CSKA Moskva – Bayern 1:3 (kon.) | Real Madrid – Galatasaray 4:1 (kon.) | Doneck – Sociedad 4:0 (kon.)
Anderlecht – Benfica 2:3 (kon.) | Juventus – Kodaň 3:1 (kon.) | Leverkusen – Manchester United 0:5 (kon.)
Manchester City – Plzeň 4:2 (kon.) | Paríž – Olympiakos 2:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
2:1 (1:0)
Olympiakos F.C.
Streda 27.11.2013, 20:45Liga majstrov

Koniec stretnutia je úspešne za nami. Diváci určite prišli na chuť dnešnému stretnutiu. Prakticky celý druhý polčas hrali domáci hráči v oslabení o jedného hráča a to konkrétne o Verattiho, ktorý po dvoch žltých videl červenú kartu. Olympiakos početnú výhodu využil v 80 minúte, kedy Manolas využil zmätok pred Sirigom a loptu pichol do siete. O 10 min. neskôr sa na poslednú chvíľu ozval Cavani a royhodol tak o víťazstve PSG.

Štatistiky
    Držanie lopty: 56%-44%
    Strely celkom 9-11
    Strely na bránku 5-6

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (22:44:11)

90+3
    Domáce tribúny sa predčasne radujú. Od konca stretnutia nás delí pár sekúnd a o víťazovi je zrejme rozhodnuté.

90+2
    Weiss sa previnil útočným faulom na Maxwella. Paríž sa určite s rozohrávkou ponáhľať nebude.

90+1
    Nadstavujú sa +3 minúty.

90
    Olympiakos má pred sebou ešte veľkú a najmä ťažkú úlohu.

90
    Paríž dal gól!
    Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Rabiot vybojoval loptu v strede ihriska, následne poslal kolmicu za obranu hostí, kde stál EDINSON CAVANI a ten v hodine dvanástej dostáva Paríž do vedenia. Jimenez bol v tomto prípade bezmocný.

88
    Útočná snaha domácich ostáva zatiaľ nevyužitá a hostial optu vyvážajú na polku PSG.

87
    Edison Cavani vidí zbytočnú žltú kartu po tom, čo sa mu nezapáčil verdikt hlavného rozhodcu.

87
    Olympiakos sa previnil faulom na polke PSG. Sirigu sa s rozohrávkou rozhodne nebude ponáhľať.

86
    Psoledné striedanie na strane PSG. Von Matuidi dnu Lucas.

85
    Necelých 5 minút do konca riadnej hracej doby. Olympiakos drží loptu na svojích kopačkách a čo je dôležité hľadá recept na prekonanie obrany PSG.

83
    Aktivita hostí po strelenom góle neupadá. Práve naopak. Hráči Olympiakosu túžia po plnom bodovom zisku. Hru na polke ihriska momentálne tvorí dvojica Dominguez-Weiss.

82
    Žltú kartu vidí aj hráč Olympiakosu, Maniatispo faule na Mottu.

80
    Olympiakos dal gól!
    Po rohovom kope, ktorý zahral Dominguez nastal pred domácim gólmanom zmätok, v ktorom sa dokázal najrýchlejšie zorientovať KOSTAS MANOLAS, ktorý bez problémov zrovnáva.

78
    van der Wiel zblokoval center Weissa a následuje rohový kop pre Olympiakos.

78
    A z ihriska pri veľkom potlesku odchádza hviezda a zároveň strelec jediného gólu Ibrahimović a naradí ho Marquinhos.