Znojmo – Salzburg 3:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
EC Red Bull Salzburg
cz Nedeľa 05.01.2014, 17:30 • Zimní stadion Znojmo • bet-at-home ICE Hockey League

54:03
    Vyloučen Šeda (ZNO), který si odsedí dvě minuty za hákování.

43:42
    Vyloučen Kristler (SLZ), který si odpyká dvě minuty za držení hole.

36:31
    Hofer (SLZ) si odsedí 2+2 minuty za faul vysokou holí.

17:50
    Fanouškům se rozhodnutí o vyloučení moc nelíbí. Menší trest si odsedí Blatný (ZNO), který se provinil držením protihráče. Vhazování proběhne po pravici domácího brankáře.

10:53
    Obrist si vybojoval kotouč v útočném pásmu a přihrál do mezikruží Hoferovi, který se chystal ke střele. Domácí Milan Procházka (ZNO) ale nedovolně zastavil svého soupeře. Odsedí si dvě minuty za hákování.

06:45
    I hosté si zahrají přesilovou hru. Za domácí odjíždí na trestnou lavici Jiří Beroun (ZNO), který si odpyká dvě minuty za hákování.

00:16
    Utkání ještě ani pořádně nezačalo a už tu máme první vyloučení. Na lavičku hanby odjíždí Kristler (SLZ), který si odsedí dvě minuty za hákování.

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 14. Havlík (Pucher), 44. Beroun (Štach), 47. Podešva (Havlík, Pucher) – 42. Hofer (Latusa), 46. Nödl

HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Pojkar, Štach, Thomas, Kolarz, Bořuta, Müller, Novák – Lattner, Blatný, Finsterle – Podešva, Pucher, Havlík – Beroun, Bartoš, Šeda – Procházka, Fiala, Jiránek.
    EC Red Bull Salzburg: Gračnar (Feichter) – Trattnig, Milam, Heinrich, Fahey, Mühlstein, Boivin, Pallestrang – Kristler, Cullen, Motzko – Raffl, Brophey, Keith – Nödl, Komarek, Latusa – Obrist, Hofer, Brucker.

Rozhodca: Babić, Dremelj – Hofer, Johnston