Hradecká – Šafářová 1:2 (kon.) | Plíšková – Hantuchová 1:2 (kon.)
Lucie Šafářová
Lucie Šafářová (26)
2
64 6 6
cz Streda 15.01.2014, 01:11Australian Open - ženy - Australian Open (tvrdý povrch)

0:6
    V setu vítězí Šafářová, která jasně ovládla poslední a rozhodující fázi utkání. Jakmile Hradecká ztratila i svůj druhý servis v řadě ve třetí sadě, utkání se již jen dohrávalo. A česká favoritka nakonec svou soupeřku smetla nejrychlejším možným způsobem.

15-40
    Šafářová má k dispozici dva mečboly!

0:5
    V gemu vítězí Šafářová, která tomuhle gemu jasně vládne. Hradecké sebrala potřetí v řadě podání a nyní bude servírovat na vítězství v celém zápase.

15-40
    Šafářová si opět vytvořila brejkboly, tentokráte dva! Je vidět, že Hradecká je už tak trochu rezignovaná.

0:3
    V gemu vítězí Šafářová, která druhý brejkbol už využila a sebrala v tomto setu soupeřce podání už podruhé. Šance Hradecké klesly po tomhle gemu na naprosté dno, favoritka tohoto duelu by si již postup neměla nechat uniknout.

40-A
    Druhý brejkbol pro Šafářovou. Využije ho už nyní a zlomí odpor soupeřky definitivně?

40-A
    Šafářová si opravdu vytvořila brejkbol!

0:1
    V gemu vítězí Šafářová. Tohle je start do třetího setu, jaký si Hradecká určitě nepředstavovala. Prohrála totiž hned svůj první servis, teprve svůj druhý v utkání, a nabídla Šafářové hned od začátku velkou výhodu.

30-40
    Šafářová má hned na úvod třetího setu brejkbol!

3:6
    V setu vítězí Šafářová. Jeden ztracený servis znamená konec nadějí Hradecké urvat zápas ve dvou setech. Šafářová následně potvrdila roli zkušenější, stále navíc zůstává na servisu stoprocentně úspěšná. Postupujícího do další fáze nám rozluští až třetí set.

0-40
    Šafářová má k dispozici hned tři setboly!

40-A
    Šafářová má nyní k dispozici setbol!

40-40
    Šafářová by ráda rozhodla tenhle set už nyní. A dostala gem do shody – takový folklor tohoto utkání.

A-40
    Hradecká uhrála třetí výměnu v řadě a hned má k dispozici brejkbol!

40-40
    A Hradecká přece zažehnala možnou definitivní zkázu. Odvrátila i druhý brejkbol.

15-40
    Hradecká v tomhle setu tak trochu soupeřce nestačí. Teď má její soupeřka dva brejkboly!

0:2
    V gemu vítězí Šafářová. První využitý brejkbol tohoto utkání, který si na své konto připisuje dvacátá šestá nasazená hráčka. Využila hned svůj první brejkbol a bude mít v tomto setu velkou výhodu.

30-40
    Šafářová má k dispozici brejkbol hned na úvod druhého setu!

7:6
    V setu vítězí Hradecká, která zatím předvádí velmý slušný a bojovný výkon. Klíčem k úspěchu je neztrácet servis – na něm je zatím, ostatně jako Šafářová, stoprocentní. A tie-break? V něm zkrátka byla úspěšnější Hradecká. Šafářová tak bude muset znovu do třísetového zápasu podobně jako v 1. kole, pokud chce pomýšlet na další fázi Australian Open.

6-4
    Hradecká má k dispozici dva setboly!

2-3
    Hradecká ztratila i svůj druhý servis, teď navíc bude muset čelit podání soupeřky.

40-A
    Šafářová a její další brejkbol.

40-A
    Dotřetice všeho dobrého? Šafářová a její třetí brejkbol.

40-A
    Šafářová a její druhý brejkbol v řadě. Bude už tenhle úspěšný?

40-A
    Šafářová má k dispozici svůj první brejkbol tohoto utkání!

40-40
    Šafářová je velká bojovnice! V pořadí třetí brejkbol a celkově pátý dokázala zkušená tenistka odvrátit.

40-0
    Možný klíčový moment tohoto setu! Hradecká má nyní k dispozici hned tři brejkboly.