cz Streda 20.11.2013, 18:30 • Tipsport Aréna, Praha • Európsky pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:10:11)

Nejlépe bodujícÍ hráči:

ČEZ BASKETBALL NYMBURK: Rašid MAHALBAŠIĆ – 15 bodů,

TELENET OOSTENDE: Mateusz PONITKA – 18 bodů.

Je dobojováno, Nymburk vítězí nad Oostende vysoko 73:51 a připisuje si třetí vítězství v základní skupině.

40:00
    Konec zápasu. (73:51)

39:58
    Pohodu v nymburském týmu dokumentuje trojka Vojtěcha Hrubana dvě vteřiny před závěrečným hvizdem! (73:51) (73:51)

39:44
    Oddechový čas pro hosty. (70:51) (70:51)

38:29
    Po faulu Stipanoviće jsou nařízené dva trestné hody pro domácí Nymburk. I exekuci se staví Vlado Iljevki, který proměňuje pouze jeden. (70:51) (70:51)

37:58
    Andrija Stipanović dává další koš Oostende, hosté snižují bodový rozdíl na osmnáct bodů. (69:51) (69:51)

37:36
    Dušan Djordjević snižuje úspěšným dvoubodovým pokusem. (69:49) (69:49)

37:29
    I když Ponitka snižuje, domácí vedou již o dvaadvacet bodů. (69:47) (69:47)

37:24
    Díky úspěšné trojce domácího Simmonse náskok Nymburky narůstá. (69:45) (69:45)

36:53
    Rašid Mahalbašić dává za dva body a domácí si udržují konstantní náskok. (66:45) (66:45)

36:35
    Úspěšná bodová série nekončí, Mateusz Ponitka snižuje na devatenáct bodů. (64:45) (64:45)

36:20
    Oba týmy strhly bodovou lavinu po delším bodovém půstu, domácí Mahalbašić dává za dva body, kontruje hostující Stipanović, ale Simmonsova ruka zakončuje přesně, a to za tři body! (64:43) (64:43)

34:18
    Stipanović přidává dva body na konto Oostende. (59:41) (59:41)

32:27
    Stejně tak i domácí Tre Simmons! (59:39) (59:39)

32:08
    Mateusz Ponitka proměňuje tříbodový pokus. (56:39) (56:39)

31:53
    Skóre se sice pohnulo na obou stranách, domácí si ale stále udržují dvacetibodový náskok. (56:36) (56:36)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (55:34)

I ve třetí čtvrtině dominovali domácí basketbalisté nad svým dnešním soupeřem. Belgické Oostende působí již hodně neškodným dojmem a více, než dvacetibodová ztráta, nedává již hostům do poslední čtvrtiny šanci na zvrat.

Martin Dvořák

ERA Basketball Nymburk: R. Rančík, Mahalbašić, Reynolds, Welsch, Simmons, Houska, Page, Benda, Thompson, Massamba, Iljevski, Hruban, Palyza, Kříž, M. Rančík, Pomikálek, Svoboda, Heinzl
    BC Oostende: Berggren, Serron, Stipanović, Thompson, Marnegrave, Petrović, Wilkinson, Gillet, Salumu, Ponitka, Boukichou, Djordjević, Wright, El Mahsini

Rozhodca: Etem, Sašo (oba SLO) a Putěnko, Iljou (oba RUS)