Nacional – Ferreira 2:1 (kon.) | Praia – Gil Vicente 2:0 (kon.)
GD Estoril Praia
2:0 (1:0)
Gil Vicente FC
cz Pondelok 16.12.2013, 21:15 • Estádio António Coimbra da Mota • Primeira Liga

Máme za sebou dnešní zápas. Ten nám skončil vítězstvím domácího Estorilu Praia. Ten byl celý zápas lepším týmem a dnešní vítězství je rozhodně zasloužené. Hosté si vypracovali pár slibných šancí, ale dnes na domácí prostě neměli. To je ode mne vše, přeji Vám dobrou noc. (23:07:16)

90+3
    Domácí hráči zápas už jen tak dohrávají a kombinují.

90+1
    Hlavní rozhodčí Manuel Oliveira nastavil tři minuty nad rámec hracího času.

90
    Fanoušci již oslavují a na stadionu panuje velmi dobrá atmosféra.

88
    A domácí hráči nepolevují a stále útočí.

86
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec přichází v závěru zápasu pojistka. Ve vápně se dostal k míči DIOGO AMADO, a ten svou střelou překonal Adriana.

85
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Bruno Lopes, přichází Gerso.

84
    Adriano nyní proti střele Martinse pozorný. Míč vyrazil na rohový kop, který se nakonec hostům vůbec nevydařil.

82
    Amado se ocitl sám před Adrianem. Branku však trestuhodně minul!

80
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Brito.

79
    Bruno Lopes ve velké šanci! Skvěle si ve vápně obešel jednoho z obránců a vystřelil. Jeho střela trefila přesně spojnici břevna s tyčí.

77
    No na hřišti se nám začíná celkem přitvrzovat. Je k vidění docela dost faulů, což hře rozhodně nepomáhá.

75
    Paulinho tvrdě zajel do Babanca. Za tento zákrok vyfasoval žlutou kartu.

74
    Tak i druhý poločas jasně ovládají domácí a kombinují na útočné polovině. Hosté se v druhém poločasu nedostali prakticky k ničemu.

72
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Vilela, přichází Simy.

71
    Oba týmy produkují dnes mnoho nepřesných přihrávek. Doufejme, že se to změní na posledních dvacet minut.

69
    Hráči Estorilu Praia jsou u míče a kombinují na své polovině. Postupně ale míří na útočnou polovinu, a tak uvidíme, jestli se jim podaří něco vymyslet.

67
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Amado.

67
    Velká šance domácích. Ti šanci ale zbytečně překombinovali a Bruno Lopes už střílel ze špatné pozice.

66
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Balboa, přichází Pedro.

64
    Hosté nyní kombinovali před vápnem. Vše ale zhatila nepřesná přihrávka. Nakonec jsou ale stále u míče.

63
    Fernandes se dostal do zakončení zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela mířila vysoko nad branku.

61
    Máme za sebou zhruba hodinu hry a zatím sledujeme celkem neatraktivní utkání pro diváka. Šancí je jako šafránu.

58
    Dobrá šance domácích, vše ale zničila nepřesná přihrávka ve vápně.

56
    Tak druhý poločas nám zatím nenabídl nic podstatného, hraje se stále převážně ve středu hřiště.

55
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Luan, přichází V. Goncalves.

53
    Hosté zahrávali volný přímý kop zhruba ze čtyřiceti metrů. K tomu se postavil Luan a vystřelil. Jeho střela mířila nad branku.

51
    A stále se hraje ve středu hřiště.

49
    Tak druhý poločas se zatím odehrává ve velmi poklidném tempu. Obou týmům se dopředu moc nechce.

47
    Začal nám druhý poločas dnešního zápasu. U míče jsou domácí hráči, kteří kombinují na vlastní polovině.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten ovládli domácí a zaslouženě vedou 1:0. Druhý poločas nám začne zhruba ve 22:16.

45+1
    Hlavní rozhodčí Oliveira nastavil jednu minut nad rámec hracího času.

44
    Vagner se zdá býti v pořádku, hra nám opět pokračuje. U míče jsou domácí hráči.

43
    Ten je teď ošetřován na hřišti.

42
    Hosté zahrávali volný přímý kop. Ještě než míč doletěl do vápna, tak rozhodčí odpískl faul na brankáře Vagnera.

40
    Hrálo se převážně ve středu hřiště.

37
    Tak nyní byla na malou chvilku hra přerušena kvůli ošetřování hráčů. Ti se ale zdají býti v pohodě, a tak nám hra opět pokračuje.

35
    Další skvělý zákrok Adriana, ten teď hosty celkem drží.

34
    Goncalves se dostal k míči po centru do vápna a zkoušel skórovat střelou k pravé tyči. Jeho střelu vytáhl skvěle Adriano.

33
    Tak nyní měli hosté velké štěstí, že hodně dobrý centr Balboy do vápna zůstal bez povšimnutí.

31
    Tak nyní jsou u míče hosté a kombinují na útočné polovině. Domácí obrana ale všechny větší zárodky šancí hasí a zatím je spolehlivá.

29
    Tak domácí svou převahu a tlak přetavili v branku. Stále útočí. Uvidíme, jestli vstřelí do konce poločasu ještě nějakou.

27
    Tak to byl naprosto brilantní gól! Zhruba ze dvaceti metrů napřáhl EVANDRO GOEBEL, a ten svou střelou nedal vůbec žádnou šanci Adrianovi!

25
    Dlouhý centr do vápna hostů chytil Adriano do své náruče. Ten na nic nečekal a dlouhým výhozem začal rychlou akci hostí.

23
    Goncalves teď tvrdě atakoval Vianu a vyfasoval žlutou kartu.

22
    Kombinace domácích skončila nepřesnou přihrávkou, který mířila až do zámezí. Hra bude pokračovat odkopem od branky.

21
    Hosté se zatím dobře brání, domácí jsou ale stále na jejich polovině.

19
    Domácí jsou stále u míče a kombinují. Snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim nic nedaří.

17
    Tak domácí jsou nyní lepším týmem a kombinují na útočné polovině.

15
    I domácí si vypracovali velmi slibnou šanci. Po centru z rohového kopu se dostal k hlavičce Balboa. Jeho hlavičku vyrazil skvělým zákrokem Adriano. Míč se ještě otřel o břevno.

14
    Ten se jim vůbec nepodařil. Centr mířil hned na prvního obránce Gilu Vicente.

13
    Domácí budou zahrávat po zblokovaném centru rohový kop.

12
    Tak první větší šance zápasu. Zhruba ze dvaceti metrů napřáhl Viana. Jeho střelu však dobrým zákrokem vyrazil Vagner.

11
    I na druhé straně se mává. V ofsajdu stál Balboa.

10
    Pimenta už posílal dobrý centr do vápna. Hlavní rozhodčí ale odpískal ofsajd.

9
    Tak i domácí kombinovali a chtěli se dostat do šance. V tom jim zabránila obrana hostů.

7
    Hosté z Vicente zahrávali volný přímý kop. Z něj si však nic většího nedokázali vytvořit, a tak jsou u míče domácí.

5
    Tak utkání je ze začátku velmi opatrné. Oba týmy se navzájem oťukávají.

3
    Auto mohl jít do slibné šance, hlavní rozhodčí ale hru přerušil pro údajný ofsajd.

2
    Domácí borci nastoupili v žlutých dresech. Hosté nastoupili v dresech červených.

1

- 2
    Za malou chvíli nám začne dnešní zápas.

GD Estoril Praia: Vagner – Mano, Tavares, Fernandes, Babanco – Santos, Goncalves, Balboa, Evandro, Sebá – Bruno Lopes.
    Náhradníci: Ribeiro, Miguel, Gomes, Gerso, Pedro, Amado, Vaz.

Gil Vicente FC: Adriano – Gabriel, Danielson, Halisson, Martins – Luan, Pimenta,Viana, Vilela, Auto – Paulinho.
    Náhradníci: Caleb, Vinha, Éder, Brito, V. Goncalves, Agra.

19.05.2013 G. Vicente – Estoril Praia 1:3

GD Estoril Praia se nachází v tabulce těsně před Gilem Vicente, a to na čtvrém místě se ziskem dvaceti bodů. Má kladné skóre 21:16. Z dvanácti zápasů šest vyhrál, dva remizoval a čtyři prohrál. V posledním kole vyhrál 3:0 na půdě Ferreiry.

Gil Vicente FC se nachází v tabulce na pátém místě se ziskem osmnácti bodů. Má skóre 13:13. Z dvanácti zápasů pět vyhrál, tři remizoval a čtyři prohrál. V posledním kole doma podlehl Sportingu.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají GD Estoril Praia a Gil Vicente FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.