Znojmo – Budapešť 4:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
MAC Budapešť
cz Streda 12.02.2014, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

53:46
    Theimer (ZNO) fauloval unikajícího protivníka a vysloužil si dvě minuty za podražení.

53:40
    Terbócs (MAC) – dvě minuty hrubost a dvě minuty faul vysokou holí. Felföldy (MAC) – hrubost. Horák (ZNO) – dvě minuty za hrubost a Hložek (ZNO) – dvě minuty za hrubost, Koňařík (ZNO) – hrubost. Pokračuje se ve hře pět na pět.

50:35
    Opět vyloučení na obou stranách, Fedosoff (MAC) – hrubost, Nováček (ZNO) – napadení. 4 na 4.

48:26
    Vyloučení na obou stranách. Cerovečki (ZNO) – držení a Dosa (MAC) – držení.

30:42
    Menší strkanice ve střední třetině. Rozhodčí vylučuje Pelikána (ZNO), který před potyčkou fauloval. Inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

08:59
    Menší trest pro Macha (MAC) – hákování.

02:00
    Znojmo na chvíli půjčilo puk soupeři a hned je z toho faul. Dvě minuty pro Cílka (ZNO) za nedovolené bránění.

Petra Matůšová

Góly a asistencie: 35. Žemlička (Nováček, Špaček), 42. Pelikán (MIchalica), 44. Horák (Pelikán), 57. Pelikán (Hložek) – 19. Felföldy (Terbócs), 55. Mach (Jaszai)

HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Daňo) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Cílek, Křípal Toman – Špaček, Nováček, Žemlička – Horák, Pelikán, Hložek – Holub, Košťál, Hačecký – Cerovečki.
    MAC Budapešť: Zaka (Dobos) – Herszenyi, Garát, Inglis M., Jászai D., Inglis A, Dósa – Lorincz, Fedosoff, Papp – Hegyi, Mach Németh – Bödök, Felföldy, Terbócs – Vajda.