Real Betis – Real Madrid 0:5 (kon.) | Elche – Rayo Vallecano 2:0 (kon.) | Granada – Osasuna 0:0 (kon.)
Espanyol – Vigo 1:0 (kon.)
Granada CF
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
Sobota 18.01.2014, 20:00Španielska LaLiga

Tak napokon sme sa gólu nedočkali ani v druhom polčase a zápas sa tak končí bez gólovou remízou 0:0. V prvom polčase jasne dominovali domáci, ale zahodil množstvo šancí a tak sa skóre nemenilo. V druhom polčase boli tiež lepším tímov, ale hostia už nehrali tak pasívne. Domáci už taký veľký tlak na hostí nedokázali vyvinúť a gól streliť nedokázali. Ojedinelé šance hostí sa tiež gólom neskončili a tak sa zápas končí remízou 0:0. s ktorou sú asi vzhľadom ku predvedenej hre spokojení hostia.

Mne už neostáva nič iné, ako Vám zaželať pekný zvyšok sobotného večera. Lúči sa s Vami Miroslav Revaj. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (21:55:21)

90+2
    Pri lopte sú hostia, ale nikam sa už nehrnú. Zdá sa, že zápas už skončí remízou 0:0.

90+1
    Domáci sa dostali pred 16-tky hostí a skúšajú vyslať strelu. Nakoniec sa to podarilo Rikimu, ale ten mieril nepresne.

90+
    Nadstavujú sa ešte dve minúty. Uvidíme, či sa ešte niekomu podarí streliť gól, alebo zápas skončí remízou.

90
    Dnes veľmi aktívny Brahimi sa skúšal individuálne prebiť do 16-tky hostí, obrana tohto tímu ho však včas zastavila.

89
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Oriol Riera, prichádza Oier.

88
    Piti to opäť skúšal z veľkej vzdialenosti, ale opäť mieril len nepresne a lopta skončila niekde pri divákoch.

87
    Roberto Torres nedokázal vyslať presný center do 16-tky domácich a tak je to možnosť na rýchly brejk pre domácich.

86
    Opäť úspešný zákrok brankára hostí Riesgoa. Dokázal si bez väčších problémov poradiť s hlavičkovým pokusom Recioa.

85
    Individuálny prienik zakončil Piti strelou, brankár Riesgo bol pozorný a loptu chytá do svojho náručia.

84
    Po centri od rohovej zástavky sa do zakončenia dostal nový muž na ihrisku Riki, ale nedokázal presne poslať loptu do brány. Bude to len odkop od brány hostí.

83
    Opäť aktívny domáci hráč Brahimi vybojoval rohový kop. Hostia sa asi sústredili už len na bránenie, domáci sa naopak snažia o strelenie gólu.

82
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza De las Cuevas, prichádza Acuña.

81
    Domáci sa snažia streliť gól, ktorý by rozhodol o víťazovi zápasu. Center do 16-tky vyslal Recio, ale brankár Riesgo bol včas na mieste a loptu chytá do svojich rukavíc.

80
    Domáci rozohrali priamy kop nakrátko, loptu získal Piti, ale pálil len vysoko nad bránu hostí.

79
    Arribas niečo dohováral rozhodcovi a vidí za to žltú kartu.

78
    Silva si dobre postrážil Brahimiho a nedovolil mu vyslať presnú strelu na bránu hostí. Hostia tak získavajú loptu, ktorú do hry uvedie ich brankár Riesgo.

77
    Po dlhej dobe sme videli strelu. Domáci založili svoj útok od svojej brány, Piti sa dostal ku strele, ale jeho pokus letí vysoko nad bránu hostí. Momentálne sledujeme prekopávanie lopty zo strany na stranu.