Topoľčany – HC Slovan 1:5 (kon.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Trenčín – Košice 5:6 (kon.)
Nitra – Skalica 4:6 (kon.) | Zvolen – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 3:2 (kon.)
MsHK Žilina
1:3 (1:0, 0:1 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 16.02.2014, 10:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Extraliga juniorov

V záverečnom zápase základnej časti juniorskej extraligy prehrala Žilina na domácom ľade s Liptovským Mikulášom 1:3. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (12:32:35)

60:00

59:08
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    A je definitívne rozhodnuté, pretože svoj druhý dnešný gól dáva po prihrávke Michala Kabáča MATÚŠ SUKEĽ. Asistencie: Michal Kabáč, Jakub Sukeľ.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času a Žilina stále doma prehráva s Liptovským Mikulášom 1:2.

52:50
    Hostia sa v závere zápasu dostávajú do vedenie, pretože Jakub Sukeľ našiel prihrávkou MATÚŠA SUKEĽA a ten prekonal bezmocného Petra Buliša v bránke Žiliny. Asistencie: Jakub Sukeľ, Michal Kabáč.

50:48
    Domáci v plnom počte.

50:01
    V polovici záverečnej tretiny je v Žiline stále stav 1:1.

48:58
    Domáci hokejisti príliš dlho v plnom počte nehrali, pretože na trestnú lavicu mieri Lukáš Piják, ktorá inkasuje dve minúty na držanie.

48:01

46:01
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva obranca Juraj Šuda za napadnutie.

45:01
    V začínajúcej 46.minúte zápasu máme v Žiline stále vyrovnaný stav 1:1.

40:01

Po druhej tretine máme v Žiline stav 1:1, keď jediným úspešným strelcom v tejto časti hry bol obranca hostí Matej Bača. Záverečná tretina sa začne približne o 12:03.

40:00

38:23

36:23
    Vylúčenie na strane Žiliny, na lavicu hanby mieri obranca Matúš Gálik, ktorý dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.

34:33
    Hostia v plnom počte.

32:33
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš, po druhý raz v tomto stretnutí mieri na trestnú lavicu Tomáš Pida, tentoraz za vyhodenie puku z ľadovej plochy.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Holák (Solar, Hrušík) – 33. Bača (Kabáč), 53. Sukeľ (Sukeľ, Kabáč), 60. Sukeľ (Kabáč, Sukeľ)

MsHK Žilina: Buliš – Klačko, Slota – Šuda, Niník – Gálik, Mendrej – Čičala (C), Piják, Rehák – Dolinajec, Holák, Hrušík – Solar, Ligas, Teubner – Michalek. Tréner: I. Marták
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, F. Danko – Moravčík, Škandera – Pida, Kučera – Kabáč, J. Sukeľ, M. Sukeľ – Potocký, Brezniak, Moravčík – Laco, S. Danko.

Rozhodca: Jakubec -Hronský, Peterka