Fiorentina – Chievo 2:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:0 (2:0)
Chievo Verona
cz Streda 08.01.2014, 21:00 • Stadio Artemio Franchi (Firenze) • Taliansky pohár

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:57:23)

Fiorentina doma poráží Chievo Veronu 2:0 a v italském poháru tak postupuje do dalšího kola. Dnes o tom rozhodli Joaquín a Rebič. Fiorentina byla lepší a zaslouženě postupuje, naplno tak potvrdila roli favorita.

90+3
    Balon ale chytá pohotový Neto.

90+3
    Hosté budou mít šanci snížit nepříznivé skóre alespoň z rohového kopu...

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

87
    Utkání směřuje ke svému konci, Fiorentina kráčí za vítězstvím. Soupeři ani v posledních minutách šance nepovoluje.

84
    A vylučuje se i na domácí straně, hrát se tedy bude v deseti na obou stranách. Ambrosini dostává druhou žlutou kartu za nepovedený skluz proti soupeři.

83
    Hetemaj vybojoval faul na útočné půli, Chievo bude zahrávat standardní situaci.

81
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Vecino, přichází Compper.

79
    Vše nasvědčuje postupu Fiorentiny do dalšího kola. Hosté hrají v deseti, branku Neta takřka neohrožují.

76
    Domácí sice ve velkém zmatku ve vápně dopravili balon do branky Silvestriho, radost ale netrvá dlouho, píská se ofsajd.

74
    Fiorentina zahrávala standardní situaci, centr z přímého kopu se ale neujal.

72
    Od branky rozehrál Silvestri, Chievu se ale stále nedaří založit kloudný útok.

71
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Paloschi, přichází Frey.

70
    Šance hostů se po vyloučení Sarda výrazně minimalizují, domácí Fiorentina v klidu kontroluje hru.

69
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Wolski, přichází Pizarro.

68
    Sardo přihrál svůj pád a je po druhé žluté kartě vyloučen!

67
    Paloschi ztratil balon na útočné půli, následný brejk Fiorentiny se ale také nevydařil.

65
    Hosté se snaží zvýšit obrátky, Fiorentina se ale brání velmi organizovaně a soupeři mnoho nedovoluje.