NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.)
Florida – Tampa Bay 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – NJ Devils 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
LA Kings – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Nashville Predators
2:6 (0:3, 1:0, 1:3)
Boston Bruins
cz Utorok 24.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Dobrý den, ještě jednou vítejte z Bridgestone Areny, kde se domácí Predátoři postaví Medvědům z Bostonu.

V dnešním zápase se utkají dva týmy jak odlišných divizí, tak odlišných konferencí. Boston patří ve Východní konferenci do Atlantické divize, domácí Nashville zase hraje Centrální divizi v Západní konferenci.

Predátoři rozhodně nemohou považovat dosavadní část sezony za vydařenou. Se ziskem šestatřiceti bodů totiž zaujímají až dvanácté místo ze čtrnácti východodivizních týmů. Kouči Barrymu Trotzovi určitě dělá vrásky na čele ofenzíva týmu. Vždyť Nashville vstřelilo pouze 83 gólů v dosavadním průběhu sezony, což je nejméně z celé Západní konference a spolu s Carolinou jsou Predátoři druhým nejhůře střílejícím týmem soutěže (v tomto ohledu suverénně "vede" Buffalo s 64 góly).

Bilance týmu v tabulce:
    12. místo v konferenci, 16 výher, 20 proher (4x za bod) 83:103 – 36 bodů.

Produktivita:
    Nejproduktivnější hráč: David Legwand, 36 zápasů, 25 bodů (6+19).
    Nejlepší střelec: Shea Weber, 33 zápasů, 9 gólů.

Medvědi zatím starosti s postupem do play-off nemají a nevypadá to, že by kolem poloviny soutěže měli nějaké mít. Stačí se podívat na tabulku. Bostonu patří se ziskem padesáti bodů v šestatřiceti zápasech druhé místo ve Východní konferenci a první pozice v Atlantické divizi. Přestože si tým v posledních pěti zápasech připsal dvě porážky, není důvod k panice. Bruins mají na deváté místo, které zaujímá Philadelphia, náskok čtrnácti bodů.

2. místo v konferenci, 24 výher, 12 porážek (2x za bod) 100:75 – 50 bodů.

Posledních pět zápasů Bruins:
    Boston – Buffalo 4:1.
    Buffalo – Boston 4:2.
    Boston – Calgary 2:0.
    Vancouver – Boston 6:2.
    Edmonton – Boston 2:4.

Nejproduktivnější hráč: David Krejčí, 36 zápasů, 31 bodů (7+24).
    Nejlepší střelec: Milan Lucic, 36 zápasů, 12 gólů.

Československá stopa v utkání
    Marek Mazanec (NSH) 16 zápasů, 91,30%, 2,61 pr.
    David Krejčí (BOS) 36 zápasů, 7+24.
    Zdeno Chára (BOS) 36 zápasů, 9+7.

Zranění hráči:
    Nashville: Pekka Rinne, Seth Jones (nejistý start), Filip Forsberg.
    Boston: Dougie Hamilton, Daniel Paille (nejistý start), Adam McQuaid (nejistý start, zřejmě nebude hrát), Chris Kelly a Loui Ericsson.

Nashville Predators: Hutton (Mazanec) – Weber, Josi, Ellis, Klein, Jones, Ekholm – Nystrom, Fisher, Stalberg – Wilson, Cullen, Smith – Spaling, Legwand, Hornqvist – Bourque, Gaustad, Hendricks. Trenér: Barry Trotz.

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Krug, Seidenberg, Warsofsky, Boychuk, McQuaid – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Spooner, Fraser – Johnson, Campbell, Caron. Trener: Claude Julien.

Rozhodčí: 2 Mike Hasenfratz, 12 Justin St. Pierre – 82 Ryan Galloway, 66 Darren Gibbs.

00:01

00:34
    Hned v první minutě je tu nebezpečná akce domácích. Rask musel zblízka likvidovat střelu Craiga Smithe i jeho následný pokus o dorážku.

01:15
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tohle byla typická situace nedáš – dostaneš. Smith svojí šanci neproměnil, takže na druhé straně už udeřilo. Chára vystřelil po přihrávce Lucice od modré. Hutton střelu příliš neviděl, takže proti teči JAROMEHO IGINLY již byl naprosto bezmocnýl. Asistence: Zdeno Chára, Milan Lucic.

01:57
    A hosté jsou stále v tlaku, tentokrát byl ale Hutton po bekhendové střele Spoonera ve střehu.

02:04
    Bude se vzahovat před Huttonem.

02:04
    Bergeron sice vyhrál buly, ale hosté o puk vzápětí přišli.

02:40
    Bitka mezi McQuaidem a Nystromem.

02:40
    Tohle je solidní pěstní přestřelka, ve které má McQuaid lehce navrch.

02:40
    Jak Adam McQuaid (BOS), tak Eric Nystrom dostávají pět minut za tuto pěstní vložku.

03:01
    Ofsajd Bostonu.

03:11
    Střela Boychuka od modré byla sice tvrdá, ale mezi tři tyče se nevešla a hostující bek míří mimo.

04:07
    Hra se stěhuje na druhou stranu před Huttona.

04:21
    Paul Gaustad se snaží aktivně napadat rozehrávku Bostonu, což se mu zatím daří a domácí jsou před Raskem.

04:47
    Rána Bourqua od modré nebyla přesná.

04:56
    Nyní již Bourque zamířil přesněji, ale Hutton jeho střelu chytá.

05:35
    Boston se díky Boychukovi udržel v útočném pásmu.

05:48
    Jenže už to tak není a domácí spěchají před branku Bostonu.

05:59
    Útok Bostonu ale nebyl příliš přesný. Soderberg sebral ve středním pásmu domácím puk a nahodil jej na Huttona, který lehký kotouč vyrazil jen před sebe. Tam už dojížděl MATT FRASER a z dorážky se nemýlil. Asistence: Carl Soderberg, Ryan Spooner.

05:59
    Ve stejné době odjíždí nešťastník dnešního zápasu Carter Hutton na střídačku a po dvou gólech ze tří střel přepouští místo v kleci Marku Mazancovi.

06:25

07:44
    Boston rozjíždí akci zpoza svojí klece.

07:58
    Ale dále než na útočnou modrou Medvědi nedošli.

08:25
    Nashvillští se musí osvobodit nátlaku Bostonu vyhozením až na zakázané uvolnění.

08:50
    Další menší šarvátka o puk, tentokrát za brankou Nashville, ale vylučovat se nebude.

09:01
    Máme tu první vyloučení zápasu a přesilovou hru pro Boston. Seth Jones (NSH) odchází na dvě minuty na trestnou lavici – hákování.

09:43
    Hostům se ale přesilovka nedaří a nemohou se dostat před Mazance.

10:01
    Až nyní se to Bostonu povedlo.

10:47
    Tak tohle je nářez, o tom není sporu. Dostat tři góly během deseti minut, to je na ručník do ringu. REILLY SMITH dostal před Mazancem puk po přihrávce Soderberga zpoza branky, lehce si popojel do úhlu k pravé tyči, vystřelil a také český gólman neodejde z dnešního zápasu s čistým štítem. Asistence: Carl Soderberg, Patrice Bergeron.

10:58
    Současná komerční pauza přišla pro Nashville přímo vhod.

11:02
    Boston je lepší i na buly, po komerční pauze vyhrál vzahování před svoji brankou a už míří k Mazancovi.

11:23
    Ten si připisuje dobrý zákrok proti střele Campbella od modré.

12:06
    Danny Legwand se ničeho nic dostal až před branku Raska, kde ještě přihrál Spallingovi, ale ten si vylámal zuby na finském gólmanovi Bostonu.

12:17
    Nyní již nebyl pokus Spallinga tak tvrdý ani přesný.

12:43
    Když to nepůjde kombinací, půjde to tvrdostí. Možná i to si řekl Seth Jones a Paul Gaustad, když během několika vteřin dvakrát tvrdě trefili Spoonera.

13:09
    Warsofsky střelou příklepem nenašel místo mezi betony Mazance.

15:01
    Nyní se hra přelévá z jedné strany na druhou, v současnosti je puk před Raskem.

15:10
    Rask ale nemusel zasahovat, domácí rychle ztratili puk.

15:58
    Rask chytil raději střelu Legwanda z pravé strany do lapačky.

16:22
    Rychlý protiútok domácích vede Fisher.

16:39
    Nashville se nyní nastěhovalo před Raska.

16:42
    Není z toho však ani střela ani pořádné ohrožení branky Bostonu. Rask před dotírajícími protihráči pouze podržel jejich nahození ve výstroji.

17:12
    Predátoři jsou aktivní a krouží kolem branky Raska.

17:37
    Jenže Nashville nesmí zapomenout na rychlé protiútoky Bruins. Nyní medvěd Iginla z pravé strany pouze těsně minul puk.

18:15
    Po nazonení Josiho vznikla před brankou Raska menší mela, kteoru opět výborně vyřešil gólman Bostonu podržením puku.

18:18
    Gabriel Bourque a krátce na to David Legwand si z bezprostřední blizkosti nepřišli na Raska.

18:43
    Další střela, tentokrát v podání Ekholma. Přesná sice byla, ale Raskovi nenadělala žádný problém.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:33
    Vypadalo to, že Nashville odehraje poslední půlminutu v klidu, ale díky napadání neustále obírá Predátory o puk.

19:40
    Hosté vyhráli buly ve středu pásma a třetinu poklidně dohrávají.

20:00

V první třetině jsme viděli jasnou převahu Bostonu, který ji vyjádřil třemi góly během téměř jedenácti minut. Myslím, že to je dostatečná pozvánka na počtení druhé třetiny, která začne přibližně ve 3:04.

Střely na branku v 1.tř.: 11-10.
    Zásahy gólmanů: 8-10.

20:01

20:02
    Do druhé třetiny vstoupili vyhraným buly lépe hosté.

20:51
    Bergeron se snažil po pravé straně zatáhnout puk před Mazance, což se mu podařilo, navíc zástupce kapitána Cháry stihl ještě vystřelit. Bude se vzahovat po levici Mazance.

21:03
    Boston od začátku druhé třetiny vaří vodu před Mazancem, o tom není sporu.

21:38
    Na druhé straně ujel Fisher. Vystřelil sice, ale takovou střelu gólman Raskových kvalit musí chytat.

21:58
    Pokus Nystroma šel vedle branky Raska.

22:11
    A znovu Boston, tektonkrát ve dvou šancích před Mazancem. Nejprve se neprosadil střelou od modré Soderberg a následně ani dorážkou Spooner.

23:21
    Dobrým hitem si nyní vyšlápl Campbell na Ekholma.

23:39
    Výborný hokej je nyní vidět v nashvillské aréně. Nyní se musí pořádně ohánět Rask.

23:55
    Jenže po závaru před Raskem se domácí k zakončení nedostali.

24:21
    Marchand netrefuje z mezikruží branku.

25:03
    Chára to zkusil od modré, ale Mazanec chytá.

25:29
    První přesilová hra pro Nashville. Zdeno Chára (BOS) vyhodil puk mimo kluziště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

25:49
    Boston dobře brání a po buly vyhazuje.

26:11
    Další vyhození hostů, zavézt puk před Raska se bude snažit Legwand.

26:38
    Úspěšný nebyl a domácí to znovu budou muset zkusit zpoza svojí branky.

26:50
    Shea Weber ranou od modré netrefil klec.

26:57
    Respektive pokus domácího obra byl zblokován do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Raskem.

27:29
    Hosté v plném počtu. Nutno říct, že Nashville se k žádnému pořádnému ohrožení Raska nedostalo.

28:06
    Klein rozjížděl útok a zpoza svoji branky ztratil puk. Hosté toho ale nevyužili.

28:23
    Kdo by to byl řekl, že po chybě Kleina přijde největší šance Nashvillu v dosavadním průběhu zápasu. Bek domácích dobře našel ve středním pásmu číhajícího Hornqvista a adresoval na něj puk, ten se otočkou zbavil beků a jel sám na Raska, který jeho střelu zápěstím z mezikruží nad levý beton výborně lapí.

28:23
    Komerční pauza.

28:30
    Po buly se hosté osvobozují a vyhazují puk kousek za střední pásmo.

29:14
    Boston hraje výborně. Spooner nyní tak dlouho napadal rozehrávku Prdátorů, až museli domácí poslat dlouhý puk do středního pásma.

29:43
    Druhá přesilovka v zápase pro Nashville. Patrice Bergeron (BOS) dostává dvě minuty za hákování.

29:53
    Hosté se osvobozují.

30:21
    Stejně tak jako nyní.

30:47
    Až nyní se podařilo Legwandovi dostat puk před Raska.

30:53
    Ale jen na chvíli, Boston totiž opět vyhazuje kotouč až k Mazancovi.

31:15
    Na závěr přesilovky se domácí usadili před Raskem.

31:32
    Tohle je velký tlak Nashvillu.

31:35
    Nashville právě vstřelil branku!
    A úspěšný závěr přesilovky přináší první gól Predátorů. Seth Jones napřáhl na levém kruhu k velkému golfovému úderu, když mu přihrávku od modré poslal Ellis. Puk trefil ideálně, ale kus černé gumy skončil v síti až po následné dorážce CRAIGA SMITHE. Asistence: Seth Jones, Ryan Ellis.

31:51
    Komerční přestávka.

32:11
    Nahození Fishera si v klidu pohlídali hosté, ale jejich následná rozehrávka nebyla z kategorie nejpřesnějších.

32:21
    Už vím, proč byla přerušena hra. Shea Weber trefil nahozením ze středního pásma hlavu Toreyho Kruga. Snad bude hráč Bostonu v pořádku.

32:47
    Zakázané uvolnění Bostonu Bruins.

33:29
    Kde se vzal, tu se vzal, od modré se ke střele Johnny Boychuk dostal. Jeho dělovka skončila na Mazancovi.

33:55
    David Warsofsky se krátce po buly dostal ke střele, ale od modré trefil jen připraveného Mazance.

34:01
    Tentokrát už hosté vyhráli buly a mohou založit útok směrem k Raskovi.

34:31
    Craig Smith netrefil po několika odrazech puk z bezprostřední blízkosti Raska.

34:34
    Následnou dorážku Gaustada přikryl Tuukka Rask.

34:35

34:35
    Zajímavý obrázek ukazuje televize v Nashvillu. Na videu je zachycena nejrychlejší střela zápasu – světe div se – rána Jonese při zatím jediném gólu Nashvillu.

34:43
    Obrovská šance Nashvillu. Patric Hornqvist nedokázal poslat puk za záda Raska z bezprostřední blízkosti. Finský gólman vyráží.

35:19
    Tentokrát nebezpečná situace před Mazancem, krerý raději vyrazil střelu McQuaida.

36:14
    Nashvillští ztratili při rozjezdu útoku puk, což znamená, že Boston stále bojuje před gólmanem domácích.

37:02
    Jenže během obléhání Mazancovy branky zatím nepřišla žádná velká šance Bostonu,.

37:23
    Tak až nyní, to je neuvěřitelný tkal. Zatím se Bostonu nepodařilo trefit klec, jako nyní po střele Smitha.

37:24
    Patrice Bergeron z bezprostřední blízkosti míjí branku Predátorů.

38:07
    Po buly před útočnou modrou Predátorů se puku ujímají domácí.

38:19
    Matt Hendricks pálil pořádnou pumelici od modré, která skončila na gómanovi Nashvillu Mazancovi.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:09
    Domácí jsou nastěhováni před brankou Bostonu.

39:13
    Jenže z rychlého útoku musel zasahovat po střele Spoonera domácí gólman Mazanec.

40:00

Také do druhé třetiny nastoupili hosté aktivněji, ale na rozdíl od první části své šance neproměnili. V jednatřicáté minutě vykřesal domácím naději na bodový zisk Craig Smith využitou přesilovkou. Přeci jen, už jen pohledem na tabulku je lepší vidět průběžný stav 1-3 než velkou nulu na kontě vstřelených branek. Uvidíme, jak se zajímavý zápas bude vyvíjet. Udrží Boston vedení nebo Nashville ještě zdramatizuje zápas. Odpověď na tuto otázku se dozvíme ve třetí třetině, která začne přibližně v 3:58.

41:03
    Lucicova střela nebyla přesná, mířila mimo.

41:32
    Boston se sice chvilku usadil před Mazancem, jenže pak vzal puk Bourque a už si to míří k Raskovi.

41:58
    Obří šance domácích. Gabriel Bourque se před Raskem dostal k odražené střele, jenže zblízka gólmana Bostonu nepřekonává.

42:38
    Boj o puk za brankou Raska vyhráli domácí.

42:59
    Kotouč následně získali Medvědi a po jeho nahození před Mazance odjíždějí střídat.

43:25
    IUž jsem chtěl napsat, že domácí jsou aktivnější, ale zatím Raska příliš neohrožují. Není to již pravda. Johnson s Chárou zaspali mezi kruhy, když si nevšimli volného CRAIGA SMITHE. Ten se dostal mezi hráči Bostonu k puku a pohodlně snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Nick Spalling, Shea Weber.

44:21
    Nashville se bude bránit, za příliš mnoho hráčů na ledě jede odsedět dvě minuty Gabriel Bourque (NSH). Dvě minuty.

44:44
    Přesilovka hostů bude dvojnásobná, a to hned minutu a 37 vteřin. Vyloučen je Paul Gaustad (NSH) za krosček.

45:01
    Medvědi dvojnásobonou přesilovku bleskově využívají, a to ještě budou hrát klasickou početní převahu. Ke dvougólovému Craigu Smithovi na straně domácích přidává druhý gól také hostující JAROME IGINLA, kterého našel hezkou přihhrávkou Krejčí a zkušený útočník Bostonu moc dobře ví, jak tyhle situace před brankou využívat. Asistence: David Krejčí, Torey Krug.

45:50
    Tak s góly se nyní roztrhnul pytel. Boston vedle dvojnásobné přesilovky využívá i klasickou, když CARLO SODERBERG využil přihrávku Spoonera a zakončil tak rychlou kombinační akci, na jejíž začátku byl Reilly Smith. Asistence: Ryan Spooner, Reilly Smith.

53:00

47:08
    Domácí jsou dvěma rychlými góly otřeseni a popravdě se jim ani není co divit. Po čtyřiačtyřiceti minutách s znovu dostali do zápasu, načež Boston během devětačtyřiceti vteřin vstřelil dva góly a znovu tak výrazně utíká svému soupeři.

48:17
    Boston je znovu před Mazancem.

48:37
    Střela Marchanda ani Bergerona ale končí mimo tři tyče.

48:39
    Warsofsky již mířil přesněji, jeho ránu od modré vyráží Mazanec.

49:41
    Vidíme trošku rozháraný hokej, žádný tým nyní nedrží puk dlouho ve své moci či na svých hokejkách, chcete-li.

50:00
    Posledních deset minut mají Predátoři na zlepšení dosud nepříznivého stavu.

50:20
    David Legwand zkoušel vystřelit ihned po přejetí útočné modré, ale jho pokusu chyběla přesnost.

51:10
    Střela Shey Webera od modré opět nebyla přesná.

51:11
    A následně po střele dostal Weber u mantinelu pořádně naloženo od Iginly.

52:01
    Chyba v obraně domácích, Marchand upaluje sám na branku.

52:11
    Dvěma hráčům hostů pláchl Brad Marchand, ale svůj samostatný únik nakonec zakončil pouze střelou do gólmana Mazance.

52:28
    Před reklamní pauzou se sluší připomenout, že střelu Ellise zprava chytil Rask.

52:32

53:01
    Nashville tlačí svého soupeře, což o to. Je to sice pěkné, jenže když nepřicházejí góly, možná to i trošku svazuje ruce. Během chvilky totiž nyní Craig Smith a Ryan Ellis minuli branku.

53:08
    A celý tlak Bostonu zakončuje nepovedenou střelou Legwand.

54:09
    Puk je za brankou Bostonu, kde si jej vyměňují Roman Josi a Shea Weber.

54:44
    Na poměr střel je dnes utkání poměrně vyrovnané, jenže rozhodují góly.

54:48
    Střela Hornqvista opět neskončila gólem, Rask zachránil svůj tým.

55:31
    To je neskutečné, co lze nedat! Skoro zcela odkrytá branka zývala na Hornqvista, pokud jsem dobře viděl, ale ten ji trestuhodně netrefil.

55:54
    A trest je na světě. Po chybě v rozehrávce Bostonu se puku ve středním pásmu chytil Reilly Smith a proti jednomu protihráči viděl najíždějícího BRADA MARCHANDA. Mezi kruhy mu adresoval přihrávku, kterou Marchand nepohrdnul a náskok jeho týmu je nyní čtyřgólový. Asistence: Reilly Smith.

57:51
    Domácí mohou být rádi, že byli ušetřeni možná dalšího gólu, protože nyní ne moc dobře zakončil nájezd Krejčího s Lucicem druhý jmenovaný.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a já si dovoluji tvrdit že i celého zápasu.

58:20
    Nick Johnson minul puk, takže Rask nemusel zasahovat.

59:05
    Reilly Smith opět netrefil – ač nikým neatakován – branku a jeho střela tak prolétla těsně vedle levé tyče Mazance.

60:00

Do dnešního zápasu vstoupil lépe Boston. V první třetině se hosté po pětasedmdesáti vteřinách ujali po třefě Iginly vedení. I nadále byli Medvědi lepším týmem, na konci šesté minutě se trefl Fraser a když v jedenácté minutě zvyšoval již na třígólové vedení Reilly Smith, vypadalo to na pěknou nadílku.
    Ve druhé třetině se projevovala pohoda Bostonu z první části a hosté měli navrch. Jenže svoji převahu tentokrát nevyjádřili gólově, takže přišel trest. V 32. minutě smazal nulu z konta vstřelených branek domácích v tomto zápase Craig Smith, který dorazil ránu Jonese z levého kruhu. Do konce druhé třetiny už žádný další gól nepadl.
    Ve třetí dvacetiminutovce se zdálo, že zápas má zaděláno na dramatický závěr, když čtyři minuty po jejím úvodu vstřelil druhý gól zápasu Smith. Jenže poté šli domácí na minutu a 37 vteřin do tří a Boston využil jak dvojnásobnou převahu zásluhou Jarome Iginly, tak následnou klasickou přesilovku po trefě Carla Soderberga. Končenou podobu výsledku dal čtyři minuty před koncem Brad Marchand.

Československá stopa v utkání:
    Marek Mazanec (NSH) 53:40 minut, 25 zákroků, 0 gólů, 86,2%.
    Zdeno Chára (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:07.
    David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:11.

Ode mne je to pro dnešek vše. S konstatováním, že Boston porazil Nashville na jeho ledě vysoko 6:2 se s Vámi loučí a dobrou noc přeje Tomáš Lysý. (04:46:35)

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 32. Smith (Jones, Ellis), 44. Smith (Spalling, Weber) – 2. Iginla (Chára, Lucic), 6. Fraser (Soderberg, Spooner), 11. Smith (Soderberg, Bergeron), 46. Iginla (Krejčí, Krug), 46. Soderberg (Spooner, Smith), 56. Marchand (Smith)

Nashville Predators: Hutton (6. Mazanec) – Weber, Josi, Ellis, Klein, Jones, Ekholm – Nystrom, Fisher, Stalberg – Wilson, Cullen, Smith – Spaling, Legwand, Hornqvist – Bourque, Gaustad, Hendricks. Trenér: Barry Trotz.

Rozhodca: 2 Mike Hasenfratz, 12 Justin St. Pierre – 82 Ryan Galloway, 66 Darren Gibbs