Chodov – Olomouc 5:4 (po pr.) | Vítkovice – Bonusia Ostrava 11:0 (kon.) | Židenice – Královské Vinohrady 5:3 (kon.)
Bohemians - NE – Jihlava 13:4 (kon.) | Ne – ELITE PRAHA 7:3 (kon.) | Liberec – Tatran 12:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:4 (1:1, 3:1, 0:2 - 1:0)
FBS Olomouc
cz Piatok 22.11.2013, 17:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Je za námi zajímavé utkání, které nakonec skončilo výhrou Chodova v prodloužení. Tým z Jižního Města přesto ale bod ztratil, naopak Olomouc si domů veze velice cenný bod z této haly. (19:07:23)

65:00

61:44
    Chodov právě vstřelil branku!
    Právě standardní situace ukončuje tento zápas. Přiklepnutí Tožičkové proměňuje PETRA BERÁNKOVÁ. Asistence: Gabriela Tožičková.

61:43
    Chodov bude rozehrávat standardní situaci z velkého brankoviště

61:20
    Bachmaierová si málem skopla míček do vlastní branky!

61:00
    Už i na domácích fanoušcích je vidět značná nervozita.

60:30
    Olomouc začíná za svojí brankou.

60:01

Střely na branku po 3. třetině: 33:19.

Prodloužení začne co nevidět.

Olomouc dokázala ve 3. třetině proměnit své šance a vyrovnala skóre. Po shlédnutí celého zápasu je nutno říci, že remíza je opravdu spravedlivá a kdyby Olomouc nebyla v první polovině zápasu tak zastrčená tak možná dnes vyhrála i po 60 minutách.

58:40
    Starečková svým zákrokem drží olomoucké v naději na bodový zisk.

58:05
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Máme vyrovnáno! Kamínková přenechala míček TEREZE REIMEROVÉ, která se na brankovišti protlačila a poslal míček za Klabanovou. Asistence: Petra Kamínková.

57:52
    Právě hostující brankářka zachránila Olomouc od inkasované branky.

56:53
    Nyní přichází zřejmě klíčový moment utkání. Olomouc zvyšuje svůj tlak a je jenom otázka času, kdy půjde Starečková z branky.

Góly a asistencie: 13. Steinbachová (Tožičková), 21. Dvořáková (Vojáčková), 25. Beránková (Vojáčková), 33. Steinbachová (Tožičková), 62. Beránková (Tožičková) – 20. Kamínková (Machů), 31. Zamazalová, 44. Janošová, 59. Reimerová (Kamínková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Klabanová (Provázková) – Hofmanová, Dvořáková, Tožičková, Mrázková, Kuchařová – Koubová, Lacková, Steinbachová, Řepková, Jiříčková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Svobodová, Matoušková, Polívková, Bachmaierová.
    FBS Olomouc: Starečková – Lišková, Pavlíková, Vysloužilová, Podešvová – Reimerová, Janošová, Sklenářová, Pařízková, Oháňková, Machů, Kamínková, Zamazalová.

Rozhodca: Hejnová Lucie, Romančáková Jitka