Sevilla – Getafe 3:0 (kon.) | Barcelona – Elche 4:0 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:0 (kon.)
Sociedad – Bilbao 2:0 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:0 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 05.01.2014, 18:00 • Estadio El Sadar • Španielska LaLiga

V druhom polčase sme už gól nevideli a po výsledku 1:0 sa tak teší z troch bodov domáca Osasuna. V dnešnom stretnutí bolo udelených až desať žltých kariet,ale nebola odpískaná penalta v prospech hostí,ktorá byť jednoznačne mala. Hostia tak budú právom nahnevaní na rozhodcov,ale na výsledku stretnutia to už nič nezmení. Ja sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok víkendu. (20:00:22)

90 + 4
    Za následné protesty dostáva žltú kartu aj Pizzi.

90 + 4
    Za škaredý faul zozadu na pravej strane vidí žltú kartu Sergio García.

90 + 3
    Za protesty vidí žltú kartu Cristian Stuani. Pán rozhodca,ale teraz urobil chybu pretože protesty sú oprávnené a mala sa pískať penalta.

90 + 3
    Striedajúci Oier zahral vo vlastnom vápne rukou,ale rozhodcovia to nepostrehli a protesty hosťujúcich hráčov sú tak oprávnené.

90 + 2
    Ofenzívny tlak hostí.

90+ 1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Do brejku sa dostal domáci Oriol,ale k zakončeniu sa nedostal.

88
    Domáci gólman Andrés Fernández dostáva žltú kartu za zdržovanie hry.

89
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Emiliano Armenteros, prichádza Oier Sanjurjo.

87
    Uvidíme roh pre hostí z pravej strany,potom čo jeden z domácich hráčov odvracia hlavou loptu po prudkom centri Davida Lópeza.

86
    Po priamom kope sa dostal k hlavičke striedajúci Pizzi,ale poslal loptu vysoko nad bránu.

85
    Priamy kop pre Espanyol! Domáci obranca Lolo fauloval Sergia Garcíu neďaleko od vlastnej šestnástky.

84
    Po centri hostí z pravej strany fauloval vo vápne domácich hosťujúci Moreno a Fernández tak bude môcť vykopávať.

82
    Po dlhšej dobe bola v útoku aktívna aj Osasuna,ale strelu na bránu z toho nevyťažila a hra sa presunula naspäť do stredu pola.

80
    V posledných minútach sledujeme prevažne súboje v strede pola. poslednou vážnejšou šancou bol neúspešný prienik Rieru spred pár minút.

79
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Álvaro Cejudo, prichádza Francisco Silva.