Valladolid – Sociedad 2:2 (kon.) | Valencia – Almería 1:2 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 7:3 (kon.)
Osasuna – Rayo Vallecano 3:1 (kon.)
Real Valladolid
2:2 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Streda 30.10.2013, 20:00Španielska LaLiga

Tak skončilo sa nám stretnutie v ktorom sme videli dovedna 4 góly. Diváci na štadióne Jóse Zorillu museli byť s dnešným zápasom dozaista spokojný. Ich miláčikovia síce prehrávali už 0:2, no potom sa strelecky presadili Larsson a Guerra. V nadstavenom čase navyše mohli strhnúť vedenie aj na svoju stranu, no pokutový kop Ebert nepremenil. Stretnutie sa nám tak končí spravodlivou remízou 2:2.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (21:53:35)

90+1
    Tak to je obrovská smola! K bielemu bodu sa postavil Ebert. No ten možnosť na rozhodnutie stretnutia odmietol!

90
    Martínez navyše dostáva aj žltú kartu.

90
    Tak toto je priam neuveriteľné! Domáci budú zahrávať pokutový kop, po tom, čo vo vlastnej šestnástke zahral Martínez rukou.

88
    Domáci striedajú aj posledný krát. Z ihriska odchádza Guerra a nahradí ho Garcia.

86
    Na druhej strane neuspel ani Rossi. Jeho strela bola zblokovaná. Tak všetko nasvedčuje tomu, že body v dnešnom stretnutí sa budú deliť.

84
    Pardo vyslal nebezpečnú strelu na bránu! No tej chýbali opäť potrebné centimetre. Hostia mohli ísť opäť do vedenia.

82
    Dokážu domáci pridať aj tretí gól? Na to dostaneme odpoveď behom najbližších minút.

79
    Real Valladolid dal gól!
    Tak toto je priam neuveriteľné! Po tom, čo sa domáci nevedeli dostať čo i len do zakončenia, tak behom pár sekúnd dokázali skórovať hneď 2 krát! JAVI GUERRA dostal výbornú prihrávku do uličky a presnou prízemnou strelou vyrovnáva!

76
    Tak, žeby sa domáci zmohli na nejaký obrat ešte?
    V pokutovom území dostal výborný center na hlavu DANIEL LARSSON a znižuje na 1:2.

73
    Mariño teraz podržal svoj tím, keď výborne zasiahol proti Velovej strele z veľkej diaľky.

71
    Hosťujúci tréner pripravil prvé striedanie. Z ihriska stiahol veľmi aktívneho Seferovića a na jeho miesto posiela Agirretxeho.

70
    Domácim sa čas na vyrovnanie výrazne kráti. Do konca stretnutia nám zostáva niečo vyše 20 minút. Stav je stále 0:2 v prospech hostí.

68
    Máme tu ďalšie striedanie v tábore Valladolidu. Z ihriska odchádza málo aktívny Rama, na jeho miesto príde Omar.

66
    Seferović mohol pridať tretí gól! Na Mariña vyslal veľmi dobrú prudkú strelu, no chýbalo jej asi 10 centimetrov.

64
    Valiente zastavil prenikajúce Seferovića. Nasledovať bude štandardka hostí a možnosť na zvýšenie náskoku.

62
    Domáci kombinovali na útočnej polovici. Do zakončenia sa však dostať nevedia. Bravo v druhom polčase nemusel riešiť azda ani jednu príležitosť vo svojej šestnástke.