Liberec – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Most 3:0 (kon.) | Dubnica – Dunajská Streda 0:0 (zruš.)
Brno – Nitra 0:0 (kon.) | Slavia – Vlašim 3:1 (kon.) | Slovácko – Třinec 2:2 (kon.)
Karviná – Dolný Kubín 3:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Jihlava 0:1 (kon.) | Orlová – Ostrava 0:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (1:0)
FK Baník Most 1909
cz Streda 29.01.2014, 11:00Prípravný zápas

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tři minuty po druhém gólu je tady i třetí branka domácích, prosadil se JASMIN ŠČUK.

78
    Domácí zvyšují své vedení již na 2:0, střelcem je LUKÁŠ MAGERA.

17
    Domácí fotbalisté se v 17. minutě dostávají do vedení, když se prosadil JAN CHRAMOSTA.

Góly: 17. Chramosta, 78. Magera, 81. Ščuk

FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Diviš – Kysela, Dosoudil, Kúdela, Rosa – Jarolím, Fousek – Eliáš, Štajner, Štohanzl – Chramosta.
    2. poločas: Miller – Bořil, Johana, Vraštil, Janíček – Ščuk, Fousek (71. Kúdela) – Mehanovič, Magera, Šultes – Nešpor.

FK Baník Most 1909: 1. poločas: Belaň – Nguyen, Charuza, Běloušek, Řehák – Nečas, Jan Procházka, Milec, Veselý – Surynek, Jiří Procházka.
    2. poločas: Divkovič – Nguyen, Djiby Ba, Olejník, Ježdík – Vojta, Rosendo, Jan Procházka (67. Milec), Štefko – Redzič, Dukhnich.

Rozhodca: Lerch – Melichar, Pechanec