Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – LA Kings 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Columbus Blue Jackets
cz Streda 01.01.2014, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

58:22
    Nick Foligno (COL) podrazil ve středním pásmu jednoho z hráčů Colorada poté, co přišel na útočné modré o puk. To je asi pro Modrokabátníky v dnešním zápase konečná. Dvě minuty pro útočníha hostů.

51:24
    Rozhodčí si všiml, že při střelel Troppa zahákoval Ryan Wilson (COL) Brandona Dubinského, který se tak nemohl dostat k puku či dorážce. Hosté budou hrát třetí přesilovou hru. Na vyloučení: 3-2.

46:46
    Druhá přesilovka Colorada v zápase. Jen připomínám, že tu první domácí využili. Na dvě minuty odchází za trestnou lavici Derek MacKenzie (CBJ) za hákování.

33:26
    Prvá přesilovka také pro domácí. Za faul loktem dostává dvě minuty Jack Johnson (CBJ). Na vyloučení: 2-1.

23:58
    Druhá přesilová hra pro Columbus. Maxime Talbot (COL) dostává dvě minuty za hákování Ryana Johansena. Na vyloučení: 2-0.

11:57
    Ryan Wilson (COL) dostává dvě minuty za držení Jacka Skilleho, který si šikovně po pravé straně nabruslil až před Varlamova. První přesilovka zápasu. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 7. Hejda, 33. McGinn (Duchene, O´Reilly), 35. O´Reilly (Duchene, Johnson), 49. Landeskog (Stastny, MacKinnon), 59. MacKinnon (Benoit, Barrie) – 5. Johansen (Foligno, Umberger), 29. Jenner (Comeau, Johnson), 49. Foligno (Umberger, Johansen)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Sarich, Benoit, Barrie, Holden – Landeskog, Stastny, McGinn – O´Reilly, Duchene, MacKinnon – McLeod, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cliche, Malone. Trenér: Patrick Roy.
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (McKenna) – Johnson, Tjutin, Wisniewski, Murray, Nikitin, Savard – Foligno, Johansen, Umberger – Anisimov, Dubinsky, Atkinson – Comeau, Letestu, Skille – Jenner, MacKenzie, Tropp. Trenér: Todd Richards.

Rozhodca: 8 Dave Jackson, 14 Dennis LaRue – 79 Kiel Murchison, 95 Johny Murray

Diváci: 16177