Pardubice – Bulldogs 4:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:1 (kon.) | Otrokovice – Kladno 4:0 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
ACEMA Sparta Praha
cz Sobota 25.01.2014, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ)

To je již z dnešního utkání vše. Já se na vás těším u dalších onlajnů. Někdy příště na shledanou. (20:56:47)

Sparta: Martin Beneš

Je tu konec. Mladá Boleslav i přes to, že po 1. dvacetiminutovce prohrávala, dokázala dát 4 góly a obrátit na 4:1 ve svůj prospěch. Zápas tedy dopadl podle předpokladů a Sparta pojede domů do Prahy bez bodů.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavští využili přesilovku a necelé 3 minuty před koncem vedou domácí o 3 góly. TADEÁŠ CHROUST vyslal pěknou střelu na branku Beneše, jeho zakončení bylo přesné a míček doputoval do branky. Asistence: Radek Gwuźdź.

56:30
    Michal Strachota (Sparta) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

54:03
    Boleslav je zase lepším týmem a Sparta se musí bránit na své polovině.

52:34
    Bauer i Beneš teď museli zasahovat.

50:57
    Boleslavi se podařilo ubránit další oslabení.

50:03
    Sparta hraje v téhle přesilovce lépe než v předchozích početních výhodách a hosté měli již 3 velmi dobré šance ke skórování.

48:57
    Radek Gwuźdź (Boleslav) jde na 2 minuty na trestnou lavici za bránění ve hře.

47:55
    Před Studeným stála prázdná branka, míček ale letí vedle!

46:08
    Kadochova střela letěla těsně nad břevno Bauerovy klece.

45:29
    Boleslav přebírá otěže zápasu a je aktivnějším a lépe hrajícím týmem.

44:29
    Tentokrát už to téhle dvojici vyšlo. Petr Novotný našel před brankou nehlídaného JAROMÍRA EKLA, jeho střela padla do branky. Asistence: Petr Novotný.

44:13
    Dvojice Novotný a Ekl dnes již jeden gól připravili, tentokrát jim ale kombinace nevyšla.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 31. Salát, 35. Ekl (Novotný), 45. Ekl (Novotný), 58. Chroust Tad. (Gwuźdź) – 20. Němeček (Denemark)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Körber) – Novák, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek – Bouška P., Novotný, Ekl, Salát, Chroust Tom., Chroust Tad., Bouška J., Mátl, Ludvík, Curney, Fojta, Studený
    ACEMA Sparta Praha: Beneš (Kotouček) – Kadoch, Denemark, Čermák, Chaloupka, Vrána, Smetana, Marvánek, Rebro – Jaroš, Svatoš, Vrtiška, Perušič, Šnajdr, Strachota, Němeček M., Němeček P., Časar

Rozhodca: František Pangerl a Jiří Šedivý