Machačkala – Tromso 1:0 (kon.) | Karaganda – Alkmaar 1:1 (kon.) | Real Betis – Guimarães 1:0 (kon.)
D.Kyjev – Thun 3:0 (kon.) | Freiburg – Praia 1:1 (kon.) | Genk – Rapid Viedeň 1:1 (kon.)
Limassol – Lazio 0:0 (kon.) | Lyon – Rijeka 1:0 (kon.) | Solún – Haifa 3:2 (kon.)
Tiraspol – Tottenham 0:2 (kon.) | Trabzonspor – Légia Varšava 2:0 (kon.) | Liberec – Sevilla 1:1 (kon.)
Wigan – Kazaň 1:1 (kon.) | D. Záhreb – Eindhoven 0:0 (kon.) | Elfsborg – Esbjerg 1:2 (kon.)
Ferreira – Dnipropetrovsk 0:2 (kon.) | Fiorentina – Pandurii 3:0 (kon.) | Frankfurt – Tel Aviv 2:0 (kon.)
Odesa – Razgrad 0:1 (kon.) | Salzburg – Liége 2:1 (kon.) | Swansea – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Valencia – Gallen 5:1 (kon.) | Waregem – Maribor 1:3 (kon.) | Bordeaux – APOEL 2:1 (kon.)
Trabzonspor A.S.
2:0 (1:0)
Légia Varšava
Štvrtok 24.10.2013, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Európska liga

Stretnutie sa v Trabzone skončilo domáci víťazstvom 2:0. Po druhom výsledku tejto skupiny sa domáci dostali na prvé miesto, keď Lazio remizovalo v Limassole 0:0. (20:54:54)

90+
    Gural udrel hlavou Rzežniczaka do tváre a na počudovanie dostal len žltú kartu.

90+
    Erdoganova strela v nastavenom čase skončila v rukách Skabu.

90
    Ešte sa budú hrať tri minúty.

90
    Kirvak si zastal opäť svoje miesto.

88
    Hostia sa dopúšťajú v útočnej akcii nedovoleného zákroku.

87
    Hostia sa previnili postavením mimo hry.

85
    Na druhej strane Emre Gural minul bránu hostí.

84
    Striedajúci Furman triafa len do obrany domácich.

83
    Trabzonspor dal gól!
    Hostia hrali druhý polčas a domáci ich potrestali po priamom kope OLCAN ADIN zvyšuje vedenie Trabzonu.

81
    Posledné domáce striedanie prichád za hneď v zápätí. Adriana Mierzejevskiho nahradil Soner Aydogdu.

80
    Domáci tréner sťahuje z ihriska Paula Henriqueho a posiela Emreho Gurala.

78
    Domáci môžu poďakovať Kirvakovi,ktorý dokázal zneškodniť šance Pinta a Jodlowieca.

77
    Center z ľavej strany hostí je odvrátený domácou obranou.

74
    Posledné striedanie Jana Urbana. Jakuba Koseckiho nahradil Michal Kucharcyk.

72
    Obraz druhého polčasu je úplne odlišný ako tomu bolo v prvom polčase. Hostia hrajú na jednu bránu, ale viacej ako po 16-tku sa nevedia presadiť.

70
    Stieda aj domáci celok. Strelca zatiaľ jediného gólu. Marca Janka nahradil Yusuf Erdogan.