Bulldogs – Chodov 5:7 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:5 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:23 (kon.)
Tatran – Pardubice 5:4 (po pr.)
ESA logistika Tatran Střešovice
5:4 (2:0, 1:2, 1:2 - 1:0)
BA SOKOLI Pardubice
cz Nedeľa 16.02.2014, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

Nádherné drama je za námi. Ten kdo zavítal do haly Střešovic v Sibeliově ulici rozhodně nemohl litovat a přišel si na své. Nádherné góly, neskutečné drama a možná příliš brzké rozuzlení dnešního výborného představení. To vše dnes nabídl zápas Tatran Střešovice – Sokol Pardubice, který nakonec ovládli domácí 5:4 po prodloužení. (20:02:31)

65:00

60:45
    Střešovice právě vstřelily branku!
    vynikající drama končí možná až příliš brzy. První domácí obrana rozhodla o bodu navíc pro Tatran. Po přihrávce Deuzsche se prosazuje jeho kolega MICHAL PODHRÁSKÝ. Asistence: Marek Deutsch,

60:01

60:00

Zápas tedy po 60 minutách nezná vítěze a musím říct, že prodloužení, které bude nyní následovat, přijde po právu. Ani jeden z týmu si za dnešní výkon nezasloužil prohrát a na řadě bude prodloužení.

59:50
    Tak to je neskutečné! Pardubice dlouho odolávaly tlaku Tatranu a už to vypadalo, že se dočkají vítězství, ale 10 vteřin před koncem si dává vlastní branku JAN BRYCHTA.

59:22
    Střešovice kombinují na polovině Pardubic, ale ke střele se zatím nedostali.

57:57
    Tatran to zkouší bez brankáře!

57:02
    Tatran je kompletní a může mobilizovat poslední síly k vyrovnání.

56:10
    Natov měl na florbalce vyrovnání, ale svým pokusem trefil pouze Levínského.

55:28
    Domácí se ale dokázali osvobodit.

55:02
    Tatran si ale zadělává na potíže sám. Vávra vyloučen za bolkování hole.

53:47
    Se Střešovicemi to mohlo vypadat ještě hůře. Bahník v úníku trefuje tyč!

52:52
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Šok pro všechny místní způsobuje MARTIN ZOZULÁK, který z úhlu dokázal překonat Kafku po přihrávce Krajcigra. Asistence: Radek Krajcigr.

52:22
    Sokol bude hrát navíc ještě přesilovku. Řehoř vykázán na trestné sedátko za hru rukou.

51:13
    Hosté překvapili svého soupeře a z ojedinělého brejku srovnávají. JAROMÍR LISA si vzal míček do parády a střelou z půlky překvapil Kafku a vyrovnává tak na 3:3. Asistence: Adam Šťastný.

50:39
    Opět Deutsch z půlky ani tentokrát ale recept na pardubického brankáře nenašel.

49:12
    Standardní situaci měl také Tatran a byla o poznání nebezpečnější. Kolískovu ránu zachránil až maskou Levínský.

46:02
    Pardubice měly k dispozici standardní situaci, ale nic z ní nevytěžily.

Góly a asistencie: 10. Kolísko (Deutsh), 19. Richter (M. Vávra), 31. Kolísko (Nushart), 60. Brychta (vla.), 61. Podhráský (Deutsch) – 25. Zozulák (t.s.), 37. Chmelař, 52. Lisa (Šťastný), 53. Zozulák (Krajcigr)

ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka (Fibiger) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, Mayer, T. Vávra, Kolísko, Richter, M. Vávra, Slavík, Fridrich, Hartman, Natov.
    BA SOKOLI Pardubice: Levínský (Pipek) – Raiter, Oubrecht, Šťastný, Jelínek, Filip, Jirák – Vaculík, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Burian, Krajcigr, Chmelař, Formánek.

Rozhodca: Martin Valenta, Michal Žďárský