Žilina – Skalica 7:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Košice 5:7 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.) | Nitra – Poprad 6:1 (kon.)
HK Nitra
6:1 (4:0, 0:1, 2:0)
HK Poprad
Sobota 01.02.2014, 15:45 • Nitra Arena • Extraliga juniorov

56:59
    Nitra dala gól!
    DÁVID KONIG strieľa svoj druhý gól v stretnutí a završuje poltucet gólov v sieti hostí. Asistencie: David Hrazdíra, Róbert Olvecký.

50:23
    Peter Gápa (Poprad) zastavil domáceho hráča len napadnutím hlavy a krku, za čo inkasuje 2 + 10 minútový trest.

47:52
    DÁVID PRIGANC strieľa piaty gól domácich a zrejme definitívne zrušil odpor hostí z Popradu. Asistencie: Lukáš Tábi.

36:17
    Poprad dal gól!
    Hostia strieľajú svoj prvý gól v zápase vďaka MARTINOVI VOJSOVIČOVI. Asistencie: Peter Hrehorčák, Peter Gápa.

19:12
    LUKÁŠ TÁBI bol na konci presilovkovej akcie a strieľa už štvrtý gól domácich. Asistencie: Róbert Olvecký, Martin Pavlíček.

17:18
    Marek Pitka (Poprad) podrazil domáceho útočníka a odchádza na 2 minúty na trestnú lavicu.

08:50
    Denis Kováč (Nitra) hral nebezpečne so zdvihnutou hokejkou a oslabí svoj tím na 2 minúty.

07:21
    Uragán v podaní domácich pokračuje. Na 3:0 zvyšuje BORIS MRAVÍK. Asistencie: Lukáš Bališ, Martin Matejov.

07:04
    Corgoni zvyšujú svoj náskok už na rozdiel dvoch gólov. O presný zásah sa postaral DÁVID KONIG. Asistencie: David Hrazdíra, Lukáš Konig.

01:02
    Domáci začínajú skvele. Hneď v úvode sa darí presadiť LUKÁŠOVI KONIGOVI, ktorý prekonáva Sedlačka. Asistencie: Jakub Závodský
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Marián Balog

Góly a asistencie: 2. Konig (Závodský), 8. Konig (Hrazdíra, Konig), 8. Mravík (Bališ, Matejov), 20. Tábi (Olvecký, Pavlíček), 48. Priganc (Tábi), 57. Konig (Hrazdíra, Olvecký) – 37. Vojsovič (Hrehorčák, Gápa)

HK Nitra: Pupík – Guoth, Kohút, Priganc, Olvecký, Tábi – Madový, Závodský, D. Konig, Hrazdíra, L. Konig – Konc, Pavlíček, Bališ, Matejov, Mravík – Chudý, Žitný, Šuba, Kováč
    HK Poprad: Sedlačko – Kramár, Pitka, Ženčuch, Jenčo, Štrauch – Kasanický, Šterbák, Gápa, Vojsovič, Hrehorčák – Varholík, Babinský, Bielec, Sawicki, Lapšanský – Tomečko, Ďurčo, Paczkowski, Stanislav

Rozhodca: D. Konc – Sčensný, Moravec