CSKA Moskva – Bayern 1:3 (kon.) | Real Madrid – Galatasaray 4:1 (kon.) | Doneck – Sociedad 4:0 (kon.)
Anderlecht – Benfica 2:3 (kon.) | Juventus – Kodaň 3:1 (kon.) | Leverkusen – Manchester United 0:5 (kon.)
Manchester City – Plzeň 4:2 (kon.) | Paríž – Olympiakos 2:1 (kon.)
Manchester City
4:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Streda 27.11.2013, 20:45 • Etihad Stadium • Liga majstrov

Máme tu koniec zápasu. Viktoria Plzeň po veľmi dobrom výkone nakoniec prehráva 4:2. V 65. minúte poslal Nasri svoj tím do vedenia 2:1. Plzeň ale znovu dokázala odpovedať ked sa v 69. minúte presadil Stanislav Tecl. V 78. minúte však išiel Manchester City znovu do vedenia po tom čo striedajúci Negredo doklepol loptu do prázdnej brány. Na 4:2 zvyšoval Edin Džeko v 89. minúte zápasu. Manchester City tak poráža Plzeň 4:2. Ďakujem za pozornosť. (22:38:54)

90+3
    Rajtorál z voleja vypálil na bránu a Hart vyráža na roh.

90+2
    Yaya Touré fauloval protihráča a vidí žltú kartu.

90+2
    Útočný faul hráča Plzne. Už sa len dohráva.

90+1
    Navas za sebou zabudol loptu a následne fauloval.

90+1
    K druhému polčasu sa nadstavujú 3 minúty.

90
    Posledné striedanie Plzne. Ďuriša nahradil Wágner.

89
    Manchester city dal gól! A je rozhodnuté! Milner poslal center z ľavej strany presne na hlavu EDINA DŽEKA, ktorý zvyšuje na 4:2.

89
    Negredov center z ľavej strany hráči Plzne odvrátili.