Machačkala – Genk 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Valencia 0:2 (kon.) | Esbjerg – Fiorentina 1:3 (kon.)
Odesa – Lyon 0:0 (kon.) | Juventus – Trabzonspor 2:0 (kon.) | Liberec – Alkmaar 0:1 (kon.)
Solún – Benfica 0:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Tottenham 1:0 (kon.) | Swansea – Neapol 0:0 (kon.)
Real Betis – Kazaň 1:1 (kon.) | Porto – Frankfurt 2:2 (kon.) | Lazio – Razgrad 0:1 (kon.)
Maribor – Sevilla 2:2 (kon.) | Tel Aviv – Bazilej 0:0 (kon.) | Plzeň – Doneck 1:1 (kon.)
Amsterdam – Salzburg 0:3 (kon.)
FC Porto
2:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Štvrtok 20.02.2014, 21:05Európska liga

Je za nami prvé z dvoch stretnutí medzi FC Porto – Eintracht Frankfurt. Porto sa snažilo nadviazať na výkon z prvého polčasu čo sa aj darilo a dokonca aj zvýšilo náskok na 2:0 po presnom zásahu Varelu zo 68. minúty. Vyzeralo to že Frankfurt už má osud istý, no o opaku nás presvedčil presným zásahom Joselu a o pár minút upravil na konečné skóre vlastným gólom pri snahe odpratať loptu do bezpečia Alex Sandro.
    Hráči Porta vstupujú do odvety s nie moc priaznivým výsledkom, no nič nie je stratené. Naopak Frankfurt má pred sebou dôležitú úlohu a to vyhrať alebo udržať si remízu nanajvýš 1:1

Štatistiky:
    Držanie lopty:51%-49%
    Strely celkom:19-8
    Strely na bránku:9-5

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (23:02:06)

90+3

90+3
    Ten ostáva nevyužitý a v dnešnom stretnutí sa zrejme už nič nestane.

90+3
    Porto bude mať k dispozícií ešte jeden rohový kop.

90+2
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Joselu, prichádza Aigner.

90+1
    Nadstavujú sa +3 minúty.

90+1
    A Ghilas mohol poslať po centri loptu za chrbát Trappa. To sa mu však nepodarilo a strela z prvej končí pár centimetrov od pravej tyčky.

90
    Bežia posledné sekundy riadnej hracej doby a Porto bude zahrávať ešte priamy kop z ľavej strany.

89
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Flum, prichádza Lanig.

88
    Ten sa však Portu vôbec nepodaril a Frankfurt sa ľahko oslobodzuje.

87
    Russ nedovolil Quaresmovi zacentrovať a loptu odvracia na roh.

85
    Ale tomu sa nepodarilo prekonať 5-člennú stenu.

85
    Priamy kop pre Porto približne 17 metrov od bránky Trappa. K lopte sa stavia Quaresma, ktorý pravdepodobne vyšle priamu strelu.

83
    Striedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Fernando, prichádza Ghilas.

82
    Domáci sa ešte snažia niečo vymyslieť a streliť ďalší gól. Queresmaov center si na strelu nedokázal pripraviť Varela a o loptu prišiel.

80
    Do konca stretnutia ostáva približne 10 minút a hrubka, ktorej sa dopustila obrana domácich môže zamrzieť. Vstupovať do odvety s dvoma gólmi vo vlastnej sieti nie je príjemné.

78
    Frankfurt dal gól!
    A po rohovom kope sa podarilo Frankfurtu opäť presadiť. Domáca obrana opäť nedokázala loptu odpratať. K zakončaniu sa dostal Russ, s jeho strelou si domáci gólman ako tak poradil, ale pri snahe odkopnúť poskakujúcu loptu na čiare si vlastný gól strelil ALEX SANDRO.

77
    Ocziepka vybojoval loptu na pravom krídle. Ihneď poslal center na Schweglera, ktorý tvrdou strelou vybojoval rohový kop.