Ne – Jihlava 14:0 (kon.) | Židenice – ELITE PRAHA 1:10 (kon.) | Tatran – Královské Vinohrady 5:2 (kon.)
ESA logistika Tatran Střešovice
5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Sobota 21.12.2013, 18:30 • SH TJ Tatran Střešovice • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Tohle je z dnešního utkání vše. Jsem rád, že jste sledovali tento přenos a někdy příště na shledanou. (20:34:10)

CELKOVÝ POČET STŘEL

Střešovice: 31
    Vinohrady: 26

Předpoklady se nakonec vyplnily. Vinohrady nestačily na střešovický Tatran. Domácí hráčky mohou být spokojeny s dnešním výsledkem a ziskem tří bodů.

60:00

59:38
    Vinohradské hráčky nesnižují, útočnice totiž netrefuje prázdnou branku.

58:09
    Střešovice nemají nejmenší problém s obranou a Vinohrady se nedokáží proto dostat na útočnou polovinu.

57:36
    Oddechový čas pro domácí.

54:39
    Střešovice kvalitně brání, a proto se Vinohrady i přes pokusy o průnik zatím neprosadily.

52:48
    Brotánková se opět objevila v zajímavé šanci, gól však nedává a hattrick zatím neuzavřela.

50:46
    Střešovice kombinovaly na vlastní polovině, ale málem byly potrestány dobrým napadáním hostujících hráček.

49:12
    Pohledná kombinace Hrycejové a Veřmiřovské končí střelou, která ale nemířila přesně.

46:14
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Vinohrady zvládly snížit. Aneta Tvrzníková v kombinaci se spoluhráčkami nakonec poslala míček k PAVLÍNĚ VACÍNOVÉ, která překonala Novákovou. Asistence: Aneta Tvrzníková.

45:26
    Zehrerová v oslabení vyslala do útoku Brotánkovou, ta ale není úspěšná.

44:50
    Markéta Hrycejová (Střešovice) je vyloučena na 2 minuty za blokování hole.

43:48
    Hostující hráčky ostře atakovaly Novákovou, rozhodčí ale nijak nereagují na tuhle situaci a hra plyne dál.

43:12
    Domácí Denková trefuje břevno!

42:23
    Zmatený začátek třetiny. Střešovice se snaží držet míček a uklidnit hru.

40:01

STŘELY- PO 2. TŘETINĚ

Střešovice: 18
    Vinohrady: 20

Dnešní utkání sleduje 45 diváků.

I když Vinohrady byly lepší, tak Nováková zachytala a Střešovice hlavně díky ní udržely ve 2. třetině čisté konto a v závěru třetiny Střešovice dokonce vedení navýšily. Vinohrady by musely zlepšit produktivitu, aby měly ve 3. části šanci srovnat.

40:00

39:32
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Nakonec kapitulovala v závěru třetiny Obselková a Střešovice vedou o 4 góly. Pěknou střelou překonala gólmanku Vinohrad PETRA BROTÁNKOVÁ. Asistence: Adéla Zehrerová.

39:01
    Začala poslední minuta 2. třetiny.

35:50
    Obselková vytáhla krásný zákrok proti velké šanci Hrycejové.

35:03
    Další šance Vinohrad, Nováková ale stále drží Střešovicím třígólové vedení.

32:36
    Lepším týmem jsou v téhle třetině Vinohrady, ale nedaří se jim využívat šance, kvůli tomu také stále prohrávají.

31:44
    Střela Strejcovské jde vedle branky Tatranu, Nováková je bez práce.

30:45
    Petřeková ve stoprocentní šanci nevyzrála na skvěle chytající Novákovou.

30:09
    Beranová vystřelila, její střela ale byla obranou Vinohrad zblokovaná.

28:17
    Vinohrady se dostávají do velmi nadějných pozic, ale všechno vázne v zakončení, které je hodně nepřesné.

26:04
    Střešovice se dostaly v téhle třetině do první vážnější šance, střela ale jde jen do tyče.

25:39
    Vinohrady uzavřely Střešovice na jejich polovině, nebezpečí ale zvládá likvidovat opět úspěšná Nováková.

24:08
    Zakončení Vejvodové opět letělo pouze do náruče gólmanky Novákové, která drží svůj tým.

22:36
    Nováková zasahuje proti střele Vinohrad.

21:17
    Hosté hrají velmi aktivně, obrana domácích je ale úspěšná.

20:01

STŘELY- 1. TŘETINA

Střešovice: 13
    Vinohrady: 7

Zápas se vyvíjí podle předpokladů. Outsider z Vinohrad potvrzuje svoji roli, stejně jako favorizované Střešovice, které si vybojovaly v 1. části vedení o 3 góly. Tento vývoj se očekává i v další části zápasu, 2. třetina začne cca v 19:20.

20:00

19:53
    Vinohradská obrana měla velké problémy, protože jedna z obránkyň si málem dala vlastní gól.

15:02
    Viděli jsme další gólový útok Střešovic. V prostoru před brankou čekala na přihrávku HANA VEŘMIŘOVSKÁ, která se nakonec míčku dočkala a poslala ho za záda gólmanky. Asistence: Barbora Zabavská.

14:06
    Hra se poněkud uklidnila, Střešovice se v téhle fázi hry moc dopředu neženou.

12:38
    Obrovská domácí šance! Nemravová se rozhodla zhruba ze třímetrové vzdálenosti od branky Vinohrad vypálit, míček se ale od břevna odrazil zpět do hřiště.

11:37
    I přes to, že Vinohrady snížily, tak hráčky Tatranu jsou nyní hodně nabuzené a Vinohrady musí snášet velký tlak ze strany domácího týmu.

11:22
    Hostující celek snižuje. Pavlína Vacínová našla přihrávkou hůl KAROLÍNY STREJCOVÉ, která střílí přesně. Asistence: Pavlína Vacínová.

11:02
    Barbora Beranová (Střešovice) je vyloučena na 2 minuty za nadzvedávání hole.

09:42
    Máčilová přenechává své místo v brance pro Obselkovou.

09:42
    Domácí hráčky dávají další gól a vedou už o 3 branky. Na třígólový rozdíl zvyšovala po zpracování nahrávky od Markéty Hrycejové ANDREA TVRZOVÁ. Asistence: Markéta Hrycejová.

07:42
    Střešovice navyšují své vedení. V přesilovce se po přihrávce Heleny Perlíkové trefuje do odkryté části branky BARBORA BERÁNKOVÁ. Asistence: Helena Perlíková.

06:48
    Střešovicím se přesilovka zatím vůbec nedaří. Vinohrady drží míček za brankou Střešovic.

06:15
    Kristýna Samake (Vinohrady) si půjde na 2 minuty sednout na trestnou lavici za sekání.

05:42
    V obraně Vinohrad se objevila velká chyba, kterou chtěla využít Brabcová, ta ale přestřeluje ze slušné pozice.

03:17
    Ale nakonec stejně padl brzký gól. Střešovice zásluhou PETRY BROTÁNKOVÉ, která dorazila míček do branky, vedou 1:0. Asistence: Adéla Zehrerová.

02:36
    Hra je zatím hodně vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.

VZÁJEMNÝ ZÁPAS

22. září se tyhle týmy poprvé v téhle sezóně spolu setkaly. Z tohohle utkání vyšel vítězně tým Střešovic, který porazil své soupeřky 5:2, hrálo se na Vinohradech.

KRÁLOVSKÉ VINOHRADY

Tým Vinohrad určitě musí závidět Střešovicím jejich pozici, neboť hráčky z Vinohrad jsou na tom mnohem hůře. Po 13 kolech Vinohrady získaly jen 2 body za výhru po prodloužení nad poslední Jihlavou, proto jim náleží předposlední 11. příčka. V posledním utkání, které Vinohrady odehrály, musely skousnout prohru 1:6 od ELITE PRAHA, se kterým se utkal tým z Vinohrad 24. listopadu.

STŘEŠOVICE

Střešovické hráčky mohou být zatím se svojí pozicí spokojeny, protože za aktuálního postavení by se dostaly do play-off. Po 13 kolech jim patří 7. příčka. Náskok Střešovic na osmé Židenice je tříbodový. Poslední zápas Střešovice odehrály 1. prosince, v tomhle utkání prohrály s ELITE PRAHA 0:1.

Po reprezentační pauze se nám vrací ženská florbalová extraliga. Dnes se proti sobě utkají týmy Střešovic a Královských Vinohrad.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 4. Brotánková (Zehrerová), 8. Beranová (Perlíková), 10. Tvrzová (Hrycejová), 16. Veřmiřovská (Zabavská), 40. Brotánková (Zehrerová) – 12. Strejcovská (Vacínová), 47. Vacínová (Tvrzniková)

ESA logistika Tatran Střešovice: Nováková (Blahutová) – Tvrzová – Perlíková, Brabcová, Zehrerová, Nemravová, Veřmiřovská, Matoušková, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Chaloupková, Červová, Brotánková, Kramperová, Denková
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Máčilová (10. Obselková) – Plecitá, Strejcovská – Petřeková, Javorská, Tvrzniková, Samake, Reichová, Vacínová, Šádková, Trunečková, Komorousová, Vejvodová, Honzová, Vejborná

Rozhodca: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt