Pardubice – Teplice 0:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Třinec 3:0 (kon.)
Sparta Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Bohemians – Sigma Olomouc 1:1 (kon.) | Ostrava – Příbram 3:1 (kon.)
Táborsko – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Plzeň – Jablonec 2:2 (kon.) | Brno – Znojmo 2:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:4 (2:2)
FC Hradec Králové
cz Pondelok 28.10.2013, 13:00 • TC Strahov • Juniorská liga (CZ)

Gólovou přestřelku nakonec vyhrál Hradec a nutno podotknout že zaslouženě. Kromě poslední patnáctiminutovky první půle byl po celý zápas jasně lepším týmem. (15:13:08)

90
    Vzápětí rozhodčí ukončil zápas

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak se hostům ještě nakonec podařilo přidat čtvrtou branku. Nakopnutý míč z obrany doběhl Erik Týfa a dostal se tak za celou obranu Sparty, která byla vysunutá na útočné polovině. Brankář Hrdina nejistě vyběhl, a když zjistil, že míč mít nebude, vracel se zpátky do brány. To už však nestihl a hradecký hráč ho přeloboval.

90
    Běží poslední minutky zápasu. Očekávaný tlak Sparty se nekoná.

89
    Haškův nákop ze středového kruhu do vápna končí až v rukavicích brankáře Zavřela.

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zec, přichází Zezula.

88
    K odražené střele se za vápnem dostal Nový, ale jeho pokus byl nepřesný.

87
    Další útočnou možnost Sparty nepřesnou přihrávkou zmařil Miskovič.

86
    Sparťané sice zvýšili aktivitu, ale do šancí se zatím nedostávají.

84
    Rychlý protiútok Hradce vedl Zec, ale jeho centr na volného Bláhu ve vápně zablokoval Breda.

82
    Všichni hráči Sparty se nyní pohybují v blízkosti pokutového území Hradce.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hájek, přichází Šíma.

80
    Sparťané vrhají všechny síly do útoku. Čekají nás zřejmě velmi zajímavé poslední minuty utkání.

79
    Pešek centroval do vápna, ale obránce srazil jeho pokus na roh.

77
    Odkrytých okének v obraně Sparty se bude Hradec samozřejmě snažit využívat. Teď se do obrovské šance dostal Bláha, ale Hrdina ho výborným zákrokem vychytal.

75
    Sparťané nyní hrají na velké riziko, když stáhli v posledních minutách ze hry dva obránce!

74
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bederka, přichází Pešek.

71
    Ve druhé půli je Hradec opět lepším týmem, když si vytváří velké množství šancí, zatímco sparťané se vyjma Štěpána Hájka k ničemu nedostali.

70
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Hašek.

Jakub Martinovský

Góly: 30. Macháč, 35. Čavoš (pen.) – 14. Vobejda, 45. Langr, 68. Bláha, 90. Týfa

Karty:   6. Miskovič (SPA) – 56. Vobejda (HKR)

AC Sparta Praha: Hrdina – Kadlec (70. Hašek), Breda, Bederka (74. Pešek), Nový -Záviška (53. Nečas), Čavoš, Skopec, Miskovič Macháč – Hájek (80. Šíma)
    FC Hradec Králové: Zavřel – Kučera (51. Soukup), Vobejda, Krčál, Holeš, Kraják, Langr, Sixta (66. Týfa), Novák, Bláha, Zec (88. Zezula)

Rozhodca: Černý – Kovařík, Trska