Bulldogs – Chodov 5:7 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:5 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:23 (kon.)
Tatran – Pardubice 5:4 (po pr.)
Kanonýři Kladno
3:23 (1:12, 0:6, 2:5)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 16.02.2014, 17:00 • SH BIOS Kladno • Livesport Superliga (CZ)

57:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Za chvíli nebudou stačit ani kolonky v zápise o utkání. Další branku přidává DANIEL LUDVÍK. Asistence: Lukáš Mátl.

52:27
    Hattrick přidává i další hráč Mladé Boleslavi – JIŘÍ CURNEY. Asistence: Tadeáš Chroust.

49:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se začíná probouzet, ale trochu pozdě. Třetí branku svého týmu střílí JAN WILD. Asistence: Dušan Přívara.

47:29
    Domácí stále na hřišti bojují a FILIP PACAN vybojoval pro svůj tým druhou branku. Asistence: Jáchym Syrovátko.

44:52
    Tohle je opravdu k nevíře! LUKÁŠ MÁTL se také poprvé v toto zápase prosazuje. Asistence: Daniel Ludvík.

44:31
    Stejná dvojice se také podílí na dvacátém gólu Mladé Boleslavi. TOMÁŠ CHROUST střílí svou druhou branku zápasu. Asistence: Jiří Curney.

40:55
    Ani ne po minutě hry střílí svou první branku v zápase, ale již devatenáctou za tým hostů, TOMÁŠ CHROUST. Asistence: Jiří Curney.

39:45
    A přece jenom tu máme ještě jeden gól ve druhé části. Prosadil se JIŘÍ CURNEY. Asisntece: Petr Novotný.

35:16
    Mladoboleslavští trestají nedisciplinovanost svého soupeře. Sedmnáctou branku přidává JIŘÍ CURNEY. Asistence: Radim Křenek.

31:37
    Těsně po vypršení trestu Syrovátka se dokázal prosadit RADIM KŘENEK. Asistence: Petr Novotný.

24:18
    Netrvalo ani další minutu a PETR SALÁT se prosazuje. Asistence: Radek Gwuźdź.

23:39
    O necelou minutu a půl později střílí branku Mladé Boleslavi PAVEL BOUŠKA. Asistence: Ondřej Fojta.

22:19
    Mladoboleslavským netrvalo dlouho a TOMÁŠ NOVÁK přidává další branku do sítě Kladna. Asistence: Ondřej Fojta.

17:45
    I tuto přesilovou hru hosté využívají, když se trefil TADEÁŠ CHROUST. Toto utkání bude opravdu velice boháté, co se branek týče. Asistence: Radim Křenek.

14:59
    Přesilovou hru využívá RADEK GWUŹDŹ a také si připisuje v této hře hattrick. asistence: Radim Křenek.

12:12
    Toto jsou opravdu gólové hody. Desátý gól Mladé Boleslavi střílí JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Pavel Bouška.

10:28
    Hattrick si připisuje JAROMÍR EKL a přidává do sítě Kladna již devátou branku. Asistence: Petr Salát.

09:51
    Další hřebík do rakve Kladna přidává PETR SALÁT. Asistence: Petr Novotný.

09:38
    Pošta také poprvé inkasuje, když svůj střelecký pokus přesně umístil TOMÁŠ NOVÁK. Asistence: Ondřej Fojta.

09:17
    Tohle musí být pro Kladno opravdu nepříjemné. Inkasují po necelých deseti minutách zápasu již šestý gól z hole PETRA NOVOTNÉHO. Asistence: Petr Salát.

06:56
    Ani ne o třicet sekund později se znovu prosazuje také RADEK GWUŹDŹ a je to už 1:5. Asistence: Jaromír Ekl.

06:22
    ONDŘEJ FOJTA přidává další mladoboleslavskou branku za záda Němečka a zvyšuje tak na 4:1 pro svůj tým. Asistence: Tomáš Novák.

04:18
    Mladá Boleslav odksakuje do dvoubrankového vedení zásluhou JAROMÍRA EKLA, který tam v zápase střílí již svůj druhý gól. Asistence: Petr Novotný.

03:00
    BILLY BOY se znovu ujímají vedení, když se v od půlící čáry prosadil RADEK GWUŹDŹ. Asistence: Daniel Ludvík.

02:12
    Domácí ale nacházejí rychlou odpověd a o vyrovnání se postaral JÁCHYM SYROVÁTKO. Asistence: Daniel Ludvík.

01:58
    Úvodní branku zápasu střílí hosté. Přesnou střelu vyslal na Němečka JAROMÍR EKL a otevírá skóre utkání. Asistence: Radim Křenek.

Zuzana Košťálová

Góly a asistencie: 3. Syrovátko (Fořt), 48. Pacan (Syrovátko), 50. Wild (Přívara) – 2. Ekl (Křenek), 3. Gwuźdź (Ludvík), 5. Ekl (Novotný), 7. Fojta (T. Novák), 7. Gwuźdź (Ekl), 10. Novotný (Salát), 10. T. Novák (Fojta), 10. Salát (Novotný), 11. Ekl (Salát), 13. Pluhař (Bouška), 15. Gwuźdź (Křenek), 18. Tadeáš Chroust (Křenek), 23. T. Novák (Fojta), 24. Bouška (Fojta), 25. Salát (Gwuźdź), 32. Křenek (Novotný), 36. Curney (Křenek), 40. Curney (Novotný), 41. Tomáš Chroust (Curney), 45. Tomáš Chroust (Curney), 45. Mátl (Ludvík), 53. Curney (Tadeáš Chroust), 58. Ludvík (Mátl)

Kanonýři Kladno: Němeček (10. – 53. Pošta) – Tlučhoř, Syrovátko, Holčák, Wild, Přívara, Fořt, Pacan, Nováček, Lacko, Prošek, J. Novák, Kindl, Louvar, Princ
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer, Výtisk – T. Novák, Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Rožnovják, Gwuźdź, Mátl, Kadlec, Pluhař, Ludvík, Křenek, Curney, Fojta, Studený

Rozhodca: Jakub Nábělek a Radek Štengl