CSKA Moskva – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Jaroslavľ – Viťaz 1:0 (kon.) | A. Mytišči – Novgorod 4:5 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 3:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 2:5 (kon.) | Lev – Novokuzneck 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slovan – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.)
CSKA Moskva
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Pondelok 13.01.2014, 16:00KHL

56:45
    Sergej Fiodorov (MOS) dostáva vyšší trest do konca zápasu!

54:31
    Fjodor Fjodorov (MOS) dostáva dve minúty za hákovanie.

49:58
    Presilovka hostí nemá dlhé trvanie. Vylúčený je Alexander Loginov (CHA), dostáva dve minút za podrazenie.

49:04
    Stanislav Jegoršev (MOS) dostáva dve minúty za nedovolené bránenie. Ďalšia presilovka pre Chabarovsk.

45:39
    Steven Eminger (MOS) dostáva dve minúty za zdržiavanie hry.

39:39
    CSKA dalo gól!
    Dvadsaťjeden sekúnd pred druho sirénou zvyšuje domáca mašina na rozdiel troch gólov! STANISLAV JEGORŠEV dostal prihrávku od Filippula, a ten sa triafa sa do Järvinenovej bránky! Asistencie: Ilari Filippula, Ján Muršák.

37:10
    Filippula prekĺzol medzi obrancami a trafil dnes už neviem koľkú tyč!

25:29
    Len trinásť sekúnd stačilo Moskve na strelenie druhého gólu a využitia ďalšej presilovej hry. Triafa sa ALEXANDR Frolov! Asistencie: Nikolaj Prochorkin, Nikita Zajcev.

21:25
    Denis Denisov (MOS) dostáva dve minúty za hrubosť.

19:10
    Filippula triafa hornú tyč, dnes už druhýkrát!

18:05
    FJODOR Fiodorov je prvý strelcom dnešného zápasu! CSKA vedie jedna nula! Šikovný útočník sa pohotovo zorientoval v bránkovisku a doklepol puk za brankára hostí! asistencie:

15:18
    Sotva sa Grigorenko zapojil do hry, tak rozhodca opäť vylučuje. A znovu to bude na strane domácich. Ivan Neprajev (MOS) dostáva dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

13:14
    Igor Grigorenko (CSKA) dostáva dve minúty za nedovolené bránenie, aj Amur Chabarovs bude mať tú česť si vyskúšať presilovú hru.

05:35
    Denisov strieľa od modrej čiary, jeho strela triafa brvno!

03:41
    Vylúčený je Vladimir Loginov (CHA) na dve minúty za zdržiavanie hry.

01:50
    Je tu prvé vylúčenie dnešného zápasu. Nikolaj Prochorkin (MOS) dostáva dve minúty za hákovanie, Chabarovsk si zahrá presilovku.
    Góly a asistencie: 19. Fjodorov, 26. Frolov (Prochorkin, Zajcev), 40. Jegoršev (Filippula, Muršák)

CSKA Moskva: Staňa – Denisov, Mišarin, Zajcev, Rylov, Eminger, Jegoršev, Ogurtsov – Morozov, Lisin, Žarkov, Filippula, Neprajev, Ljubimov, Grigorenko, Muršák, Fefelov, Prochorkin, Fjodorov, Saprykin, Frolov
    Amur Chabarovsk: Järvinen (Murygin) – Reese, Sedunov, Ježov, Loginov A., Loginov V., Bilalov, Terjajev – Krikunov, Fisenko, Tarasov, Dubinin, Korotkov, Lugin, Junkov, Šiškanov, Štepanov, Smurov, Klimčuk, Abramov, Kopikenko