Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Vladivostok – A. Mytišči 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Novosibirsk – Petrohrad 4:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 2:5 (kon.)
Ufa – HC Slovan 4:2 (kon.) | Nižnekamsk – Lev 1:4 (kon.) | Viťaz – Jekaterinburg 1:3 (kon.)
Novgorod – Barys 7:2 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 2:2 (1:2 po s.n.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Avtomobilist Jekaterinburg
Štvrtok 09.01.2014, 16:00KHL

56:51
    Koroyov dostáva dvojminútový trest za sekanie.

41:41
    A je tu ďalšie vylúčenie na strane hostí. Zhuravlyov dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

32:35
    Sily na ľade sa vyrovnávajú. Za podrazenie ide na dve minúty sedieť Tobias Viklund.

15:16
    Na trestnú lavicu pôjde domáci Kudinov , ktorý dostáva 2 minúty za vyhodenie puku mimo hraciu plochu.

08:31
    Soloduhin dostáva dvojminútový trest za hákovanie. Chvíľu sa bude hrať v štyroch na oboch stranách.

06:50
    Andrej Antonov putuje na trestnú lavicu, rovnako ako Streltsov dostáva dvojminútový trest za podrazenie. Domáci budú mať takmer minútu presilovú hru 5 na 3.

05:49
    Domáci idú do početnej výhody. Dve minúty dostáva Streltsov za podrazenie.
    Góly a asistencie: 49. Cibák (Koroljuk) – 14. Chernov (Lazarev, Malykhin), 34. Yemeleyev, 59. Yefimov (Gusev, Yemeleyev)

Viťaz Moskovská oblasť: Backlund (Lisutin) – Porseland, Khafizulin, Seleznyov, Golovkov, Mezei, Malevich, Kudinov – Klimenko, Ziazov, Afinogenov – Shitikov, Koroljuk, Cibák – Koroyov, Kousal, Soloduhin – Ivanov, Koksharov, Makeyev
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář(Lobanov) – Gusev (C), Zhuravlyov, Viklund, Lepisto, Antonov, Megalinsky, Rybnitsky, Tryamkin– Levandowski, Yefimov, Yemeleyev – Lazarev, Chernov, Malykhin – Fyodorov, Simakov, Demagin – Golyshev, Streltsov, Arkalov

Rozhodca: Gofman, Kulakov – Palej, Sivov