Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Vladivostok – A. Mytišči 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Novosibirsk – Petrohrad 4:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 2:5 (kon.)
Ufa – HC Slovan 4:2 (kon.) | Nižnekamsk – Lev 1:4 (kon.) | Viťaz – Jekaterinburg 1:3 (kon.)
Novgorod – Barys 7:2 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 2:2 (1:2 po s.n.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Avtomobilist Jekaterinburg
Štvrtok 09.01.2014, 16:00KHL

Ďakujem vám za pozornosť a prajem vám pekný zvyšok dňa. (18:10:47)

Zápas skončil. Hostia podľa predpokladov strelili tretí gól v tretej tretine a zo zápasu si teda odvážajú všetky tri body. Domácim sa podarilo po zásluhe Cibáka znížiť na stav 1:2, Yefimov však presne minútu pred koncom strelil gól.

60:00

59:00
    Jekaterinburg dal gól!
    ALEXEJ Yefimov ešte navyšuje skóre hostí po dobrej nahrávke od Guseva a Lisutin loví tretí puk z vlastnej siete. Asistencie: Sergej Gusev, Igor Yemeleyev.

58:51
    Domáci v plnom počte.

58:02
    Boli ohlásené posledné dve minúty zápasu. Domácim sa začína čas neúprosne krátiť.

56:51
    Koroyov dostáva dvojminútový trest za sekanie.

55:25
    Kovář stále drží náskok svojho tímu a nedáva súperovi možnosť vyrovnať. Teraz vykryl bombu Kousala.

54:18
    Afinogenov zaviezol puk pred Kovářa ale nedokázal zakončiť.

51:05
    Ďalší nebezpečný závar pred Lisutinom.

49:15
    Lazarev dostal nečakanú prihrávku pred bránku hostí a keby stihol zareagovať, mohol padnúť gól! Veľké šťastie pre domácich.

48:02
    Viťaz Podolsk dal gól!

Domáci znižujú na rozdiel jedného gólu! MARTIN Cibák pálil po prihrávke od Koroljuka z pravého kruhu a puk sa od hornej tyči odrazil do bránky! Asistencia: Alexander Koroljuk

45:10
    Veľa nepresností v strednom pásme.

43:41
    Hostia v plnom počte.

43:28
    Afinogenov prešiel cez modrú a z prvej pálil. Kovář so šťastím vyráža.

42:52
    Prvá strela domácich za presilovku. Kovář ju bez problémov vykryl.

41:54
    Viklund dokázal ohroziť domácu bránku vo vlastnom oslabení.

41:41
    A je tu ďalšie vylúčenie na strane hostí. Zhuravlyov dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

40:45
    Posledná tretina začína veľmi opatrným hokejom.
    Góly a asistencie: 49. Cibák (Koroljuk) – 14. Chernov (Lazarev, Malykhin), 34. Yemeleyev, 59. Yefimov (Gusev, Yemeleyev)

Viťaz Moskovská oblasť: Backlund (Lisutin) – Porseland, Khafizulin, Seleznyov, Golovkov, Mezei, Malevich, Kudinov – Klimenko, Ziazov, Afinogenov – Shitikov, Koroljuk, Cibák – Koroyov, Kousal, Soloduhin – Ivanov, Koksharov, Makeyev
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář(Lobanov) – Gusev (C), Zhuravlyov, Viklund, Lepisto, Antonov, Megalinsky, Rybnitsky, Tryamkin– Levandowski, Yefimov, Yemeleyev – Lazarev, Chernov, Malykhin – Fyodorov, Simakov, Demagin – Golyshev, Streltsov, Arkalov

Rozhodca: Gofman, Kulakov – Palej, Sivov