Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa Bay 2:4 (kon.) | LA Kings – Carolina 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
St. Louis Blues
cz Sobota 01.03.2014, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

58:52
    Elliot míří na střídačku! St. Louis to zkouší v šesti!

48:56
    Bude se vylučovat na obou stranách. Za krosček je vyloučen na 2 minuty Fistric a za zdržování hry Lapierre. Bude se hrát ve čtyřech.

42:37
    St. Louis bude hrát přesilovou hru. Za krosček je vyloučen na 2 minuty Fistric.

39:03
    Bluesmani byli velmi blízko vyrovnání. Mezi kruhy se dokázal dostat k odraženému kotouči Reaves, jenž z otočky vystřelil a nasměroval kotouč do levé tyče, od které se kotouč odrazil do tyče pravé a následně opustil brankoviště. Velká škoda pro St. Louis.

32:00
    Před brankou zůstal úplně volný Oshie, který ale nedokázal přesně zakončit a poslal kotouč vedle pravé tyče.

31:07
    Po přerušení hry se u mantinelu strhla menší potyčka. Nakonec je za vražení na hrazení vyloučen na 2 minuty Beleskey a St. Louis si zahraje přesilovou hru.

28:41
    Anaheim bude hrát přesilovou hru. Za podražení míří na trestnou lavici na 2 minuty Shattenkirk.

19:28
    Před koncem první třetiny mohlo být vyrovnáno. Z levého kruhu vystřelil velmi dobře zápěstím Schwartz a nasměroval kotouč do břevna.

15:31
    Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Reaves a Anaheim bude hrát přesilovou hru.

11:47
    Následně se zbytečně nechal vyloučit Berglung, který dostává 2 minuty za hrubost.

11:40
    U branky Hillera se dostal do křížku Perry a Backes a oba si nyní posedí 5 minut na trestné lavici +Perry dostává ještě 2 minuty za hrubost.

4:43
    Hostující obrana znovu zaspala a na Elliota se řítil Perry, který vystřelil z mezikruží a trefil pravou tyč!

3:39
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Anaheim se dostává do vedení! Koivu vyslal do samostatného úniku ANDREWA COGLIANA, který dokázal po kličce do bekhendu poslat kotouč mezi betony Elliota. Asistence: Saku Koivu, Cam Fowler.