Ostrava – Kladno 10:5 (kon.) | Chodov – Sparta 5:3 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 4:5 (kon.)
Liberec – Otrokovice 6:7 (1:2 po s.n.) | Tatran – Bohemians 5:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
FBC Liberec
6:7 (1:2, 3:2, 2:2 - 0:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 12.01.2014, 17:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ)

Je za námi velmi napínavý zápas, který mezi sebou svedli Liberečtí s Otrokovicemi. Zápas museli rozhodnout až samostatné nájezdy, kde byli úspěšnější hostující hráči z Otrokovic. Hezký zbytek večera. (19:24:05)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Panthers Otrokovice.
    Rozhodující nájezd proměnil KAREL ŤOPEK a zajistil tak Otrokovicím bod navíc.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Karel Ťopek a vstřelil rozhodující gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč David Hrdina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Marek Štěpánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Lukáš Uhrinovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Karel Ťopek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Jakub Uher , ale gól nevstřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení se nerozhodlo o vítězi a tak budou následovat trestná střílení, které již rozhodnou o dnešním vítězi.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:08
    Uglanov našel Uhera na středu, v rychlosti mu hosté však sebrali míč a ke střele se nedostal.

63:28
    Nagyho střela tahem letěla vedle.

62:17
    Hůza rozehrál standartku na Štěpánka, jehož střela pěkně protáhla hostujícího brankáře.

60:48
    Šance Valeše, Michajlovič ale chytá.

60:01

Po šedesáti minutách jsme vítěze nepoznali a tak bude následovat prodloužení, které za pár okamžiků začne.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 20. Klucho (Valeš), 25. Král (Vážný), 29. Uher (Valeš), 31. Uher (Klucho), 54. Hradil (vla.), 60. Štěpánek (Valeš) – 15. Hrdina (Blizňák), 19. Uhrinovký (Ťopek), 28. Uhrinovský (Vaněk), 35. Uhrinovský, 46. Ťopek (Sovják), 55. Uhrinovský, rozh. náj. Ťopek

FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) – Klucho, Uglanov, Marek, Veselý, Štěpánek, Böhm, Krupička – Valeš, Hůza, Uher, Král, Vážný
    PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Hradil, Zbořil, Nagy, Blizňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Bouška, Nagy, Graclík, Spáčil, Krkoška, Ivan, Petřík, Hrdina

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora