Znojmo – Budapešť 4:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
MAC Budapešť
cz Streda 12.02.2014, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

A je tu konec zápasu. Orli zvítězili hlavně díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině, kdy vstřelili dvě branky.

Hezký večer ze Znojma. (20:04:19)

60:00

59:34
    Hosté to zkouší bez gólmana!

59:20
    Nováček ještě v klidu nahazuje za klec soupeře.

58:48
    Žemlička to zkoušel individuálně jeden na jednoho, na Martona Inglise však nevyzrál.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Németh si vyjel od mantinelu do kruhu a bleskově střílí, Dovina krotí puk na svém betonu. Dobrý zásah.

57:13
    Zakázané uvolnění Znojma, hra se stěhuje před Dovinu.

56:24
    Orli právě vstřelili branku!
    Tak to byla paráda. Hložek vyhrál buly před bránou Budapeště a poslal puk za sebe na hůl ALEŠE PELIKÁNA, který si chvíli počkal a trefuje mezírku mezi betony gólmana. Asistence: Matyáš Hložek.

55:48
    Dósa se prokličkoval až před Dovinu a hnal se do zakončení. Znojemský brankář s ledovým klidem zasahuje.

54:42
    Budapešť vstřelila branku!
    Hosté využívají početní výhodu. MARTON MACH stál nehlídaný před bránou a odrazil se k němu puk, vytáhl si z brány Dovinu a zakončoval do prázdné klece. Ještě nás čeká drama. Asistence: David Jaszai.

53:46
    Theimer (ZNO) fauloval unikajícího protivníka a vysloužil si dvě minuty za podražení.

53:40
    Terbócs (MAC) – dvě minuty hrubost a dvě minuty faul vysokou holí. Felföldy (MAC) – hrubost. Horák (ZNO) – dvě minuty za hrubost a Hložek (ZNO) – dvě minuty za hrubost, Koňařík (ZNO) – hrubost. Pokračuje se ve hře pět na pět.

Teď se asi chvíli hrát nebude, rozhodčí se radí o trestech. Na ledě ještě leží helmy a hokejky.

53:40
    Tak teď se něco dělo. V obranném pásmu Budapešti se strhlo několik potyček a pořádně ostrá bitka Hložka a Terbócse. Domácí borec nakonec vítězí, svého soka skolil na lopatky.

53:19
    Na ledě se momentálně nic extra neděje, hra se spíše jen přelévá ze strany na stranu.

51:34
    Tempo hry opět trochu uvadlo, domácí se nemusí nikam hnát a hosté se v útoku nepřetrhnou.

50:59
    Znojmo útočí, ale drží se spíše jen podél mantinelu, kde se bojuje o kotouč.

50:35
    Opět vyloučení na obou stranách, Fedosoff (MAC) – hrubost, Nováček (ZNO) – napadení. 4 na 4.

50:26
    Oba týmy hrají v plném počtu.

Petra Matůšová

Góly a asistencie: 35. Žemlička (Nováček, Špaček), 42. Pelikán (MIchalica), 44. Horák (Pelikán), 57. Pelikán (Hložek) – 19. Felföldy (Terbócs), 55. Mach (Jaszai)

HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Daňo) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Cílek, Křípal Toman – Špaček, Nováček, Žemlička – Horák, Pelikán, Hložek – Holub, Košťál, Hačecký – Cerovečki.
    MAC Budapešť: Zaka (Dobos) – Herszenyi, Garát, Inglis M., Jászai D., Inglis A, Dósa – Lorincz, Fedosoff, Papp – Hegyi, Mach Németh – Bödök, Felföldy, Terbócs – Vajda.