Cagliari – Bologna 0:3 (kon.) | CFC Janov – Parma 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Sampdoria 2:0 (kon.)
Livorno – Turín 3:3 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:2 (kon.) | Fiorentina – Neapol 1:2 (kon.)
Juventus – Catania 4:0 (kon.) | AC Miláno – Lazio 1:1 (kon.)
Juventus Turín
4:0 (2:0)
Catania Calcio
Streda 30.10.2013, 20:45Talianska Seria A

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:41:00)

Tak a máme tu koniec. Aj v druhom polčas padli dva góly a opäť do bránky Catanie. Hostia síce začali druhý polčas o niečo lepšie, ale Buffon nakoniec nemusel zasahovať proti žiadnej strele. Naopak jeho spoluhráči sa činili a zvýšili skóre na konečných 4:0.

90+1
    Hostia odhlavičkovali loptu od bránky, ale po chvíli sa do zakončenia dostal Pogba, zamieril len do rukavíc hosťujúceho gólmana.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Giovinco by si za svoju snahu skutočne zaslúžil gól, ale ten nie a nie padnúť. Ďalšiu nádhernú strelu zneškodnil krásnym zákrokom brankár Catanie. Bude z toho rohový kop.

90
    Center pred bránku súpera bol veľmi nepresný a hostia odkopávajú loptu čo najďalej od bránky.

89
    Hráči Juventusu sa opäť ženú do útoku.

88
    Giovinco mohol priadať piaty gól Juventusu, jeho krásnu strelu však výborným zákrokom vyrazil Andújar.

88
    Domáci stále držia loptu na polovici súpera.

86
    Marchisio sa dostal do rýchleho brejku, namiesto prihrávky strieľal, ale bránku netrafil.

86
    Hostia sa snažia aspoň o čestný úspech, ale zatiaľ sa im to nedarí. Obranu Juventusu je ťažké prekonať.

85
    Domáci majú loptu stále pod kontrolou, ale do útoku sa už veľmi neženú.

84
    Druhú žlutú a následne červenú kartu dostává Tiberio Guarente (Catania Calcio).

83
    Giovinco namieril svoj strelecký pokus priamo do náruče hosťujúceho gólmana.

82
    Teraz sa nehraje na pohľad pekný futbal, pribudlo veľa faulov a aj nejaké tie nepresnosti.

81
    De Ceglie neprešiel cez protihráča a o loptu prišiel.

80
    Domáci pokračujú v útočnej aktivite, ani štyri góly im nestačia.

79
    Pogba vyskúšal priamy kop podobný tomu, ktorý kopal v prvom polčase Pirlo, ale lopta tentokrát skončila len mimo bránku.