Aston Villa – West Bromwich 4:3 (kon.) | Chelsea – West Ham 0:0 (kon.) | Sunderland – Stoke City 1:0 (kon.)
Tottenham – Manchester City 1:5 (kon.)
Aston Villa FC
4:3 (3:3)
West Bromwich Albion
Streda 29.01.2014, 20:45Anglická Premier League

Po neuveriteľlnom priebehu stretnutia sa to Aston Ville podarilo. Výhru po prvom polčase zabezpečil domácim premenenou penaltou v 64. minúte Benteke. Zvyšok stretnutia sa domáci bránili neutíchajúcemu tlaku West Bromu. Hostia však nedokázali zúžitkovať ani jednu z mnoha šancí a tak v dnešnom stretnutí odchádzajú po nádhernom výkone z Villa Parku naprázdno.

Štatistiky:
    Štatistiky:
    Držanie lopty:45%-55%
    Strely celkom:10-13
    Strely na bránku:6-5

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (22:42:30)

90+4

90+3
    A rohový kop Villa ustála a odvrátila ďaleko od svojej bránky.

90+3
    Po priamok kope sa k strele dostal Mulubu. Jeho pokus zblokoval húf hráčov stojacích pred ním na rohový kop.

90+2
    Priamy kop z 30 metrov pre West Brom.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Lopta končí mimo Guzanovu bránku a ten sa po ňu rozhodne ponáhľať nemieni.

89
    Žltú kartu vidí aj domáci Holt za zdržiavanie.

88
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 2 minúty. Hosťom chýba presná strela na bránku. Nátlak síce majú no bez ohrozenia Guzana.

87
    Olsson ďalším potrestaným hráčom WBA.

86
    Strelou na Guzana sa prezentoval Mulubu. Žiaľ bez presnosti.

85
    Guzan s loptou v náručí zbiera cenné sekundy pre Villu.

84
    Vydra opäť pri lopte. V 16-tke pre Guzanom bol v poslednej chvíli pripravený o loptu.

83
    Hostia stupňujú nátlak. Center za centrom do vápna domácich zatiaľ nenachádza adresáta.

83
    Holtovi sa však prienik cez Ridgewella nepodaril.

82
    Ale mali by si dávať pozor na také výpady ako predvádza Holt na ľavom krídle.

81
    Vydra zapojený do kombinácie WBA na pred vápnom Villy. Hosťom neostáva nič iné ako otvoriť hru.

80
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Anichebe, prichádza Vydra.

79
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Weimann, prichádza Baker.

Patrik Ondrovič

Góly: 12. Weimann, 25. Bacuna, 37. Delph, 64. Benteke (pen.) – 4. Brunt, 9. Delph (vla.), 43. Mulubu

Karty:   89. Holt (AST) – 68. Lungo (WBA), 70. Brunt (WBA), 87. Olsson (WBA)

Aston Villa FC: Guzan – Lowton, Vlaar, Clark, Bertrand – Westwood, El Ahmadi, Delph – Bacuna, Weimann – Benteke.
    Náhradníci: Steer – Baker, Sylla, Helenius, Albrighton, Holt, Tonev.

West Bromwich Albion: Foster – Reid, Lugano, Olsson, Ridgewell – Morrison, Yacob, Mulumbu, Anelka – Anichebe, Brunt.
    Náhradníci: Myhill – Jones, McAuley, Dorrans, Vydra, Berahino, Amalfitano.

Rozhodca: Clattenburg – Beck, Beswick