NY Islanders – Boston 3:6 (kon.) | Carolina – Columbus 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 3:0 (kon.)
Dallas – Colorado 3:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – LA Kings 0:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Edmonton Oilers
cz Utorok 28.01.2014, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

47:19
    Vzájemná potyčka mezi Davidem Perronem (EDM) a Danem Hamhuisem (VAN) končí tresty na obou stranách, hrát se bude dvě minuty ve čtyřech.

32:23
    Kevin Bieksa (VAN) je následně vyloučen za hákování, hosté mají přesilovou hru.

29:29
    Ryan Smyth (EDM) vyloučen za držení protihráče, přesilová hra pro domácí.

18:55
    Další zbytečný faul domácích v útočném pásmu, Ryan Kesler (VAN) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

14:33
    Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen je Jesse Joensuu (EDM) za držení protihráče.

12:49
    Alex Burrows (VAN) vyloučen na dvě minuty za držení hole, první přesilová hra zápasu putuje na stranu Edmontonu.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 13. Schroeder (Booth), 23. Schroeder (Bieksa, Stanton) – 10. Perron (Gagner, Jakupov), 18. Perron (Jakupov), 43. Joensuu (Smyth, Hall), 59. Perron

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Weber, Bieksa (A), Edler, Garrison, Stanton – Burrows, Kesler (A), Higgins – Kassian, Dalpe, Sedin D. (A) – Sestito, Schroeder, Hansen – Booth, Richardson.
    Edmonton Oilers: Bryzgalov (Scrivens) – Scjultz J., Schultz N., Potter, Bělov, Marinčin, Petry – Eberle, Nugent-Hopkins (A), Hall (A) – Perron, Gagner (A), Jakupov – Jones, Gordon, Hendricks – Joensuu, Gazdic, Smyth.

Rozhodca: Leggo, Burchell – Henderson, Sharrers

Diváci: 18.910