Bayern – Freiburg 4:0 (kon.) | Braunschweig – Hamburger 4:2 (kon.) | Brémy – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Dortmund – Frankfurt 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 4:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
4:0 (2:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 15.02.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:23:46)

A je dobojované. Rozhodca už nechcel zápas zbytočne naťahovať a tak nenadstavil ani minútu navyše. Dortmund v tomto stretnutí jasne dominoval a dokumentujú to štyri góly v sieti hosťujúceho Frankfurtu. V druhom polčase zvyšoval už v 47.minúte Robert Lewandowski z penalty 3:0 a v 68.minúte pridal štvrtý gól striedajúci Jojič.

90
    Sahin sa dostal z defenzívy až do ofenzívy peknou individuálnou akciou.

90
    Prebieha už posledná minúta zápasu.

88
    Schröck sa snažil prejsť po pravej strane, ale defenzíva domácich ho včas zastavila.

88
    Akcia domácich končí ofsajdom, v ktorom sa ocitol Schmelzer.

87
    Hráči Dortmundu nakrátko kombinujú a už sa viacmenej čaká len na koniec tohto dávno rozhodnutého zápasu.

85
    Proti pravidlám sa previnil Stephan Schröck a je ďalším hosťujúcim hráčom, ktorí dostáva žltú kartu.

84
    Následne je žltou kartou potrestaný aj hosťujúci Marco Russ.

83
    Nuri Sahin dostáva žltú kartu za svoj nedovolený zákrok.

81
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Robert Lewandowski, prichádza Julian Schieber.

80
    Kevin Großkreutz sa individuálnou akciou dostal až do zakončenia, jeho strela z hranice šestnástky letela tesne nad bránku.

79
    Hofmann rozohral túto štandartku Borussie nakrátko.

78
    Jojič centroval zo strany do šestnástky, ale center mu nevyšiel podľa predstáv a nasleduje len rohový kop Dortmundu.

77
    Borussia drží loptu na vlastnej polovici a nikam sa nepotrebuje ponáhľať, štvorgólový náskok už hostia nedokážu dorovnať.

75
    Lewandowski sa môže chytať za hlavu! Na kopačke mal po pekne prihrávke spoluhráča piaty gól domáceho tímu, ale jeho zakončenie bolo slabé a Trapp si pripísal pohodlný zákrok.

73
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Constant Djakpa, prichádza Bastian Oczipka.

73
    Sahin však túto šancu premrhal, keď loptu poslal len vysoko nad brvno Trappovej brány.