Liberec – Trenčín 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Vlašim – Čáslav 2:1 (kon.)
Zlín – Kroměříž 4:0 (kon.) | Bohemians – Příbram 1:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Senec – Senica 2:2 (kon.) | Nitra – Petržalka 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Skalica 3:1 (kon.)
Bardejov – Bardejovská n.Ves 5:0 (kon.) | Teplice – Kladno 4:2 (kon.) | Jablonec – Roudnice 5:1 (kon.)
L. Mikuláš – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | SV Horn – Znojmo 0:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Myjava 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:3 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 18.01.2014, 13:30 • Umelá tráva MFK Tatran • Prípravný zápas

Ďakujem za pozornosť. Čítame sa pri zajtrajšom prenose. MFK Tatran hostí o 13:00 hodine MFK Košice. (15:08:00)

Je dobojované. Domáci hráči podľahli hosťom z Bratislavy 0:3. Diváci videli zásluhou obidvoch tímov zaujímavý zápas, ktorý ich určite nesklamal.

Peltier na úvodný gól z 13. minúty nadviazal aj v 51. minúte a Slovan v srdci Liptova viedol dvojgólovým rozdielom. Zápasové skóre uzavrel v 79. minúte Meszáros.

Výhra Slovana je zaslúžená, najmä pre mladíkov v domácich dresoch bol zápas cennou skúsenosťou.

88
    Aut domáceho mančaftu, loptu odkopol do bezpečia Bagayako.

86
    Po faule Pastvu hostia zahrali priamy kop, ukončil ho Kucharčíkov odkop do autu.

83
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Rezer, prichádza Šimun.

81
    Roh v podaní domácich zahral Staš, Kucharčíkova hlavička ale nemierila do priestoru bránky.

79
    Slovan dal gól!
    Domáci hráč Pastva zaváhal, nedôrazne odohral loptu. Autorom gólu je KAROL MESZÁROS.

76
    Priamy kop domáceho Latiaka chytil brankár hostí.

75
    Po rohu Slovana lopta končí až za areálom MFK Tatran.

74
    Lišivka teraz prihral brankárovi Macíkovi tak, že sa hostia takmer tešili z gólu, lopta ale minula bránku o centimetre.

72
    Tatran zahrával roh, nič však z neho nevyťažil...

71
    Macík prikryl loptu pred Gašparovičom.

69
    Radosť na Tatrane! Rezer sa spolu s divákmi tešil predčasne, radosť mu prekazil odpískaný ofsajd.

68
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Šavol, prichádza Macík.

67
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Peltier, prichádza Sabo.

65
    Priamy kop Latiaka mieril priamo do náručia bratislavského Slovana, ten s vystrelenou loptou skutočne nemal vážnejšie problémy.

65
    Staš vyviezol loptu, možnú šancu ale marí faul Slovana. Tatran bude zahrávať priamy kop.