Sparta Praha – Žižkov 7:0 (kon.) | Sparta Praha – Vlašim 1:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
cz Štvrtok 09.01.2014, 11:00 • TC Strahov • Prípravný zápas

52
    Sparta právě vstřelila branku!
    Další gólovou asistenci si připsal Kadeřábek, který přízemním pasem našel ROMANA BEDNÁŘE, který pohodlně zvyšuje na 7:0.

45
    Po další rychlé narážečce je tu další branka Sparty, kterou zaznamenal LADISLAV KREJČÍ. Ten v pohodě do brány dopravil přihrávku od Kadeřábka.

42
    DAVID LAFATA dokonal křišťálově čistý hattrick během sedmi minut! Po Matějovského přihrávce z pravé strany se krásně uvolnil na penaltovém puntíku a následně zamířil přesně k tyči – 5:0!

38
    DAVID LAFATA svým tradičním výborným výběrem místa a důrazem ve vápně zvyšuje na 4:0 pro Spartu. Nyní mu navíc pomohla i branková konstrukce, od které se jeho přízemní rána odrazila do brány.

35
    Tak takto by měl vypadat přímý kop! DAVID LAFATA parádní ranou přímo do šibenice nedal brankáři Ottmarovi šanci! Je z toho krásný gól na 3:0!

25
    Domácí rychle navyšují své vedení, když se další povedenou střelou po zemi prosadil BOŘEK DOČKAL.

24
    O chvilku později se ale domácí již prosazují, když se povedenou ranou do horního rohu prosadil LADISLAV KREJČÍ, který se trefil po přihrávce od Hušbauera.

Petr Bílek

Góly: 24. Krejčí, 25. Dočkal, 35. Lafata, 38. Lafata, 42. Lafata, 45. Krejčí, 52. Bednář

Karty:   53. Šťastný (ZIZ)

AC Sparta Praha: Vaclík – Kadeřábek, Brabec, Holek, Hybš – Matějovský, Vácha, Hušbauer (74. Vacek) – Dočkal, Krejčí – Lafata (46. Bednář)
    Náhradníci: Přikryl, Mareček, Vacek, Polom, Bednář, Nguyen

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Ottmar – Dressler, Bodeček, Hejný, Bartošák – Bartl, Hurka, Karaduz, Folprecht, Hadaščok – Voltr. 2. poločas: Boháč – Houžvička, Kiidron, Šťastný, Folwarczny – Roubal, Súkenník, Mareš, Opluštil, Hurka (70. Procházka) – Škoda

Rozhodca: Blažej – Kalenda, Kubr.