Muži - Super G Víťaz: K. Jansrud (NOR) (kon.)
koniec udalosti
Muži - Super G

Víťaz: K. Jansrud (NOR)

(2. A. Weibrecht (USA) 3. J. Hudec (CAN) a B. Miller (USA))

Nedeľa 16.02.2014, 07:00 • Lyžiarsky areál Roza Chutor • Zimné olympijské hry - Alpské lyžovanie

To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (09:06:20)

0 Roberts Rode nedokončil

Vážení športoví priatelia, skončil sa nám Super-G mužov, v ktorom zvíťazil po bronze v zjazde nórsky pretekár Kjetil Jansrud, druhé miesto obsadil Andrew Weibrecht a bronz si podelia Jan Hudec a Bode Miller. Miller prepíše históriu, keďže sa stal najstarším alpským lyžiarom, ktorému sa podarilo vybojovať medailu na ZOH.
    Adam Žampa sa umiestnil na 28. priečke, Adamov brat Andreas sa umiestnil na 37. pozícii. Matej Falát získal 43. priečku a posledný v poli, rodák z Popradu Martin Bendík došiel do cieľa na 44. mieste.
    O malú chvíľu budete mať možnosť vidieť aj kompletnú cieľovú listinu.

Zatiaľ sa s Vami lúčim a teším sa aj na ďalšie prenosy z diana na XXII. Olympiských hrách.
    Príjemný zvyšok dňa želá Lukáš R. Ovšonka.

8:54
    Koniec superobrovského slalomu mužov!

Posledný pretekár v poli, ktorým je Kostas Sykaras prešiel cieľovú líniu na 52. mieste so stratou 8,18 sekundy.

Dmytro Mytsak končí pôsobenie na trati s časom 1:28,51, ktorý znamená priebežnú poslednú priečku. Po ňom je na rade posledný pretekár Kostas Sykaras.

Po slovenskom zástupcovi prichádza na trať Dmytro Mytsak.

Slovenský zástupca Andreas Žampa prešiel cieľovou líniou s časom 1:22,42, čo znamená stratu 4,28 a zaradenie na 37. miesto.

Na štarte už máme aj štvrtého Slováka, ktorým je Andreas Žampa! Držte doma palce.

Roberts Rode taktiež predčasne končí trať!

Po Grékovi prichádza na rad jazda od Robertsa Rodeho so štartovým číslom 60.

Grécky reprezentant s talianskými koreňmi však padá tesne pred cieľom!

Massimiliano Valcareggi prichádza na trať.

Reprezentant Bosny a Hercegoviny dokázal svoje schopnosti predviesť len na 50. mieste so stratou 5,06 sekundy.

Čongarov finišuje na 39. mieste so stratou 4,45 a na trať sa dostal Igor Laikert.

Eugenio Claro prichádza do cieľa so stratou 5,17 sekundy na 44. mieste. Zo štartu bude vyrážať aj Nikola Čongarov.

Georgijevovi sa podarilo finišovať na 40. mieste so stratou na vedúcu priečku 4,58 sekundy. Po Georgijevovi budeme svedkami jazdy od Eugenia Clara.

Zo štartu vyrazil aj Georgij Georgijev.

Argentínsky reprezentant dokončil svoju trať na zatiaľ poslednom mieste so stratou 5,75 sekundy.

Zo štartovej línie nám vyrazil aj Jorge F. Birkner Ketelhohn reprezentujúci Argentínu.

Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.