Leaders Ružinov Ružinov – Česko U20 1:3 (kon.) | Slovensko U20 – Švajčiarsko 3:2 (kon.) | Plzeň – Leaders Ružinov Ružinov 3:1 (kon.)
Česko U20 – Slovensko U20 8:0 (kon.)
Leaders Ružinov Bratislava
1:3 (0:1, 1:2)
Česko U20
cz Nedeľa 16.02.2014, 09:00Pilsen Challenge

Slováci dokázali v úvodu druhého poločasu vyrovnat díky Ján Križanovi, hned po buly ale vrátil českým juniorům vedení David Šrámek a asi deset minut před koncem ještě přidal pojistku v podobě třetí branky Filip Förstl.

Střely na branku: 23 – 28 (10:30:07)

40:00

39:52
    Teď dotírali na brankovišti české dvacítky Križan, Cvik a Polák. Ani jednomu z nich se ale nepodařilo procedit míček do brány.

39:38
    Další zákrok českého gólmana. Ružinov se dostává do tlaku.

39:10
    Križanova rána od modré sice českou branku minula, proti dorážce Cvika už ale Majerníček musel zasahovat.

38:31
    Lukáš Vodrážka (C20) dostává menší trest za podražení.

37:34
    Oddechový čas pro českou reprezentaci.

37:29
    Česká přesilovka je u konce a na brankovišti Bziňáka se strhla další mela.

36:44
    Výborně teď zapracoval v rohu hřiště Křižan, který vybojoval balonek a okamžitě jej poslal na Majerníčka. Ten byl ale pozorný.

35:45
    Behúl se po dalším ostřejším souboji kolem branky Majerníčka ocitl na zemi a hodně se zlobí na dvojici rozhodčích, že se nebude vylučovat.

35:04
    Češi hrají v plném počtu.

34:42
    Přímo do přečíslení naskočil z trestné lavice Pavel Krajíček, přihrávku si ale před Bziňákem špatně zpracoval a jeho zakončení bekhendem už nemělo příliš velkou naději na úspěch.

34:07
    Opět míří míček až za Bziňákovu branku.

33:51
    Križan orazítkoval jen mantinel za Majerníčkem a Češi následně vyhazují.

33:04
    Za podražení dostává menší trest Marek Švarc (C20), a Ružinov si tak zahraje přesilovou hru 4 na 3.

32:51
    Tentokráte si sbíhal před branku Bratislavy Jiřík, ani k němu ale křižná přihrávka přes brankoviště nedoputovala.

31:56
    Do úniku se dostal Krejčí ještě s jedním spoluhráčem, jeho přihrávku ale přečetl Bziňák, který přerušuje hru.

30:29
    Nakonec usedá na trestnou lavici Pavel Krajíček (C20), který dostává 2 + 2 minuty. Druhým účastníkem bitky byl Tomáš Červenka (RUB), místo něj je ale na trestné lavici Tomáš Hulík, který odsedí sedm minut za Červenku. Ten totiž obdržel kromě dvouminutového ještě další pětiminutový trest + do konce utkání.

30:29
    Po neproměněné velké šanci slovenského týmu se na hřišti strhl pěstní souboj. Uvidíme, jaké nakonec padnou tresty.

29:03
    Česko U20 právě vstřelilo branku!
    Český tým ale přispěchal s bleskovou odpovědí. Ihned po buly se čeští mladíci vydali do útoku a FILIP FÖRSTL dokázal gólově zakončit – 1:3!
    Asistence: Otto Urbanec.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Góly a asistencie: 29. Križan (Guráň) – 6. Švarc (Urbanec), 21. Šrámek (Zvonek), 30. Förstl (Urbanec)

Leaders Ružinov Bratislava: Bziňák (Brečka) – Bobek, Cvik, Pardel, Andris, Matejík, Červenka, Blahút – Behúl, Bakoš, Jašo, Huber, Hulík, Polák, Guran, Križan, Šimora
    Česko U20: Mroviec (21. Majerníček) – Jiřík, Krejčí, Vodrážka, Čermák, Frajdl, Pecina, Nespěšný, Izaj, Hejtmánek – Šrámek, Špaček, Forstl, Krejsa, Krajíček, Franěk, Gabriel, Kohout, Markytán, Benedikt, Švarc, Říman, Schnaubelt, Urbanec, Zvonek, Černý

Rozhodca: Kokoška, Michailidis