Pardubice – Bulldogs 4:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:1 (kon.) | Otrokovice – Kladno 4:0 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Kanonýři Kladno
cz Sobota 25.01.2014, 20:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ)

Dnešní utkání bylo velmi vyrovnané a o jeho výsledku rozhodovaly neproměněné šance na obou stranách. Trenér domácích řekl, že děkuje hráčům za zodpovědný výkon a gratuluje k nule brankáře Krkošky. Kladno nehrálo také vůbec špatně a jejich výkony jsou lepší a lepší. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám klidnou noc. (22:09:39)

Střely celkem

Otrokovice – Kladno (46:22)

Nejlepší hráči

Jan Krkoška (OTR) – Miroslav Hanzlík (KLA)

Dnešní utkání sledovalo 386 diváků.

60:00

59:31
    Matejčík vypustil na Němečka ještě další jedovku, která také nenašla svůj cíl.

57:50

57:38
    Neskutečný zmatek byl opět v Němečkově brankovišti, kdy nejprve Uhrinovský nedokázal kladenského brankáře obhodit a následná dorážka Valčíka skončila pod hostujícím gólmanem.

56:49
    Ťopkův pokus byl zblokován a následná rána Vaňka orazítkovala tyč!

55:50
    A je asi definitivně dobojováno. Na 2 minuty je totiž vyloučen Jan Wild (KLA) za sekání.

54:28
    Kostka to teď zkusil vzít na sebe a po pěkné individuální akci nakonec neohrozil Krkoškovu bránu.

52:49
    Němeček ještě drží nějakou tu jiskru naděje! Fantasticky teď nadvakrát zasáhl.

51:48
    Zajímavá situace pro Kladno, protože po faulu na Kindla následuje slibný volný úder.

51:09
    Kladno je teď aktivnějším týmem. Střela Syrovátka však neměla gólové parametry.

50:12
    Kladenský Fořt servíroval balónek před bránu, kde si ho však vzali pouze otrokovičtí obránci.

49:32
    Kostkův pokus končí mimo.

49:15
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A nejspíš máme dobojováno, protože Panthers odskakují zhruba deset minut před koncem třetí dvacetiminutovky do čtyřbrankového náskoku. JAN VALČÍK vybojoval míček v rohu a z výběhu trefil přesně šibenici kladenské brány, takže nedal Němečkovi žádnou šanci. Asistence: Bez asistence.

48:42
    Kladenský Přívara dostal přesnou nahrávku a v běhu vystřelil z první. Krkoška se neuvěřitelně přesunul!

48:23
    První kloudná rozehrávka Kladna a hned z toho bylo ohrožení Krkoškovy branky.

47:19
    Uhrinovský je dnes hladový po gólů a jeho nadzemní pokus znamenal další práci pro Němečka. Následně si zákrok připisuje i Krkoška.

46:28
    Krkoška fantasticky podržel Otrokovice, kdy měl zakrytý výhled a i tak dokázal na pokus kladenského obránce zareagovat a vyrazit střelu do rohu.

Radek Francouz

Góly a asistencie: 1. Matejčík (Nagy), 34. Matejčík (Uhrinovský), 45. Sovják (Valčík), 50. Valčík

PSG Panthers Otrokovice: Krkoška, Malina – Bližňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Večeřa, Ťopek, Hradil, Martin Nagy, Graclík, Zbořil, Michal Nagy, Matejčík, Kostka, Ivan, Petřík, Hrdina.
    Kanonýři Kladno: Pošta, Němeček (13. minuta) – Hanzlík, Tlučhoř, Slivka, Syrovátko, Wild, Přívara, Fořt, Pojar, Pacan, Nováček, Lacko, Prošek, Kindl, Holčák.

Rozhodca: Miroslav Kulhánek a Petr Michálek