Ružomberok – Ružomberok B 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Dobrovice 3:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Slovácko B 6:1 (kon.)
Zlín – Brumov 4:1 (kon.) | Trenčín – Senec 6:0 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 2:2 (kon.)
Bohemians – Příbram B 1:0 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.) | Slovácko – Kroměříž 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Opava 4:0 (kon.) | Trenčín – Bánovce n. Bebravou 4:0 (kon.) | Bohemians – Vltavín 3:0 (kon.)
Příbram – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Salzburg – Znojmo 8:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
6:2 (2:0)
FC Chomutov
cz Sobota 11.01.2014, 11:00 • Luční ulice, Plzeň • Prípravný zápas

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MILAN PETRŽELA prošel až do vápna a prostřelil hostujícího brankáře.

75
    Wágner mohl zkompletovat hattrick, trefil však břevno.

74
    Další penalta pro Plzeň, dnes již třetí!

61
    Hrošovský našel ve vápně TOMÁŠE WÁGNERA, který se trefuje ke vzdálenější tyči – 5:2.

58
    STANISLAV TECL penaltu proměnil ranou do středu brány.

58
    Penalta po faulu na Tecla!

53
    Viktoria si bere vedení zpět. TOMÁŠ WÁGNER se dostal do šestnáctky a střelou přes obránce skóruje.

48
    Chomutov právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! NIKODIN OBRADOVIČ přeloboval brankáře Bolka a je to 2:2.

48
    Po rohovém kopu se prosazuje hlavou MAROŠ KLIMPL.

45
    Blízko ke gólu byl Bakoš, jeho střelu hosté zastavili na brankové čáře.

34
    MAREK BAKOŠ si naběhl na zadní tyč a zvyšuje na 2:0 pro Viktorku.

33
    Po rohovém kopu zůstal sám před brankářem VÁCLAV PROCHÁZKA a Plzeň vede 1:0.

26
    Plzeňský kapitán Pavel Horváth z penalty přestřeluje! Stále tedy 0:0.

21
    Po centru Štípka Kolář z voleje přestřelil. To byla velká šance.

17
    Po rychlém protiútoku Viktorky, který zakončoval Bakoš, fantasticky zakročil brankář Chomutova.

8
    Bakoš dostal balón do brány, ale bylo to z ofsajdu. Gól tak neplatí.

Jakub Vais

Góly: 33. Procházka, 34. Bakoš, 53. Wágner, 58. Tecl (pen.), 61. Wágner, 80. Milan Petržela – 48. Klimpl, 48. Obradovic

Nepremenená penalta: 26. Horváth (PLZ), mimo, 75. Wágner (PLZ), mimo

FC Viktoria Plzeň:
    I. poločas: Kozáčik – Řezník, Čišovský, Procházka, Limberský – Horváth, Hořava – Štípek, Kolář, Kovařík – Bakoš.

II. poločas: Bolek – Rajtoral, Hejda, Hubník, Chocholoušek – Petržela, Hanousek, Hrošovský, Veselinović – Wágner, Tacl.

FC Chomutov: Zaťko (46' Lipš) – Vait (69' Selak), Ozor, Klimpl, Grubiša) – Selak (46' Obradovič), Česlák (59' Husák), Klimeš (25' Nový), Pikl, Dhajtarovič (46' Válek) – Tafat