Zenit – Porto 1:1 (kon.) | Amsterdam – Celtic 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Austria 4:0 (kon.)
Barcelona – AC Miláno 3:1 (kon.) | Bazilej – FCSB 1:1 (kon.) | Dortmund – Arsenal 0:1 (kon.)
Chelsea – Schalke 3:0 (kon.) | Neapol – Marseille 3:2 (kon.)
Atlético Madrid
4:0 (3:0)
FK Austria Viedeň
Streda 06.11.2013, 20:45Liga majstrov

86
    A opäť v akcii hrdina z posledných minút Costa. Teraz sa snažil obstreliť Lindnera, no lopta iba o pár centimetrov míňa jeho žrdku.

82
    Atlético dalo gól!
    Tak predsa len to DIAGOVI COSTOVI vyšlo. Po kombinácii s Garcíom sa presadzuje z blízka a nedáva Lindnerov šancu. Hosťujúci brankár tak inkasuje aj v druhom polčase a s Austriou to vyzerá zle- nedobre.

79
    Costovi sa dnes o Lindnerovi bude zrejme aj snívať! Costa sa dostal do dobrej streleckej príležitosti a hosťujúci brankár z blízka chytá aj tento pokus.

76
    Diego costa však svoj tretí gól v skupinovej fáze nepridáva! Lindner vystihol stranu a pokutový kop chytá.

75
    Hosťujúci Ortlechner vidí navyše za svoj zákrok žltú kartu.

74
    Rodriguez sa prezentoval nádhernou individuálnou akciou, keď už sa snažil dostať do zakončenia, bol faulovaný. Uvidíme pokutový kop!

71
    Z následného rohu neprišlo priame ohrozenie Lindnerovej brány. Až následná Rodriguezova strela mu narobila problémy, no Lindner aj napriek tomu, že inkasoval 3 góly chytá veľmi dobre.

69
    Máme tu prvú žltú kartu v dnešnom stretnutí. Za nešetrný zákrok ju vidí hosťujúci Ramsebner.

68
    Tak a posledné striedanie aj v mužstve hostí. Z ihriska odchádza Mader, nahradí ho Dilaver.

66
    Domáci striedajú aj posledný krát. Z ihriska odíde Koke a na jeho miesto prichádza Rodriguez.

64
    Následne prišla ďalšia štandardka. Po nej center do šestnástky a hlavička Garcíu. Lindner iba reflexívne vyráža!

56
    Séria striedaní pokračuje. Na dnes má dohrané Tiago a do zápasu nastupuje Guilavogui.

53
    A v zápätí aj druhé. Z ihriska odíde Simkovic, nahradí ho Hosiner.

52
    Prvé striedanie aj v drese Austrie. Z ihriska odchádza Murg a nahradí ho Suttner.

46
    Domáci striedajú. Z ihriska odchádza Adrián a na jeho miesto prišiel do druhého polčasu Oliver Torres.

45
    Tak toto je veľmi studená sprcha pre hostí. Pár sekúnd pred koncom prvého polčasu inkasujú aj tretí krát. K lopte sa dostal Adriáno, tvrdo vystrelil. Lindner vyrazil loptu iba pred seba, kde stál pozorný FILIPE a pohodlne pridáva ďalší gól.

25
    Atlético dalo gól! Tak z dnešného zápasu sa pomaly, ale isto stáva jasná záležitosť domácich. Costa poslal ideálny center do šestnástky, na ten si nabehol RAUL GARCÍA a milimetrovou hlavičkou nedal Lindnerovi šancu.

21
    Murg sa prezentoval peknou individuálnou akciou, dokázal sa zbaviť obrancu a následne aj vystreliť. No Coutois ukázal svoje kvality, natiahol sa za loptou a dokázal ju vyraziť.

12
    Atlético dalo gól! Tak toto je veľmi nepríjemná situácia pre hostí, tí bol v úvode určite lepším mužstvom. Po centrovanej lopte do šestnástky sa k možnosti hlavičkovať dostal MIRANDA a ten nemal so zakončením žiaden problém.