Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:8 (1:5, 2:0, 2:3)
BA SOKOLI Pardubice
cz Sobota 26.10.2013, 20:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

To je pro dnešek vše, přeji vám příjemně strávenou sobotní noc a budu se těšit při sledování dalšího online přenosu. (22:13:25)

Poměr střel: 26:29

Nejlepším hráčem Pardubic vyhlášen Radek Krajcigr, za Bohemians Martin Poláček.

Zápas končí, Pardubice se radují. Viděli jsme zápas plný nepřesností,ale i krásných gólů. Pardubičtí si své vítězství zajistili v první třetině, kterou vyhráli poměrem 5:1. Bohemians se snažili, zápas na začátku třetí třetiny ještě zdramatizovali, ale nebylo to nic platné. Pardubice si z Prahy odváží všechny tři body.

60:00

59:42
    M.Šimek trefuje z první přihrávku od svého spoluhráče. Pipeka zachránila tyč.

59:22
    U mantinelu faulovaný Šárka,standartka pro Bohemians.

58:59
    Zapletalovu střelu vyráží Pipek.

58:39
    Rychlá akce Pardubic končí v rohu.

58:05
    Domácí svírají svého soupeře, schází ale střelba.

57:17
    Kopeckého přihrávku před branku zastavuje nohou Pipek.

56:59
    V brance se místo míčku teď ocitl Krajcigr.

56:37
    Rytych na střídačce, domácí to zkouší v 6.

56:03
    Poláčkovu střelu vyráží Pipek nad branku.

55:46
    Teď připravil Krajcigr o šanci pro změnu M.Šimka.

53:06
    Přesilovka domácích nevypadá špatně. Borci v zeleno-bílém se snaží často o střelbu, ale obránci Pardubic vše obětavě blokují.

51:49
    Oddechový čas pro domácí.

51:49
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Martin Zozulák běžel sám na Rytycha, domácí gólman ho s vypětím všech sil vychytal. Míček pak tancoval po brankové čáře, kde ho chtěl brankář Rytych, jenže mu do balonku sáhl jeden z obránců a volný míček dorazil do sítě FILIP BAHNÍK. Asistence: Martin Zozulák.

51:42
    Ivo Teichman dostává 2 +10 minut za nesportovní chování, dvouminutový trest za něho odpyká Dominik Chmelař.

51:40
    Teichman běžel sám na gólmana, skvěle se ale vrátil Šárka.

51:30
    Bohemians budou rozehrávat od mantinelu.

50:47
    V další příležitosti se ocitl Bahník, ale branku domácích přestřelil.

50:24
    Kozáka do šance nepustil Brychta.

49:44
    Krajcigr dvakrát dorážel skákavý míček, Rytych mu však nedovolil navršit svoje gólové konto.

49:15
    Pardubice mají standartní situaci.

48:55
    U balonku hráči Pardubic, ti se teď nikam neženou.

47:44
    Bohemians právě vstřelili branku! Höffer našel hůl JAKUBA ŠÁRKY, který prostřeluje Pipeka na přední tyč. Asistence: Aleš Höffer.

47:27
    Bahníkův pokus, Rytych vyráží ramenem.

46:36
    Rytych založil svým výhozem rychlý útok Bohemians, pardubičtí se ale na poslední chvíli stihli vrátit a šanci domácím zhatit.

46:03
    Poláčkova střela mířila jen do Pipekovi náruči.

45:22
    Pardubice se ženou do dalšího útoku.

44:29
    RADEK KRAJCIGR završuje hattrick. Vaculík našel přesně čepel svého spoluhráče a ten dnes potřetí překonává Rytycha. Asistence: Ondřej Vaculík.

43:37
    Bagin zatáhl míček do hloubi poloviny Pardubic a přesně našel M.Šimka, který z první vystřelil, ale trefil jen místo, kde se pohyboval Pipek.

42:36
    Lisa našel volného RADKA KRAJCIGRA, který bez přípravy prostřelil přesouvajícího se Rytycha. Asistence: Jaromír Lisa.

42:16
    Bohemians právě vstřelili branku! A je zaděláno na drama. MARTIN POLÁČEK po přihrávce Höffera propálil Pipeka. Asistence: Aleš Höffer.

42:00
    Raiterův pokus si Rytych bez problémů pohlídal.

41:34
    Buly v rohu u pardubické branky.

40:50
    Krajcigr sám před Rytychem, Domácí brankář si však počkal na to, co udělá jeho sok a nohou jeho střelu vyrazil.

40:29
    Z rohu budou rozehrávat Bohemians.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhráli pardubičtí.

40:01

Druhá třetina je u konce. Vyhráli ji florbalisté Bohemians poměrem 2:0. Na domácích hráčích byla vidět touha s výsledkem něco udělat. Z jejich šancí se ujaly dvě a tak je před poslední třetinou stav 3:5 a nic není rozhodnuto.
    Třetí třetina začne přibližně ve 21:32.

40:00

39:49
    Poláček se snažil došťouchnout míček za Pipeka, ten mu nedal šanci.

39:36
    Střela hostů nad.

39:21
    Pardubice mají výhodu rozehrávky z rohu.

38:56
    Burian hledal Teichmana, ale přihrávka se mu nepovedla.

38:34
    Kisugiteho střelu vyráží Pipek nohou, následná dorážka jde mimo.

37:59
    Bagin se natahoval po míčku směřujícím na Ďopana, pardubický obránce ale napravil chybu svého kolegy.

35:39
    Bohemians se moc přesilová hra moc nedaří.

34:46
    Zozulákova střela mimo.

34:34
    2 minuty za bránění ve hře dostává hostující Karel Brychta.

33:41
    M.Šimek faulovaný, zajímavá pozice pro Bohemians.

33:17
    Čihák si nekomplikoval život a raději balonek odpálil za mantinel.

32:53
    Lisova střela proletěla skrz hradbu těl a naštěstí pro domácí i daleko od jejich branky.

32:20
    Balonek opět na holích domácích.

31:49
    Sprinterksý souboj mezi Kisugitem a Teichmanemdopadl lépe pro domácího borce. Teichman si navíc pomohl faulem.

31:24
    Další akci Bohemians zakládá Kisugite.

30:33
    Pipek kryje slabou střelu D.Šimka po přihrávce Formana.

29:58
    Míček mají ve své moci pardubičtí.

28:35
    Rytych se dlouhým výhozem snažil oslovit Šimka, Míček ale z první odvrátili obránci hostů a najednou se sám před Rytychem zjevil jeden z pardubických útočníků. Ten ale míček ze vzduchu nedokázal usměrnit na branku.

28:00
    Rytych kryje míček před dotírajícím Krajcigrem.

27:15
    Čihákovu skrytou střelu likviduje na poslední chvíli Pipek.

27:09
    Bohemians budou rozehrávat z rohu.

25:54
    Bohemians právě vstřelili branku! MARTIN POLÁČEK si krásně stáhl přihrávku Bagina na forhend okolo vyjíždějícího Pipeka a zavěsil do prázdné brány. Asistence: Vojtěch Bagin.

25:43
    Bahníkův pokus sbírá Rytych.

25:30
    Lisa se probil k zakončení, ale netrefil.

24:28
    Baginova formace ze slibně vyhlížející standartky nic nevytěžila.

24:18
    Bohemians budou mít výhodu rozehrávky z rohu.

23:19
    Krajcigr sám před Rytychem. Domácí gólman ho vytlačil z ideální pozice, ale Krajcigr se nevzdal a zkusil Rytycha přehodit. To už ale za svého brankáře vyřešili obránci.

22:16
    Bohemians právě vstřelili branku!rychlá akce Bohemians končí brankou. Po Poláčkově přiťuknutí se mezi nohy Pipeka trefuje JAKUB ŠÁRKA. Asistence: Martin Poláček.

22:01
    Teichman se dostal do nebezpečné pozice, ale nedokázal si ideálně srovnat míček na holi a minul.

21:22
    Pipek se ocitl mimo branku, domácí toho ale nedokázali využít.

20:51
    Ke skákavému míčku se dostal Krajcigr, po jeho pokusu duní jen mantinel za Rytychovou brankou.

20:24
    Míček za mantinelem, rozehrávat bude Bagin.

20:01
    Buly vyhrávají Pardubice.

20:01

Máme za sebou hodně divokou třetinu. Do vedení šli ve třetí minutě domácí, ale hosté dokázali utkání otočit a navíc si vypracovali čtyřbranková náskok. Martin Zozulák navíc neproměnil trestné střílení. Kromě gólů jsme mohli vidět i dost vyloučení.
    Druhá třetina začne přibližně ve 20:51.

20:00

19:35
    Domácím se zamotal míček pod nohama, čehož využili hosté k rychlému brejku. Zozulák přihrál na IVO TEICHMANA, který se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Martin Zozulák.

19:24
    Střela D.Šimka vedle.

18:54
    Höfferovi sjela střela z čepele. Žádné nebezpečí pro Pardubice.

18:52
    Bagin se prodral k zakončení, rozhodčí pískají nedovolený zákrok na jeho osobu.

18:17
    Brychtův pokus sražen nad bránu.

17:45
    U balonku opět hosté z Pardubic.

17:00
    MAREK ĎOPAN natáhl z poloviny hřiště. Jeho pokus letěl mimo, ale trefil jednoho z domácích obránců a skončil za bezmocným Rytychem. Asistence: Karel Brychta.

16:25
    Bohemians srážejí nepřesnosti.

15:31
    Krásná sólo akce v podání RADKA KRAJCIGR, který v běhu převzal balonek, poslal na párek obránce a krásnou kličkou překonal i Rytycha. Asistence: Karel Brychta.

15:08
    Rytych vyráží nebezpečnou střelu.

14:32
    Rytych svým výhozem našel Šimka, ten nedokázal vymyslet nic dalšího.

13:09

13:07
    Jednomu hostujícímu útočníkovi odpískán výskok.

12:45

12:42
    Při hře ve čtyřech aktivnější domácí.

11:35
    V době, kdy už se Zezulka vracel z trestné lavice, obdržel na středu hřiště od Vaculíka přihrávku JAROMÍR LISA a nedal Rytychovi šanci. Asistence: Ondřej Vaculík.

11:09
    Vojtěch Bagin, 2 minuty za hru v malém brankovišti.

11:09
    Martin Zozulák na Rytycha nevyzrál, bude následovat přesilovka 4 na 3 pro hosty.

11:09
    Za hru v brankovišti je nařízeno trestné střílení pro Pardubice.

10:45
    Jakub Burian vyloučen na 2 minuty za sekání.

10:30
    Bohemians se stále brání úspěšně.

10:00
    Pardubičtí opět kombinují, ale střela žádná.

09:32
    Za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty opět Vojtěch Zezulka.

09:22
    Kopeckého přihrávka se od nohou jednoho z obránců odrazila do Pipkovy náruče.

09:06

09:04
    Pardubická přesilovka není vůbec špatná.

08:08
    Pardubice stále jen kombinovaly, a hned jak se pokusily vystřelit, končí míček za Rytychem. Rozhodčí ale ukazuje hru vysokou holí a branka není uznána.

07:06
    Za hru na zemi je vyloučen hráč Bohemians Vojtěch Zezulka.

06:57
    Míček teď proskotačil těsně vedle Rytychovy tyče.

06:15
    Souboj u mantinelu, rozhodčí signalizují vyloučení Bohemians.

05:07
    Kisugitemu se nepovedlo vyvézt míček. Zmocnil se ho Teichman, který přihrál na MARTINA ZOZULÁKA a pardubický snajpr už si poradil. Asistence: Ivo Teichman.

04:20
    Burian svojí ránou trefuje pouze Rytychovu helmu.

03:55
    Pardubice budou rozehrávat z rohu.

03:00
    Pardubice se snaží o rychlou odpověď.

02:19
    Bohemians právě vstřelili branku! VIKTOR KOPECKÝ posílá domácí do vedení, když dokázal zužitkovat přesnou Čihákovu přihrávku. Asistence: Pavel Čihák.

02:04
    Velechovský našel míček pod svýma nohama, jeho pohotová střela minula branku.

01:24
    Míček v rukou Rytycha.

01:09
    Raiterova střela zblokována.

00:48
    M.Šimek trefil skákavý balonek, první zákrok si připisuje Pipek.

00:01

Bohemians dnes hrají v zeleno-bílých dresech, Pardubice v červeném.

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Velechovský, Kisugite, Šimek M., Bagin, Forman, Kopecký, Lupač, Kordoš, Zapletal, Šimek D., Poláček Szabo, Čihák, Chlumský, Žežulka, Kozák, Šárka, Höffer

Sokol Pardubice: Pipek (Levínský) – Raiter, Vaculík, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek, Krigovský

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek.

V dnešním utkání nelze hledat favorita, bilance obou týmu je téměř totožná. Zápas nám nabídne spoustu lákadel. Lze se těšit třeba na minisouboj Rytych – Zozulák.

Sokol Pardubice si jako staronový účastník české nejvyšší soutěže nevede vůbec špatně. Na svém kontě má 10 bodů a 41 nastřílených branek. V posledním ligovém utkání ale pardubičtí prohráli na domácí půdě s Kladnem 4:5 po samostatných nájezdech. Tahounem týmu je účastník loňského superfinále Martin Zozulák, který nastřádal zatím 19 kanadských bodů za 15 branek a 4 asistence. Špatně si nevede ani Jakub Burian, který má na svém kontě bodů 12 (1+11). Burian si ale v posledním zápase s Kladnem poranil operované koleno a souhra první lajny tak začala poněkud skřípat.

Sedmí Bohemians získali v dosavadním průběhu sezóny 11 bodů za 3 výhry a 2 prohry v prodloužení či po nájezdech. V posledním ligovém kole podlehli 3:4 právě po samostatných nájezdech Bulldogs Brno. Nejproduktivnějším hráče domácích je Martin Šimek s 11 kanadskými body. Velkou oporou pro Bohemians je i gólman David Rytych.

Přeji dobrý večer při sledování online přenosu z florbalové AutoCont extraligy mezi týmy FbŠ Bohemians a Sokol Pardubice. Jedná se o střetnutí sousedů v tabulce, které od sebe dělí pouhopouhý bod.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Lukáš Vacuška

Góly a asistencie: 3. Kopecký (Čihák), 23. Šárka (Poláček), 26. Poláček (Bagin), 43. Poláček (Höffer), 48. Šárka (Höffer) – 6. Zozulák (Teichman), 12. Lisa (Vaculík), 16. Krajcigr (Brychta), 17. Ďopan (Brychta), 20. Teichman (Zozulák), 43. Krajcigr (Lisa), 45. Krajcigr (Vaculík), 52. Bahník (Zozulák)

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Velechovský, Kisugite, Šimek M., Bagin, Forman, Kopecký, Lupač, Kordoš, Zapletal, Šimek D., Poláček Szabo, Čihák, Chlumský, Zezulka, Kozák, Šárka, Höffer
    BA SOKOLI Pardubice: Pipek (Levínský) – Raiter, Vaculík, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek, Krigovský

Rozhodca: Petr Černý, Jiří Janoušek