Leaders Ružinov Ružinov – Česko U20 1:3 (kon.) | Slovensko U20 – Švajčiarsko 3:2 (kon.) | Plzeň – Leaders Ružinov Ružinov 3:1 (kon.)
Česko U20 – Slovensko U20 8:0 (kon.)
Slovensko U20
3:2 (1:1, 2:1)
Švajčiarsko
cz Nedeľa 16.02.2014, 10:45 • Hokejbalová hala Plzeň • Pilsen Challenge

Švýcaři se sice zásluhou Krise Röthlisbergera dostali v úvodu druhého poločasu do vedení, Matúš Kohút ale dokázal v 29. minutě vyrovnat a chvíli nato poslal slovenskou dvacítku zpět do vedeníPeter Kapralčík.

Nejlepším hráčem týmu Švýcarska na turnaji byl vyhlášen Lars Henzi.

Střely na branku: 21:20 (12:06:34)

40:00

39:56
    Ďurkovič už zakončoval proti prázdné brance, ale Dumas se mu na poslední chvíli vrhl pod nohy a míček mu vypíchl!

39:43
    Slováci vyhazují na icing.

39:31
    Šimeček si připisuje další zákrok a přerušuje hru. Švýcarsko zůstává v šesti.

39:10
    Švýcaři jsou v útočné třetině a zkoušejí to bez brankáře!

38:51
    Oddechový čas pro Švýcarsko.

38:51
    Opět se vhazuje před švýcarskou brankou. Těm už se čas na vyrovnání pomalu krátí.

37:29
    Aegerter se nakonec od pravého mantinelu nedokázal probojovat do střelecké pozice.

36:39
    Slováci si teď nekomplikují život a všechny míčky okamžitě nahazují směrem na Melligera.

36:26
    Bude se vhazovat před Melligerem.

34:43
    Slováci už jsou také v plném počtu.

34:42
    Schildknechtovi uskočil balonek na brankovišti a Šimeček jej okamžitě schovává pod lapačku.

34:37
    Švýcaři jsou kompletní.

34:06
    Slováci jsou stále pod tlakem a vypomáhají si jen výhozy na zakázané uvolnění.

33:36
    Švýcarům hra ve čtyřech svědčí a vytvořili si pořádný tlak.

32:43
    Dominik Frkáň (SVK) si ale nepohlídal souboj u mantinelu, nechal se vyloučit za nedovolené bránění a srovnává poměr sil na hrací ploše.

32:37
    Lukas Stäheli (SUI) dostává menší trest za vražená na hrazení.

30:56
    Slovensko U20 právě vstřelilo branku!
    Během necelých tří minut Slováci otáčejí výsledek ve svůj prospěch! PETER KAPRALČÍK se dostal ke střele z mezikruží a zřejmě mezi betony procedil míček Melligerovi mezi betony – 3:2!
    Bez asistence.

30:21
    Henzi z dobré pozice přestřeluje slovenskou branku.

Marek Kratochvíl

Góly a asistencie: 2. Lukáč, 29. Kohút (Kromka, Lukáč), 31. Kapralčík – 12. Henzi (Röthlisberger), 25. Röthlisberger (Meier)

Slovensko U20: Šimeček (Bolibruch) – Frkáň, Kromka, Holák, Vrlák, Nemec, Poliak, Kundla, Minarský – Kopkáš, Lukáč, Fečunda, Ďurkovič, Fečko, Kohút, Hirkala, Krajmer, Ščasný, Myjavec, Kapralčík, Novák, Kiska
    Švajčiarsko: P. Melliger (D. Fankhauser) – Rindlisbacher, Hofer, Tschantz, Beiersdörfer, Hess, Dumas, Heiz, Robert, Stäheli – Métroz, Müller, Schildknecht, Sterchi, Henzi, Rothlisberger, Meier, Aegerther, Steiner, Refner, M. Fankhauser

Rozhodca: Touš, Michailidis