Senica – Zlaté Moravce | 3:0 (kon.) |
Machačkala – Tromso | 1:0 (kon.) | | | Karaganda – Alkmaar | 1:1 (kon.) | | | Real Betis – Guimarães | 1:0 (kon.) |
D.Kyjev – Thun | 3:0 (kon.) | | | Freiburg – Praia | 1:1 (kon.) | | | Genk – Rapid Viedeň | 1:1 (kon.) |
Limassol – Lazio | 0:0 (kon.) | | | Lyon – Rijeka | 1:0 (kon.) | | | Solún – Haifa | 3:2 (kon.) |
Tiraspol – Tottenham | 0:2 (kon.) | | | Trabzonspor – Légia Varšava | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Sevilla | 1:1 (kon.) |
Wigan – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | D. Záhreb – Eindhoven | 0:0 (kon.) | | | Elfsborg – Esbjerg | 1:2 (kon.) |
Ferreira – Dnipropetrovsk | 0:2 (kon.) | | | Fiorentina – Pandurii | 3:0 (kon.) | | | Frankfurt – Tel Aviv | 2:0 (kon.) |
Odesa – Razgrad | 0:1 (kon.) | | | Salzburg – Liége | 2:1 (kon.) | | | Swansea – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Valencia – Gallen | 5:1 (kon.) | | | Waregem – Maribor | 1:3 (kon.) | | | Bordeaux – APOEL | 2:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 0:3 (kon.) |
koniec
Černomorec Odesa
0:1
(0:1)
PFC Ludogorets Razgrad
Góly:
45. Hristo Zlatinski
Rozhodca: Alexandru Dan Tudor – Aurel Onitra, Miklos Istav Nagy (Rumúnsko)
Diváci:
Karty: 44. Berger (ODE), 89. Didenko (ODE), 90+. Riera (ODE) – 26. Dyakov (LUD), 33. Moti (LUD), 36. Zlatinski (LUD), 86. Fabio Espinho (LUD)
Nepremenená penalta:
Černomorec Odesa:
Bezotosnij – Kutas, Berger, Fontanello, Mineiro – Kovalchuk, Bobko – Prijomov, Guy, Riera -Antonov.
Náhradníci: Didenko, Dja Djedje, Kovalcuk, Leo, Past, Valejev, Zubeyko.
Tréner:
PFC Ludogorets Razgrad: Stojanov – Caicara, Moti, Barthe, Minev – Zlatinski, Dyakov – Stoyanov, Marcelinho, Misidjan -Juninho Quiada.
Náhradníci: Abalo, Bezjak, Burgzorg, Cvorovič, Espinho, Choco, Platini.
Tréner:
Náhradníci: Didenko, Dja Djedje, Kovalcuk, Leo, Past, Valejev, Zubeyko.
Tréner:
PFC Ludogorets Razgrad: Stojanov – Caicara, Moti, Barthe, Minev – Zlatinski, Dyakov – Stoyanov, Marcelinho, Misidjan -Juninho Quiada.
Náhradníci: Abalo, Bezjak, Burgzorg, Cvorovič, Espinho, Choco, Platini.
Tréner:
Rozhodca: Alexandru Dan Tudor – Aurel Onitra, Miklos Istav Nagy (Rumúnsko)
Diváci:
Marek Antalík