Ostrava – Kladno 10:5 (kon.) | Chodov – Sparta 5:3 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 4:5 (kon.)
Liberec – Otrokovice 6:7 (1:2 po s.n.) | Tatran – Bohemians 5:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
FBC Liberec
6:7 (1:2, 3:2, 2:2 - 0:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 12.01.2014, 17:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Panthers Otrokovice.
    Rozhodující nájezd proměnil KAREL ŤOPEK a zajistil tak Otrokovicím bod navíc.

59:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak domácím se to přeci jen podařilo. MAREK ŠTĚPÁNEK posílá utkání do prodloužení. Asistence: Radek Valeš.

54:11
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Ovšem LUKÁŠ UHRINOVSKÝ vrací Otrokovicím jednobrankové vedení. Bez asistence.

53:05
    Domácím se daří vyrovnat, když si MICHAL HRADIL srazil míček do vlastní brány.

45:12
    Je tu další zvrat. Otrokovice se dostávají do vedení zásluhou KARLA ŤOPKA. Asistence: Tomáš Sovják.

34:03
    Otrokovičtí opět srovnávají krok. LUKÁŠ UHRINOVSKÝ střílí vyrovnávací branku na 4:4. Bez asistence.

30:45
    JAKUB UHER dává další branku a otáčí tak pomyslné misky vah na stranu domácích. Asistence: Matěj Klucho.

28:27
    Ovšem domácí odpovídají velmi rychle, když se trefuje JAKUB UHER. Asistence: Radek Valeš.

27:51
    Hosté si berou své vedení zpět, když se trefil LUKÁŠ UHRINOVSKÝ a využil tak přesilovou hru. Asistence: Jaroslav Vaněk.

24:48
    Domácím se podařilo vyrovnat. Přesnou trefou se prezentoval JAN KRÁL. Asistence: Zdeněk Vážný.

19:16
    Liberci se podařilo snížit ještě do konce třetiny. Postaral se o to MATĚJ KLUCHO. Asistence: Radek Valeš.

18:08
    Otrokovice se dostávají před koncem první třetiny do dvoubrankového vedení. Branku vstřelil LUKÁŠ UHRINOVSKÝ. Asistence: Karel Ťopek.

14:01
    Úvodní branku utkání vstřelil DAVID HRDINA. Asistence: Lukáš Blizňák.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 20. Klucho (Valeš), 25. Král (Vážný), 29. Uher (Valeš), 31. Uher (Klucho), 54. Hradil (vla.), 60. Štěpánek (Valeš) – 15. Hrdina (Blizňák), 19. Uhrinovký (Ťopek), 28. Uhrinovský (Vaněk), 35. Uhrinovský, 46. Ťopek (Sovják), 55. Uhrinovský, rozh. náj. Ťopek

FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) – Klucho, Uglanov, Marek, Veselý, Štěpánek, Böhm, Krupička – Valeš, Hůza, Uher, Král, Vážný
    PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Hradil, Zbořil, Nagy, Blizňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Bouška, Nagy, Graclík, Spáčil, Krkoška, Ivan, Petřík, Hrdina

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora