Catania – Udinese 1:0 (kon.) | Inter – Livorno 2:0 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
A.S. Livorno Calcio
Sobota 09.11.2013, 20:45 • San Siro • Talianska Seria A

V druhom polčase domáci dokázali ubrániť najtesnejší náskok a v nadstavenom čase ešte Nagatomo pridal poistku na konečných 2:0. Domáci vyhrali zaslúžene.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:41:53)

90+4
    Domáci stopér Rolando teraz zdvihol nohu až príliš vysoko začo vidí žltú kartu.

90+3
    Andrea Luci, hosťujúci kapitán, ostáva ležať na zemi a do konca zápasu ostáva už len pár sekúnd.

90+1
    Inter dal gól!
    Kovačić skvelou kolmicou našiel NAGATOMA, ktorý strieľa veľmi dôležitý gól Interu! Po tomto presnom záasahu by už mali domáci dotiahnuť zápas do víťazného konca.

90
    Nastavujú sa tri minúty.

90
    Teraz sa domáci oslobodili spod obliehania hostí po dobrých troch minútach.

89
    Do konca zápasu ostáva už len pár minút, no hostia dnes nemajú strelecké šťastie. Obrana Interu dnes funguje bezchybne.

89
    Jonathan musel byť odnesený za postrannú čiaru na nosidlách.

87
    Hostia využívajú pauzu počas Jonathanovho ošetrovania ku poslednému striedaniu. Na ihrisko ide Borja, ktorý nahrádza Gemitiho.

87
    Aktivita hostí graduje, Na bránu Interu sa valí jeden útok za druhým, no ku strele opäť nedošlo.

85
    Do pokutového územia sa teraz prepracoval Zanetti, no nič viac ako spadnúť na zem nedokázal. Hostia sa snažili dostať dopredu, no Paulinho nezmyselne odkopol loptu a domáci tak budú mať aut.

85
    Domáci sa však teraz zmocnili bieleho čuda a potrebujú sa s ním baviť čo najdlhšie, aby čas utekal a hosťom tak stúpali nervy.

83
    Nagatomo sa snažil pri postrannej čiare uvoľniť, no nevymyslel nič a akurát len prišiel o loptu, ku ktorej sa tak zadarmo dostávajú hostia. Tím ostáva na vyrovnanie už len niečo okolo 7 minút.

82
    Hosťujúci Schiattarella teraz videl žltú kartu.

82
    ZA veľkého aplauzu prichádza na ihriska Javier Zanetti, ktorý nastupuje už do 605. zápasu za Inter. Opačným smerom putuje Taider.

81
    Rozčuluje sa aj Walter Mazzarri, ktorý dáva najavo svoju nespokojnosť.

80
    Schiattarella sa dostal ku lopte na hranici šestnástky a na Handanoviča poslal veľmi slabú strelu. Po tomto momente sa však z tribún ozýva piskot, ktorý protestuje proti pasívnej hre domáceho celku.