Elche – Almería 1:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 2:0 (kon.) | Atlético Madrid – Sociedad 4:0 (kon.)
Bilbao – Real Madrid 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
4:0 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Nedeľa 02.02.2014, 19:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:52:41)

A je dobojované! V prvom polčase nič nenasvedčovalo jednoznačnému víťazstvu domácich. V druhej štyridsaťpäťminútovke začali aktívnejšie hostia, ale boli to práve hráči Atlética, ktorí strieľali góly. Po víťazstve 4:0 sa dostávajú na 1.miesto La Ligy.

90+1
    Rozhodca Estrada Fernandez nadstavuje 1 minútu.

90
    Prebieha už posledná minúta základnej hracej doby. Atlético kombinuje na jeden dotyk.

88
    V závere domáci pohodlne kontrolujú na polovici hostí.

87
    Atlético dalo gól!
    Po centri Cristiana Rodrígueza sa na penaltovom bode dostal ku lopte DIEGO a strelou pod brvno pridal štvrtý gól svojho tímu.

87
    Gabiho center do šestnástky dokázala obrana hostí odvrátiť.

86
    Gabi kombinuje s Garcíom, ani jeden z nich sa nikam neponáhľa.

85
    Atlético má záver zápasu pod absolútnou kontrolou a hostí nepúšťa k lopte.

84
    Martínez fauloval Rodrígueza a dostal zaslúženú žltú kartu.

83
    Do zakončenia sa dostával García, ale domáci útočník sa ocitol v ofsajde.

82
    Jednému z domácich hráčov bol odmávaný ofsajd.

82
    Costa zakončoval veľmi nebezpečne po centri Gabiho od rohovej zástavky. Hosťujúci gólman dokázal loptu na poslednú chvíľu vyraziť.

81
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Vela, prichádza Castro.

81
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Antoine Griezmann, prichádza Haris Seferović.

81
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Koke, prichádza Cristian Rodriguez.

80
    Angel posiela do šestnástky center, ale obrana domácich posiela loptu do bezpečia.

79
    Oba tímy pripravujú svoje posledné striedania pred začiatkom poslednej desaťminútovky už rozhodnutého zápasu.