinělá střela hostí končí v náručí Chudého.

80
    V šanci Faouzi, ale jeho střelu Moravec vyráží na roh.

78
    Přímý kop se Vlašim rozhodla rozehrát signálem. Starý posunul míč na Jiřího Petrů a ten se snažil míč dávat na bránu, ale kulatý nesmysl zamířil mimo.

78
    Hostující hráč je trestán žlutou kartou.

77
    Efektivně se snažil vystřihnout nůžky Janda, ale nezdařilo se a hosté rozjíždějí brejk.

75
    Brankář Chudý se nyní vydal z branky, aby přerušil brejk hostí.

73
    Již delší dobu se hraje převážně na polovině Pelhřimova.Hosté již nemá tolik sil a převážně se brání útokům Vlašimi, která je při chuti.

71
    Jaroslav Starý se snažil míč zatočit k tyči, ale Moravec byl připraven.

70
    Zajímavá standardní situace pro domácí těsně před vápnem.

67
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Putz rozjel útočnou akci na polovině hřiště, přihrál na Jandu, který vše vyšperkoval přihrávkou na Radoše, který vnikl do vápna a po jeho střele se míč odrazil k nohám ONDŘEJE PRŮCHY, který měl lehkou práci a míč doklepl do sítě.

66
    Ošetřován je nyní na hrací ploše domácí Putz.

65
    Akce Vlašimi na útočné polovině však vzápětí pokračovala a málem z toho byl gól. Zmatek ve vápně se snažil využít Janda a následně Putz, ale přes tělo jednoho z protihráčů se míč nedostal do sítě.

63
    Radoš se snažil probojovat do vápna, ale byl odzbrojen.

62
    Přímá střela na branku končí mimo.

61
    Nyní se Vlašim musí bránit proti přímému kopu Pelhřimova.

60
    I tento rohový kop dokázal zakončit Putz. Nyní hlavičkoval nad.

59
    Po rohovém kopu Petr Putz hlavičkuje krásně pod břevno, ale brankář Moravec vytahuje míč nad břevno.

57
    Petr Putz výborně nabídl míč Jandovi, který z úhlu trefuje tyč soupeřovi branky. Odražený míč ještě chtěl z hranice vápna napálit na bránu Putz, ale míč šel vysoko nad.

53
    Faouzi sám v úhlu před brankářem, ale již před tím je mu máván ofsajd.

50
    Hosté se snaží aktivně napadat rozehrávku Vlašimi, ale domácí borci si dokáží poradit i v tísni.

48
    Své si musí od diváků vyslechnout i sudí Matoušek, který nyní nechal pokračovat ve hře při jasném faulu a není to poprvé.

47
    Začátek druhého poločasu je ostřejší a již podruhé se musí hra přerušovat na delší čas kvůli zranění hráčů. Nyní k hostujícímu hráči spěchá i masér.

46

V prvním poločase jsme viděli zpočátku ne moc jistý výkon domácích hráčů, ale po vstřelené brance se domácí dostali více do hry a jejich vedení mohlo být větší. Ovšem i na druhé straně hosté zlobili a Chudý měl určitě práce až dost.

45+1

45+1
    Tečovaný pokus končí mimo, ale rohový kop již neuvidíme. Sudí první poločas ukončil.

45+1
    Domácí Faouzi falouván a v prvním poločase ještě uvidíme rozehrávku přímého kopu.

45
    Z centru a následného zakončení bylo nebezpečí, ale brankář hostí opět ukázal spolehlivý zákrok.

44
    Závěrečné minuty prvního poločasu se odehrávají před brankou Pelhřimova, kde domácí zahrávají přímý kop.

40
    Na konci akce domácích fotbalistů byl Petr Putz, který z hranice vápna bez váhání vystřelil, ale vše podle mého názoru uspěchal a nechal vyniknout hostujícího brankáře.

38
    Faouzi našel centrem Putze, který chtěl vystřihnou nůžky, což se úplně nepodařilo a míč končí mimo branku.

37
    Hronek vypustil dělovku, která protáhla brankáře a je z toho rohový kop.

35
    Z úhlu sám na bránu pelášil hostující hráč, ale obránci jej nakonec zablokovali a přihrávku na nabíhajícího spoluhráče zneškodnil brankář Chudý.

34
    Výborně se nyní vrátil domácí Jaroslav Starý a obral hosty o míč.

33
    S Jíchou to nevypadá dobře a cestou do kabiny ještě prohazuje pár slov z hostujícím trenérem.

33
    Mezitím se Vlašimi podařilo opět zahrát nebezpečný roh a i nadále druholigisté zůstali u míče a před Putzem musel zasahovat brankář.

30
    S bolestivým výrazem ve tváři opouští hřiště Jan Jícha a jeho místo ve středu pole zaujal Faouzi.

29
    Jandův individuální průnik dvojice bránících protihráčů zastavila. Domácí záložník vybojoval alespoň rohový kop.

28
    Krásná akce Vlašimi zakončená centrem Průchy, který našel Jíchu. Ten měl kolem sebe na penaltě dostatek prostoru, ale míč mu při zpracování odskočil a tím zhasla i šance Vlašimi.

27
    Centr Jandy zasáhl hlavou Jan Hauer a hostující brankář se musel řádně natahovat, aby míč neskončil v síti.

26
    Roh pro Vlašim.

23
    Vstřelený gól domácí mírně nabudil a ti jsou aktivnější.

21
    Mnoho prostoru dostal ve vápně PETR PUTZ a pohodlně skóruje.

20
    Akci Vlašimi zastavuje ofsajd. Domácí trenér je stále častěji slyšet.

18
    Domácí trenér Vlastimil Petržela zřejmě není spokojen s výkonem některého hráče a intenzivně se rozcvičuje Pavel Radoš.

17
    Hostující záložník vyslal střelu zpoza vápna, ale ta postrádala přesnost a Chudý bude vykopávat.

15
    Hosté jsou opravdu nebezpečnější. Nyní opět obrana Vlašimi hasila šanci hostí. Hráči v bílo-černých dresech se dostali i do zakončení,které prosvištělo malým vápnem. Pro domácí štěstí, že nikdo střelu netečoval.

12
    Průcha nyní poslal centr do vápna, kde se nacházel Jícha s Jandou. Hlavičkou to zkoušel v záklonu právě Janda a jeho pokus rozhodně nepatřil mezi ty nebezpečné. Pro brankáře hostí to byla lahůdka.

10
    V úvodní desetiminutovce sledujeme relativně vyrovnaný souboj, ve kterém měli nebezpečnou šanci hosté, ale tečovaný míč skončil vedle.

8
    Do zakončení se v tísni obránce dral jeden z útočníků Pelhřimova, ale domácí stoper Kryštůfek byl vítězem tohoto souboje.

6
    Hra se nyní přesunula do středu hřištěm kde vidíme občasné nepřesnosti na obou stranách.

4
    Roh domácí ubránili a výkopem se bude prezentovat brankář Chudý.

4
    A zajímavý pokus hostujícího hráče, který z rohu vápna z voleje napálil míč a ten s pomocí jednoho z domácích obránců končí mimo. Hosté kopou rohový kop.

3
    Na útočné polovině domácí nic nevymysleli a hra se přesouvá k brance Vlašimi.

2
    Vlašim u míče.

1
    Domácí ztratili míč a hosté spěchali kupředu. Centr z pravé strany nakonec Chudý ukryl do rukavic.

1

Začátek zápasu se nám malinko posune.

Jan Jícha figuroval v minulých dnech mezi zraněnými hráči, ale dnes je vidět při rozcvičce a vypadá to, že dokonce nastoupí v základní sestavě.

Ve Vlašimi panuje v celku příjemné fotbalové počasí. Oba celky se zatím rozcvičují na hrací ploše. Za chvíli snad budeme mít sestavy obou týmů.

Tým Pelhřimova hraje čtvrtou nejvyšší fotbalovou soutěž v naší zemi, tedy divizi. Konkrétně skupinu D, kde se po podzimní části nachází na osmém místě tabulky se ziskem jednadvaceti bodů.

Těsně před zahájením jarní části sezóny musí Vlastimil Petržela řešit zdravotní stav svých hráčů. Aktuálně je z vlašimského tábora hlášeno hned několik marodů. Jedná se o brankářskou dvojku Drápelu, útočníky Jíchu s Klobásou a záložníky Kučeru s Vebrem.

Aktuálně třináctý celek druholigové tabulky zatím v zimní přípravě odehrál 13 zápasů s bilancí šesti výher, tří remíz a čtyř porážek. Největší debakl uštědřili svěřenci Vlastimila Petržely diviznímu Písku, kterému nasázely do sítě pět branek. Naopak nejvyšší porážku během zimní přípravy obdržela Vlašim v Jablonci. Baumit se do sítě Graffinu trefil pětkrát.

V kádru Vlašimi došlo během zimní přestávky k mnoha změnám. Z podzimního kádru již na soupisce nenalezneme hráče jako jsou Křeček, Holý, Krmenčík, Ujec, Kratochvíl, Švenger, Čelůstka, Borkovec a Kocourek.

Naopak tým nově vedený Vlastimilem Petrželou posílil o slovenského brankáře Chudého, obránce Simerského, Hauera a Radoše, záložníky Faouziho, Hronka, Kučeru a útočníka Klobásu.

Zimní přípravné období je u konce a vlašimské fotbalisty čeká dnes poslední zkouška před ostrým stratem v Pardubicích.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.